Xiaomi mi 9T Pro Ekran Değişimi

Xiaomi mi 9T PRO Ekran Değişimi KAYA GSM in Xiaomi ekran değişiminde uzmanlaşmış kadrosu tarafından değiştirilmektedir. KAYA GSM Kadıköy bölgesinde 18 yıllık Ekran değişimi tecrübesi ile Xiaomi mi 9T PRO ekran değişimi ve tamir hizmeti sunmaktadır.

KAYA GSM En ileri teknoloji yi uzman kadrosu ile birleştirip siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet vermek için çalışmaktadır. Xiaomi mi 9T PRO ekran değişimleri için haftanın 7 günü pazar dahil KAYA GSM den güncel fiyat bilgisi alabilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Xiaomi mi 9T PRO Ekran Değişimi ve Tamiri

Xiaomi mi 9T PRO Ekran Değişimi yanında sizlere xiaomi mi 9t telefon tamir hizmetide sunmaktayız. Xiaomi mi 9T tamiri için verdiğimiz diğer hizmet ve parça tedariklerini sırası ile aşağıda belirtmeye çalışıcaz.

Xiaomi mi 9T PRO Ekran Değişimi
Xiaomi mi 9T PRO Cam Değişimi
Xiaomi mi 9T  PRO Şarj Soketi Değişimi
Xiaomi mi 9T PRO Kulaklık Soketi Değişimi
Xiaomi mi 9T PRO Batarya Değişimi
Xiaomi mi 9T PRO Kasa Değişimi
Xiaomi mi 9T PRO Power Tuş Değişimi
Xiaomi mi 9T PRO Mikrofon Değişimi
Xiaomi mi 9T PRO Ön Kamera Değişimi
Xiaomi mi 9T PRO Arka Kamera Değişimi
Xiaomi mi 9T PRO  Simkart Yuvası Değişimi
Xiaomi mi 9T PRO Sıvı Teması Problemi
Xiaomi mi 9T PRO Titreşim Motoru Değişimi
Xiaomi mi 9T PRO Hafıza Kart Yuvası Değişimi
Xiaomi mi 9T PRO Entegre Tamiri

Kaya GSM’e En Çok Sorduğunuz Sorular

Tamir İşlemi Yapılırken Bilgilerim Silinir Mi?

Xioami mi 9T Ekran değişimi ya da cam değişimi yapılırken mevcutta var olan resim, video, rehber , notlar, takviminiz ya da diğer hiçbir bilginiz silinmez. İsterseniz çalışanlarımız tarafından yedekleme işlemi yaptırabilirsiniz.

Parça Değişim Kalitesi Nedir?

Ekran ya da cam değişimi işlemi yapılırken kullanılan malzemeler mevcutta piyasada var olan en iyi parçalardır. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kaliteyi korumayı amaçlıyor ve arzuluyoruz. Ayrıca kullandığımız ekran ya da diğer donanımsal parçalara 6 ay garanti vererek herhangi  mağduriyet yaşamanızın önüne geçiyoruz. ( Firmamız tarafından kaşeli olarak garanti belgesi düzenlenir.)

Ekran Koruyucu Takmanızı Tavsiye Ediyor Muyuz?

Telefonların ekranı büyüdükçe kırılma olasılığı artmaktadır. Ekranınızın tekrar kırılmaması ya da herhangi bir zarar gelmemesi için ekran koruyucu takmanızı tavsiye ediyoruz. Firmamız tarafından en ya da cam değişimi yapıldığı takdirde ekran koruyucu firmamızca HEDİYE edilecektir. Böylelikle telefonunuzu darbe ve düşmelere karşı muhafaza etmiş olursunuz.

Kargo İle Ürün Kabul Ediyor Muyuz?

Birçok kişi şehir dışından bize ulaşmakta ve ekran ya da cam değişimi yapmak için telefonlarını bize kargo ile göndermektedir.  Siz de ekran ya da cam değişimi yapmak istiyorsanız telefonunuzu bize kargo ile iletebilirsiniz. Kargo ile firmamıza gelen telefonlar aynı gün içerisinde tamir edilip size ulaşması için kargoya geri verilir.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ekran değişimi ya da cam değişimi işlemi yaptıktan sonra ödemeyi gerek nakit gerekse kartla yapabilirsiniz.

Garanti Süreci Nasıl İlerler?

Xiaomi Teknik Servisimiz tarafından kaynaklanan hatalardan sorumlu olduğumuzu belirtiyor ve sorumluluğun firmamıza ait olduğunu belirtmekte fayda görüyoruz . Fakat  kullanıcı hatası sonucu meydana gelen deformasyonlar garanti kapsamı dışında olacaktır. Garanti kapsamı dışında olacak hususlar ise şöyledir;

  • Kırık
  • Çatlak
  • Lehimli
  • Çizik ekranların garantisi yoktur.

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere ca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder