Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi , son zamanlarda en çok rağbet gören cep telefonlarından birisidir. Xiaomi’nin alt markası olan Redmi tarafından piyasaya sürülen Note 8, 48MP kamera çözünürlüğü ve 6.3 İnç ekranı ile adeta bir tasarım harikası durumunda.

Tüm akıllı telefonlarda olduğu gibi Xiaomi Redmi Note 8 de ekran-kasa tasarımlı bir telefondur. Bunla birlikte cihazın sahip olduğu tüm özellikler ve fonksiyonlar ana ekran üzerinden yönetilmektedir. Bu nedenle tüm akıllı telefonlarda olduğu gibi Xiaomi Redmi Note 8 için de ekran sağlığı hayati bir önem taşımaktadır.

Xiaomi Redmi Note 8 Ekranı Hangi Durumlarda Yapılmaktadır?

ekrandegisimi

Xiaomi Redmi Note 8 cep telefonu, hassas bir ekran yapısına sahiptir. Bu hassas ekranı korumak amacıyla kullanıcılar tarafından, kırılmaz cam ve koruyucu kılıf kullanılmaktadır. Ancak kırılmaz cam ve koruyucu kılıflar, ekranın hasar görme riskini tamamen ortadan kaldıramamaktadır.

Redmi Note 8 cihazının cam ekranı, çarpma veya düşme gibi durumlarda kırılabilmektedir.

   • Ekranınız kırılması
   • Ön cam çatlaması
   • Lekeler ya da ölü noktalar
   • Piksellenmeler
   • Mürekkeplenmeler
   • Donma-kasma  gibi çeşitli yazılımsal sorunlara da yol açabilmektedir.

Tüm bu problemlerden kurtulmanın tek yolu ekran değişimi işlemidir. Xiaomi Redmi Note 8 ekran tamiri işlemi, telefon ekranındaki tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Tamiri Nerede Yapılmalıdır?

Kaya GSM, sektördeki en köklü ve en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Bunun sebebi, sahip olduğu tecrübeli teknik servis ekibidir. İşini en iyi şekilde yapan Kaya GSM teknik servis ekibi, ekran değişimi işleminde de, tıpkı diğer hizmetlerinde olduğu gibi piyasadaki en kaliteli ve en sağlam parçaları kullanmaktadır.

Kaya GSM, verdiği ekran değişimi hizmetini, 6 ay garanti ile desteklemektedir. Tüm bu sebeplerden ötürü, Xiaomi Redmi Note 8 ekran değişimi için en doğru adres tabi ki Kaya GSM’dir.

Redmi Note 8 Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır?

İlk olarak teslim edilen  Redmi Note 8 cihazın problem ya da problemlerini belirlemek amacıyla çeşitli testlere sokulmasıyla başlamaktadır.

Problem ya da problemlerin tam olarak belirlenmesinin ardından, cihaz sahibine fiyat bilgisi sunulmaktadır. Kullanıcının onayının ardından, Redmi Note 8 ekran değişimi işlemine sorunlu ekranın sökülmesiyle devam etmektedir.

Hasarlı ekranın sökülmesinin ardından piyasadaki en kaliteli yeni ve sağlam ekran, hasarlı olanın yerine takılmaktadır.

Sektördeki en tecrübeli ekip tarafından, piyasadaki en kaliteli parçalarla yapılmaktadır.

Hasarlı ekranın yerine takılan yeni ekran, uzman teknik servis ekibimiz tarafından çeşitli performans testlerine sokulmaktadır. Bu testlerin ardından, ilk günkü görüntü ve performansıyla sahibine teslim edilmektedir.

Tüm bu işlem sadece 30 dakika sürmektedir.

Xiaomi Redmi Note 8 Cihazın Ekran Değişimi İşleminde Bilgiler Kaybolur Mu?

Redmi Note 8, sahip olduğu pek çok özelliğinden dolayı kullanıcılar için bir cep telefonundan fazlası olarak görülmektedir. Pek çok teknik servis, ekran değişimi uygulanan Xiaomi Redmi Note 8 cihazları, performans artırımı amacıyla hafızası sıfırlanmış olarak kullanıcılara geri dönmektedir.

Tüm bu bilgilerin kullanıcılar için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kaya GSM’de Redmi Note 8 ekran değişimi işlemi sırasında herhangi bir bilgi kaybı yaşanmamaktadır.

Kargo Yoluyla Redmi Note 8 Ekran Değişimi

İşini sektördeki en iyi ekip ve en kaliteli parçalarla yapan Kaya GSM bu nedenle, Türkiye’nin dört bir yanında ekran değişimi dendiğinde akla gelen ilk isimdir.

Bu nedenle Türkiye’nin dört bir yanından kargo yoluyla gelen hasarlı Xiaomi Redmi Note 8 cihazlarınız ekran değişim işleminin uygulanmasının ardından, aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabela – Kaya Gsm )

GSM: 0506 178 1875

TEL: 0216 337 5353

Bir cevap yazın

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder