Xiaomi Mi 9T Pro ekran değişimi fiyatı

Xiaomi Mi 9T Pro ekran değişimi fiyatı , Bu yazımızda sizlere ve Xiaomi markalı bu cihaz hakkında bilgiler vereceğiz. Herhangi markalı bir telefon satın alacağınızda dikkat etmeniz gereken özelliklerden bahsedeceğiz. Bu donanımsal özellikler haricinde değineceğimiz bir diğer konuda ekranlar olacak. Son yıllarda üretilmiş olan birçok sayıda akıllı telefonun ekranlarının inceliğine dikkat etmişsinizdir. Bir teknoloji mağazasında incelemek için baktığınız telefonun ilk özelliği yani ekranı gözünüze çarpacaktır. Popülerleşmiş olan ince ekran özelliklerine de dikkat edersiniz. Neredeyse birçok telefonun çercevesinin bir ucundan diğer ucuna kadar ekranın kapladığını göreceksinizdir.

XİAOMİ Mİ 9T PRO HAKKINDA

Xiaomi markası için Çin’in Apple’ı diyerek bahsetmiştik. İsmini bu şekilde duyurmayı başarmış, kaliteli işler yapan, modern görünümlü ve kullanışlı cihazlarıyla başarılı bir markadır. Xiaomi Mi serisinden 9T Pro cihazını ele alacağız. Öncelikle siz değerli müşterilerimize bu telefonun donanımsal özelliklerinden bahsedelim… Bol bol fotoğraflar çekilip, diziler, filmler indirebilme imkanı sunan 64 gb dahili depolaması ve 6 gb RAM(Bellek)  mevcuttur. Şarj aletinizi yanınızda gezdirmek zorunda kalmayacağınız, gün içerisinde saatlerce telefon elinizde kalmayacak ise sizi uzun süre götürecek 4000 mAh batarya kapasitesi vardır. Üstelik hızlı şarj özelliği ile 30 dakika içerisinde %58 doluma ulaşabiliyorsunuz.

Bütün bu özelliklerinin bulunması yetmiyormuş gibi, ekranının gövdesine oranı %86.09’dur. Bu oran Xiaomİ Mi 9T Pro fiyatı cihazını görmeden de ekranın ne kadar geniş olduğunu anlamanıza yarayacaktır. 1080*2340 piksele sahip olan bu telefon modelinin ekranında son derece iyi bir hizmet almanızı sağlayacaktır.

xiaomimi9t

Özellikleri hakkında bilgiler verirken belirttiğimiz gibi ekranın gövdesine oranı oldukça yüksektir. Yani Xiaomi Mi 9T Pro modelinde ekran, çercevesinin bir ucundan diğer ucuna kadardır diyebiliriz. Bu telefonun çerçevesinin alanı ekrana göre oldukça kısıtlıdır. Bu durum kaliteli ve modern görünümlü bir telefona sahip olmanızın dışında demek oluyor ki telefonu dikkatli ve titizlikle kullanmalısınız. İnce ve geniş ekrana sahip akıllı telefonlar, modern görünürler fakat dikkatli kullanmadığınızda ekranı en ufak bir darbede kırılmaya, çatlamaya müsaittir.

Telefonunuzun ekranına bir hasar gelmesini istemiyor iseniz, ekran koruyucular ve telefon kılıfları kullanmalısınız. Ekran değişimi yaptırmak zorunda kaldığınız telefonunuzda işlem sonrasında ikinci tamiri yaptırmak istemezsiniz. Ekran koruyucu ve telefon kılıfları biraz olsun telefonunuz yere düştüğünde, herhangi bir yerden alacağı bir darbede hemen zarar görmesini engeller. Bu sebeple kullanmanız telefonunuzun sağlığı açısından önemlidir.

XİAOMİ Mİ 9T EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATI HAKKINDA

Kullanılan akıllı telefonun modeli ne olursa olsun çok fazla yapılan işlemlerden birisi ekran değişimidir. Ekran değişim tamir işlemleri son yıllarda cihazların ekranlarının genişlemesiyle doğru orantıdadır. Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri olarak, genellikle yaptığımız ekran değişim işlemleri geniş ekranlı telefonlardır. Ekranı kırılmış, darbe almış, düşürme sonucu ekran değişim ihtiyacı oluşan her telefona deneyimli çalışanlarımız ile müdahale etmekteyiz.

Telefonunuzun ekranına herhangi bir yerden gelebilecek her türlü darbe sonucu ekranınız kırılabilir. Böyle durumlarda kırılmış olan ekrana tabii ki de kendiniz, bir yerden doğruluğu kesin olmayan bilgiler ile müdahale etmemelisiniz. İnternetten araştırdığınız ve kesinlikle teknik olmayan yöntemlerle kırılmış olan ekranınızı eski haline geri döndüremeceğinizi siz de iyi biliyorsunuzdur.

ekrandegisimi

Kırılmış ekranınıza yapılabilecek en büyük iyilik, çok fazla o halde bekletmeden en kısa sürede cep telefonu tamiri yapan bir firmaya götürmek olacaktır. Günümüzde cihaz üretimlerinin de artmasıyla beraber tamir işlemleri de oldukça artmaktadır. Bu durumla beraber tamir işlemleri ile ilgili firmalar çoğalmıştır. İşini doğru bir şekilde gerçekleştiren, müşterisine saygı duyan ve mutlu etmeye gayret gösteren, kaliteli donanımsal parçalar kullanan cep telefonu tamiri yapan firmalar olduğu gibi aksi durumlarda söz konusudur. Yan sanayi donanımsal parçalar kullanan firmalar arasından en iyi olanını seçerek telefonunuzun ekranını güvenli bri şekilde yaptırabilirsiniz. Bu yazıyı okuyorsanız şanslısınız demektir. Çünkü kaliteli bir firma arıyor iseniz doğru bir adrestesiniz! Yaptığımız işlemleri, ekran değişimleri ve diğer konular hakkında blog yazılarımızı web sitemizden inceleyebilirsiniz.

ekrandegisimislemleri

İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi Note 8 Pro Ekran Değişimi

XİAOMİ Mİ 9T PRO EKRAN DEĞİŞİMİ İŞLEMLERİ

Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri olarak bizlere güvenerek getirmiş olduğunuz ekranı kırık, çatlamış veya farklı sebeplerden dolayı ekranında renklenmeler gördüğünüz telefonunuza en doğru müdahaleyi yapmaktayız.

İlk olarak bizlere getirilen telefonun asıl problemi, tecrübeli çalışanlarımız tarafından tespit edilir. Tespit edilen probleme ne şekilde müdahale edilmesi gerektiği belirlenir.

Tarafınıza tüm işlemler ile ilgili bilgiler aktarıldıktan sonra fiyat bilgisi verilir.

Onayınız doğrultusunda işlemlere başlanır.

Telefonun hasar görmüş olan ekranı, özel aletlerimiz ile çerçevesinden tamamıyla sökülür.

Telefonun ekranından içeri tarafa bir şekilde gelmiş olan partiküller, tozlar, cam kırıkları var ise bu maddeler temizlenir.

Daha sonrasında ekranınıza sıfır, yeni ekran takılır.

Tüm bu işlemler sonrasında cihazınızın dokunmatiğinde bir sorun olup olmadığı incelenir.

Bizlere gelen ekranı kırık veya çatlamış telefonunuz, yeni ekranı ile sizlere teslim edilir.

XİAOMİ Mİ 9T PRO EKRAN DEĞİŞİMİ SONRASI

Ekranını değiştirmiş bulunduğunuz telefonunuzu işlemler sonrasında çok daha dikkatli kullanmanız gerektiğini biilirsiniz. Xiaomi Mi 9T pro ekran değişimi yaptırdığınızda ikinci kez ekran değişimi yapmanız çok sağlıklı olmayacaktır. Bu sebeple Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri olarak, bizlerde yaptırdığınız ekran değişimi işlemleri sonrasında siz değerli müşterilerimize ekran koruyucu hediye ediyoruz!

Bizler de telefonunuza ekran değişim işlemini birden fazla sayıda yaptırmanızı istemeyiz. Tüm işlemler esnasında kullandığımız kaliteli donanımsal parçalar sayesinde tamir edilmiş telefonunuzun son halinden oldukça memnun kalacaksınız diyebiliriz. Ayrıca, işlemler sonrasında yaşanabilecek herhangi bir soruna karşılık olarak, tarafımızca sizlere verilen 6 ay süreli garanti belgesi ile şubemize geldiğinizde ücretsiz hizmet alabilme imkanınız bulunuyor. Diğer tüm sorularınız hakkında bizler ile iletişim halinde olmaktan çekinmeyin.

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa Mahallesi Kurbağalıdere Caddesi No:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabela – Kaya Gsm )

GSM: 0506 178 1875

TEL: 0216 337 5353

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder