Xiaomi markasının kalitesinden ve son yıllarda gittikçe artan popülaritesinden daha önceki içeriklerimizde de belirtmiştik. Bu yazımızda, Xiaomi Mi A3 telefon cihazının donanımsal parçaları hakkında, ekran sorunları ve ekran değişimi konularında siz değerli okuyucularımızı bilgilendireceğiz.

Xiaomi Mi A3, ilk piyasa sunulduğunda oldukça rağbet görmüş bir telefon. Ön kamerayı çevreleyen damla çentiğe sahip ve parmak izi sensörünü optik bir şekilde entegre eden özellikleri bulunmaktadır. Xiaomi Mi A3 donanımsal özellikler olarak orta seviyede yer alıyor. Bu cihazın diğer özelliklerini inceleyecek olursak; doya doya fotoğraflarınızı saklayabileceğiniz 64 gb dahili depolama alanına sahip ve 4 gb bellek bulundurur. 4030 mAh batarya kapasitesi ile şarjı size dayanabilir seviyededir. Bir telefonu alırken aslında incelemeniz ve dikkat etmeniz gereken özellikler bunlardır. Özellikler konusunda Xiaomi markası ürettiği her telefonda olduğu gibi A3 modelinde de başarılıdır.

Telefon satın alacakken veya almadan öncesinde araştırmalar yapmanız size avantaj kazandıracaktır. Bazı kişiler alacakları telefonların hafıza kapasitesine önem verirken, bazıları ise ekran boyutunun genişliğine, büyüklüğüne önem verir. Ekran boyutunun genişliği ne kadar büyük olursa bir o kadar da dikkat etmeniz gerekmektir. Son yıllarda üretilen çoğu telefonlar ekran geniş ve ince bir yapıya sahiptir. Telefonunuzun ekran boyutunun genişliği üzerine bir de ince bir yapıya sahipse alacağı ufak bir darbede ekranınız kırılabilir, çatlayabilir. Bu durumun önüne geçebilmek için, alınabilecek darbede zararınızı minimize etmek için önlemler almalısınız. Örneğin; telefonunuza ekran koruyucu taktırarak ve telefon kılıfları kullanarak başlayabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi 5 Pro Ekran Değişimi

XİAOMİ Mİ A3 EKRANI HAKKINDA

Xiaomi Mi A3 telefon modelinin ekran boyutu 6,08 inçtir ve bu modelde full HD+Amoled ekran kullanılıyor. Telefonun ekran boyutu çok büyük bir durumda olmasa da telefonun büyük bir alanına sahip. Çerceve kısımı az miktarda. Xiaomi Mi A3 telefon modeline sahipseniz veya satın almayı düşünüyorsanız diğer tüm telefonlarda olduğu gibi ekranını kullanırken dikkat etmelisiniz. Xiaomi Mi A3 telefonunuzun ekranı kırılma sebepleri birden fazla olabilir. Örneğin; normal bir şekilde düşürek kırmış olabilirsiniz veya bataryanızın şişmesi sonucu ekranınız inceldiği için aldığı en ufak darbede kırılmış olabilir.

XİAOMİ Mİ A3 EKRAN DEĞİŞİMİ

Xiaomi Mi A3 ekran değişim işlemlerinde kendiniz müdahale etmemelisiniz. Bu durum sadece bu telefon modeli için değil yine tüm telefon modellerinde geçerlidir. Telefonunuzun ekranı kırıldığında kendiniz ne kadar müdahale ederseniz o kadar zarar alırsınız diyebiliriz. Ekran değişim tamirine vereceğiniz ücretten çok daha fazlasını vermek zorunda kalırsınız.

Xiaomi Mi A3 ekran değişimi ihtiyacınız oluştuysa, Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri şubemize uğrayarak kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Kullandığımız kaliteli donanımsal parçalarımızla, bu alanda tecrübeli çalışanlarımız ile ekranı kırılmış telefonunuzu ilk gün ki gibi tarafınıza teslim ediyoruz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi 4C Ekran Değişimi

XİAOMİ Mİ A3 EKRAN DEĞİŞİMİ İŞLEMLERİ

  • Servise getirilen Xiaomi Mi A3 ekran değişimi ihtiyacı olan telefon, ilk olarak çalışanlarımız tarafından incelenir. Problemler tespit edilir. Telefon ekranınızın kırılma sebebi anlaşılır.
  • Daha sonrasında fiyat bilgisi verilir. Müşteriye uygunluğu durumuna göre işlemlere başlanır.
  • Telefon çerçevesinden ekran tamamıyla sökülür. İçerisinde kalabilecek olan toz, partiküller, cam parçacıkları temizlenir.
  • Eski kırılmış ekranınıza takılacak olan yeni ekran ile değiştirilir.
  • Tüm bu işlemlerin sonrasında telefonunun dokunmatiğinde problem olup olmadığı incelenir.
  • Müşteriye yeni ekran takılmış telefonu teslim ederken bir de yanında ekran koruyucu hediye ediyoruz!

Xiaomi Mi A3 ekran değişimi sonrasında sizlere vereceğimiz, mühürlü garanti belgesi ile yaşayabileceğiniz her türlü sorunda Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri’nden destek almaya devam edebilirsiniz. Üstelik telefonunuzu şubemize kargoyalarak tamir işlerinizi çok daha kolaylaştırabilirsiniz.

Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri olarak, telefonlarınızda karşılaşabileceğiniz sorunlarda siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Tecrübeli çalışanlarımızla, engin bilgilerimizden yararlanmak için bizimle iletişim halinde olmaktan çekinmeyin. Detaylı bilgilere erişmek için ve diğer telefon modellerinde yaptığımız tüm işlemleri incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

GSM: 0506 178 1875

TEL: 0216 337 5353

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder