Xiaomi’nin alt markalarından biri olan Redmi tarafından piyasaya sürülen Note 7 cihazı, üst düzey fotoğraf çekme kabiliyeti ve uzun süre dayanabilen bataryasıyla öne çıkmaktadır. Son zamanlarda diğer markalara kıyasla daha uygun bir fiyat seçeneğine sahip olan Xiaomi markası, yaptığı kaliteli cihazlarla piyasada kendine sağlam bir yer edinmiş durumdadır.

Xiaomi Redmi Note 7, 48 MP fotoğraf çözünürlüğüyle adeta bir fotoğraf makinesiyle çekilmiş gibi kaliteli fotoğraflar çekebilir. Bu nedenle tercih edilmesi hiç şüphesiz ki kolaylaşacaktır.

Xiaomi Note 7, diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi büyük, geniş bir dokunmatik ekrana sahiptir. Xiaomi Note 7’nin tüm fonksiyonlarını kullanmak için ilk olarak ana ekrana girmek gerekmektedir. Bu da bu akıllı telefonun tamamen ana ekran üzerinden yönetildiğine iyi bir örnektir.

Akıllı telefonun sahip olduğu tüm özellik ve fonksiyona erişebilmek için kullanılması gereken ana ekranı maksimum düzeyde verimle kullanabilmek için, ekranın da sorunsuz olması gerekmektedir.

Genel olarak tüm akıllı telefonlar ana ekran üzerinden dokunmatik olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle akıllı telefonlar geniş ekran camına sahiptir. Ancak bu dokunmatik ekranlar oldukça hassastır. Bu hassas yapısından ötürü herhangi bir çarpma veya düşme durumunda çatlayabilir ve hatta kırılabilir.

Ekran üzerindeki kırılma veya çatlama, dokunmatik ekranın kalibrasyonuna zarar vererek, kullanıcı için zor zamanlara sebep olabilir. Kalibrasyon probleminin yanı sıra ekranda mürekkeplenme, ölü piksellerin ortaya çıkması gibi problemler de görülebilir.

Hassas yapıdaki dokunmatik ekranların kırılmasını engellemek amacıyla çoğu kişi tarafından kırılmaz cam ve koruyucu kılıf kullanılmaktadır ancak bunlar ekranın kırılma olasılığını sadece azaltır, engelleyemez.

Ekran problemi yaşanan diğer tüm akıllı telefonlarda da olduğu gibi Xiaomi Note 7 için de tek çözüm ekran değişimi işlemidir.

Xiaomi Redmi Note 7 ekran değişimi fiyatı ve detaylarını buradan öğrenebilirsiniz.

 Xiaomi Note 7 ekran değişimi neden yapılır?

Tüm akıllı telefonlarda olduğu gibi Xiaomi Note 7’de de tüm fonksiyonların kullanımı ana ekran üzerinden yapılmaktadır. Bu nedenle en doğru kullanım için ana ekranın sağlam olması gerekmektedir. Ancak hassas yapısı itibariyle basit bir düşme veya çarpma yaşanmasında bile çatlayabilen ve hatta kırılabilen ekranlar, kullanıcının cep telefonu kullanmaktan nefret etmesine sebep olabilir.

Kalibrasyon sorunu tek başına epey baş ağrısına sebep olabilecek bir problemken bunun yanı sıra piksellenme ve mürekkeplenme gibi sorunlar da ortaya çıkabilir. Bu gibi problemlerden kurtulmak ancak ekran değişimi işlemiyle mümkün olmaktadır.

 Xiaomi Note 7 ekran değişimi nasıl yapılır?

Kaya Gsm sektörde en tecrübeli ve en donanımlı teknik servis ekibine sahiptir. İşini en iyi şekilde yapan Kaya Gsm teknik servisine, ekranı hasarlı olan Xiaomi Note 7 cihazınızı teslim etmenizin ardından teknik servis ekibimiz tarafından yapılan testlerle, cihazınız problemi belirlenir. Belirlenen problem veya problemler çerçevesinde çıkartılan fiyat cihaz sahibine bildirilir.

İlk olarak sorunlu ekranın sökülmesiyle başlayan işlem, piyasadaki en kaliteli ve en sağlam ekran ile değiştirilir. Bu işlem esnasında eğer varsa sorun çıkaran diğer parça veya parçalar da piyasadaki en kaliteli parçalarla değiştirilir. Xiaomi Note 7 cihazı, parça ve ekran değişimi işleminin tamamlanmasının ardından, teknik servis ekibi tarafından çeşitli performans testlerine tabi tutulur. Testleri başarıyla geçen ve hiçbir soruna rastlanmayan Xiaomi Note 7 cihazlar, sahibine ilk günkü görüntü ve performansıyla teslim edilir.

 Xiaomi Note 7 ekran değişimi nerede yapılmalıdır?

Piyasadaki en eski, en güvenilir ve en tecrübeli teknik servis ekibine sahip olan Kaya Gsm, sadece Xiaomi Note 7 için değil, tüm marka ve modellerin ekran değişiminin yapılacağı en iyi adrestir. İşini en iyi şekilde yapan Kaya Gsm, ekran değişimi için, piyasadaki en iyi ve en sağlam parçaları kullanıp, 6 ay süre ile de garanti etmektedir.

Xiaomi Note 7 ekran değişiminde bilgi kaybı yaşanır mı?

Xiaomi Note 7, 48 MP kamerası ile adeta bir fotoğraf makinesi gibi fotoğraflar çekip, kullanıcıların özel anları yakalayıp anılar biriktirmesine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle Xiaomi Note 7’nin galerisi adeta anı deposudur. Sadece fotoğraf galerisi değil telefon rehberi, adresler, notlar ve bunlar gibi pek çok önemli bilginin bulunduğu Xiaomi Note 7 cep telefonunun kullanıcılar için ne kadar önemli olduğunun Kaya Gsm olarak farkındayız ve bundan dolayı, genellikle sorunlu cihazların servis dönüşünde performans iyileştirme amacıyla cihaz sıfırlama işlemini biz gerçekleştirmiyoruz.

Bu nedenle ekran değişimi esnasında herhangi bir bilgi kaybı yaşanmaz ancak telefonunuz ilk günkü performansına, tecrübeli teknik servis ekibimiz yardımıyla, sahip olacaktır. Tüm bu nedenlerden Xiaomi Note 7 cihazınızın ekran değişim işlemi için Kaya Gsm’i tercih edebilirsiniz.

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

GSM: 0506 178 1875

TEL: 0216 337 5353

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder