5 / 5 ( 3 votes )

Xiaomi Redmi Note 8 Pro cep telefonu son zamanlarda piyasa girmiş en üstün özellikli telefonlardan birisidir. Çerçevesiz ekran tasarımı, yüzde 84 oranında ekran-kasa tasarımı ve 64MP kamerası ile harika bir cep telefonu olan Xiaomi Redmi Note 8, son dönemde satış listelerinde üst sıralarda kendine önemli bir yer edinmiştir.

Tüm bu özellikleriyle göz kamaştıran Xiaomi Redmi Note 8 Pro cep telefonu, tıpkı tüm akıllı telefonlarda olduğu gibi hassas bir ekran yapısına sahiptir. Kullanıcıların ekranı korumak için kullandığı koruyucu kılıf ve kırılmaz camlara rağmen, hassas yapısından ötürü basit çarpma ve düşmelerde kolayca kırılabilen ekran camı, estetik problemin yanı sıra pek çok yazılımsa problemlere yol açabilir.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Değişimi Hangi Durumlarda Yapılır?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro cep telefonu, tüm fonksiyonları 6.53 İnç’lik ekranında toplanan ve bu ekran üzerinden yönetilen bir telefondur. Bu nedenle telefondan maksimum kullanım sağlayabilmek için ekran sağlığı oldukça önemlidir.

Ekranda görülebilecek çatlak veya kırıklar, çeşitli yazılımsal problemlere yol açarak, kullanıcıyı telefon kullanmaktan bezdirebilir. Bu yazılımsal problemler, mürekkeplenme, ölü pikseller oluşması, piksellenme ve kalibrasyon problemi olarak ortaya çıkabilir. Tüm bu problemler kullanıcı için, her ne kadar kullanışlı bir telefon olsa da Xiaomi Redmi Note 8 Pro’yu bir kabusa dönüştürebilir. Bu kabustan kurtulmanın tek yolu ise ekran değişimi işlemidir.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekran değişimi işlemi, sektördeki en köklü ve tecrübeli teknik servisine sahip olan Kaya GSM’de, ilk olarak cihazdaki problemlerin belirlenmesi adına cihazın çeşitli testlere tabi tutulmasıyla başlar.

Testlerin ardından sorunu veya sorunları tam olarak belirlenen Xiaomi Redmi Note 8 Pro cep telefonunda ekran değişimi için ilk olarak sorunlu ekran sökülür. Hasarlı ekranın sökülmesinin ardından eğer yapılan testlerde belirlenen diğer sorunlu parça veya parçalar varsa bunlar da tıpkı ekranda olduğu gibi piyasadaki en kaliteli ve en sağlam parçalarla değiştirilir. Yeni ve sorunsuz ekranın yerine takılmasının ardından, yeni ekranın performansını test etmek amacıyla Xiaomi Redmi Note 8 Pro cihazına çeşitli performans testleri uygulanır.

Performans testlerinde, teknik servisin onayını alan Xiaomi Redmi Note 8 Pro cep telefonları 30 dakikalık ekran değişimi işleminin ardından, ilk günkü görüntü ve performansıyla sahibine teslim edilir.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Değişimi işleminden piyasadaki en kaliteli ve en sağlam parçaları kullanan Kaya GSM, bu parçaları 6 ay garanti ile desteklemektedir.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Değişimi İşleminde Bilgi Kaybı Yaşanır Mı?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro, sahip olduğu 64MP kamerası ile harika anlar yakalayabilir ve bunun yanı sıra kullanıcı içi son derece hayati bilgilere sahip olabilir. Uzun telefon rehberi, not defteri, kişisel bilgiler ve önemli mesajlar ile son derece hayati durumda olan telefonların hafızası, kullanıcılar için son derece önem teşkil eder.

Genellikle ekran değişimi için teknik servislere teslim edilen cep telefonları, performans artırımı sağlamak amacıyla sıfırlanır. Ancak Kaya GSM olarak, kullanıcılar için bu kadar önemli olan bilgilerin kaybının ne kadar üzücü olacağının farkındayız. Bu nedenle Kaya GSM’de Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekran değişimi işleminde herhangi bir bilgi kaybı yaşanmaz. Ekran değişimi işleminde hafıza sıfırlanmasa bile, kullanıcıya teslim edilen cihazlarda performans artmış ve tüm bilgileriniz muhafaza edilmiş olacaktır.

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

GSM: 0506 178 1875

TEL: 0216 337 5353

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder