Xiaomi note 6 pro ekran değişimi ve diğer donanımsal ya da yazılımsal problemler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaya Gsm olarak 09:00-22:30 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Bizler 18 yıldır süregelen en önemli odak noktamızı sürdürüyoruz. Bu odağın merkezinde ise insan bulunmakta yani müşterilerimiz onların yaptığımız işten memnun kalması ve olumlu yorumlar yapması için her zaman gelişen piyasa ve teknolojiyi yakından takipçisi olarak hizmet sahamızı geliştirmeye devam ediyoruz.

Bizler gelişen çağımızda insanın günlük hayatında en çok yardımcı olan eşyası olan akıllı telefonu olan her bireye hizmete sunmaktayız. Elbette ki bu kadar yüksek özellikteki cihazlarımız zarar görmez özellikte değillerdir. Biz akıllı cihazınızda çıkan bütün problemleri eksiksiz olarak tamir etmekteyiz. Garanti ve tecrübe bakımından orijinalliği en büyük kaidemiz yaparak yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz.

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
İstanbul’da firmamızı büyüterek en çok tercih edilen Telefon tamir firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak her zaman en başta gelen misyonlarımızdan birisi oldu.

xiaomi-redmi-note-6-pro-ekran-değişimi
xiaomi-redmi-note-6-pro-ekran-değişimi-görseli

Vizyonumuz

En ileri teknolojiyi, uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş, profesyonel bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Son dönemin en çok rekabet içinde olan şirketi Xiomi ‘nin 2018 yılında piyasaya sürdüğü Xiomi note 6 pro detaylı olarak çalışılmış bir akıllı telefon. Çinli teknoloji devinin akıllı telefonu Note 6 Pro; bütün güzel özelliklerine rağmen diğer Xiomi ürünleri gibi ekranı hassas, bu sebepten kolay etkilenen bir ekranı var. Kırk ve çatlaklara az dayanıklı bu telefonun, ekran zarar görme oranı yüksek olabilir. Telefonun ekranını değiştirmeye ihtiyacınız olabilir. Firmamız kesinlikle sadece ön camı değiştirmeyip, full ekran değiştirmektedir. Sadece ön cam değişiklerinde zamanla cam sökülmeye başlayabilir. Buda büyük sıkıntılara sebebiyet verebilmekte, biz ön camdan dokunmatik yüzeye kadar bütün ekran bölümlerini değiştirip yüksek memnuniyet sağlıyoruz.

Unutmayın sadece bir telefon uzağınızdayız. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder