Bu paylaşıma oy veriniz

Xiaomi Mi Note 8 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Note 8 ekran değişimi KAYA GSM Teknik servisimizde alanında uzman kadrolarımız tarafından yapılmakadır. Xiaomi nin çıkardığı efsane note serilerinin en yenisi olan Xiaomi mi note 8 en yeni özelliklerinin yanında şık tasarımıylada şimdiden fark yaratmış durumda. Tedariği şimdilik ülkemizde olmayan xiaomi mi note 8 i inceleyip videosunu youtube kanalımızda sizler için paylaştık. Xiaomi mi note 8 yüksek işlemci hızının yanında en ileri teknoloji kulanılarak geliştirilmiş kamerası. Xiaomi mi note 7 nin kamerasını çok kısa zamanda unuturacağa benziyor. Xiaomi mi note 8 in efsane yenilikleri bir yana malesef bu modelde diğer bütün akıllı cihazların en büyük sorunu olan ekranların kırılabilir olması. Kırılabilir ekranlara sahip olan akıllı telefonlarımız korkulu rüyamız haline gelmiş durumda. KAYA GSM olarak müşterilerimizin başlıca sorunlarından biri haline gelen ekran kırılmalarına karşı mümkün olduğunca ekran tedariği yapmaktayız.

XİAOMİ TEKNİK SERVİSİ KAYA GSM

Kaya gsm olarak başta Xiaomi olmak üzere birçok marka ve modelde ekran ve yedek parça temini yapmaktayız. Kırılan Xiaomi telefonlarınızın ekranlarını en hızlı şekilde değiştirebilmek için sürekli olarak stok güncellemesi yapıyoruz.

Mİ NOTE 8 Hangi Durumlarda Ekran Değişimi İşlemi Yapmanızı Tavsiye ediyoruz?

 • Ekranınız kırılırsa
 • Ön cam çatlarsa
 • Lekeler ya da ölü noktalar olursa
 • Piksellenmeler olursa
 • Mürekkeplenmeler olursa
 • Donma-kasma olursa ekran değişimi ya da cam değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Kaya GSM’e En Çok Sorduğunuz Sorular

   

  Tamir İşlemi Yapılırken Bilgilerim Silinir Mi?

  Xiaomi mi Note 8  Ekran değişimi ya da cam değişimi yapılırken mevcutta var olan resim, video, rehber , notlar, takviminiz ya da diğer hiçbir bilginiz silinmez. İsterseniz çalışanlarımız tarafından yedekleme işlemi yaptırabilirsiniz.

  Parça Değişim Kalitesi Nedir?

  Ekran ya da cam değişimi işlemi yapılırken kullanılan malzemeler mevcutta piyasada var olan en iyi parçalardır. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kaliteyi korumayı amaçlıyor ve arzuluyoruz. Ayrıca kullandığımız ekran ya da diğer donanımsal parçalara 6 ay garanti vererek herhangi  mağduriyet yaşamanızın önüne geçiyoruz. ( Firmamız tarafından kaşeli olarak garanti belgesi düzenlenir.)

  Ekran Koruyucu Takmanızı Tavsiye Ediyor Muyuz?

  Telefonların ekranı büyüdükçe kırılma olasılığı artmaktadır. Ekranınızın tekrar kırılmaması ya da herhangi bir zarar gelmemesi için ekran koruyucu takmanızı tavsiye ediyoruz. Firmamız tarafından en ya da cam değişimi yapıldığı takdirde ekran koruyucu firmamızca HEDİYE edilecektir. Böylelikle telefonunuzu darbe ve düşmelere karşı muhafaza etmiş olursunuz.

  Kargo İle Ürün Kabul Ediyor Muyuz?

  Birçok kişi şehir dışından bize ulaşmakta ve ekran ya da cam değişimi yapmak için telefonlarını bize kargo ile göndermektedir.  Siz de ekran ya da cam değişimi yapmak istiyorsanız telefonunuzu bize kargo ile iletebilirsiniz. Kargo ile firmamıza gelen telefonlar aynı gün içerisinde tamir edilip size ulaşması için kargoya geri verilir.

  Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

  Ekran değişimi ya da cam değişimi işlemi yaptıktan sonra ödemeyi gerek nakit gerekse kartla yapabilirsiniz.

  Garanti Süreci Nasıl İlerler?

  Servisimiz tarafından kaynaklanan hatalardan sorumlu olduğumuzu belirtiyor ve sorumluluğun firmamıza ait olduğunu belirtmekte fayda görüyoruz . Fakat  kullanıcı hatası sonucu meydana gelen deformasyonlar garanti kapsamı dışında olacaktır. Garanti kapsamı dışında olacak hususlar ise şöyledir;

  • Kırık
  • Çatlak
  • lehimli
  • Çizik ekranların garantisi yoktur. Misyonumuz:
   Bizler 18 yıldır süregelen en önemli odak noktamızı sürdürüyoruz. Bu odağın merkezinde ise insan bulunmakta yani müşterilerimiz onların yaptığımız işten memnun kalması ve olumlu yorumlar yapması için her zaman gelişen piyasa ve teknolojiyi yakından takipçisi olarak hizmet sahamızı geliştirmeye devam ediyoruz.
   Bizler gelişen çağımızda insanın günlük hayatında en çok yardımcı olan eşyası olan akıllı telefonu olan her bireye hizmete sunmaktayız. Elbette ki bu kadar yüksek özellikteki cihazlarımız zarar görmez özellikte değillerdir. Biz akıllı cihazınızda çıkan bütün problemleri eksiksiz olarak tamir etmekteyiz. Garanti ve tecrübe bakımından orijinalliği en büyük kaidemiz yaparak yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz.
   Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
   Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
   İstanbul’da firmamızı büyüterek en çok tercih edilen Telefon tamir firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak her zaman en başta gelen misyonlarımızdan birisi oldu.

   Vizyonumuz:

  • En ileri teknolojiyi, uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş, profesyonel bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.Son dönemin en çok rekabet içinde olan şirketi Xiomi ‘nin 2018 yılında piyasaya sürdüğü Xiomi note 6 pro detaylı olarak çalışılmış bir akıllı telefon. Çinli teknoloji devinin akıllı telefonu Note 6 Pro; bütün güzel özelliklerine rağmen diğer Xiomi ürünleri gibi ekranı hassas, bu sebepten kolay etkilenen bir ekranı var. Kırk ve çatlaklara az dayanıklı bu telefonun, ekran zarar görme oranı yüksek olabilir. Telefonun ekranını değiştirmeye ihtiyacınız olabilir. Firmamız kesinlikle sadece ön camı değiştirmeyip, full ekran değiştirmektedir. Sadece ön cam değişiklerinde zamanla cam sökülmeye başlayabilir. Buda büyük sıkıntılara sebebiyet verebilmekte, biz ön camdan dokunmatik yüzeye kadar bütün ekran bölümlerini değiştirip yüksek memnuniyet sağlıyoruz.
   Unutmayın sadece bir telefon uzağınızdayız. .

    

  Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

  Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

  Pazar: 10:00—22:00

  Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

  Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

  GSM: 0506 178 1875

  TEL: 0216 337 5353

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir