5 / 5 ( 10 votes )

Xiaomi Kasa Değişimi

Teknik servisimizde Xiaomi cihazınızın yazılımsal ve donanımsal problemleri gün içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır. Ekran değişimi, pil değişimi ya da soket değişimi yaptığımız gibi kasa değişimi işlemini de teknik servisimizde gün içerisinde 6 ay garanti vererek çözüme kavuşturuyoruz.

Hangi Durumlarda Xiaomi Kasa Değişimi Yapmanızı Tavsiye Ediyoruz?

  • Telefonuzun elinizden düşmesi sonucu kasaya bir darbe gelmişse
  • Kırık varsa
  • Çizik varsa
  • Farklı renkte bir kasa takmak istiyorsanız
  • Yamuk olduğu için ekran tam oturmuyorsa kasa değişimi yapabilirsiniz.
Xiaomi kasa değişimi fiyatı

Xiaomi kasa değişimi için servisimize gelen mobil cihaz kullanıcılarının işlemlerini mümkün olduğunca kısa tutmaya çalışıyor ve en iyi hizmeti sunmak için kuyumcu işçiliği gösteriyoruz. Yeni kasanın ekrana tam oturması ve yeni darbelere karşı dayanıklı olması için yapıştırıcılar ve diğer darbe önleyici malzemeler dikkatlice kullanılır.

Değişim İçin Gereken Süre

Xiaomi kasa değişimi işlemi için gereken süre 30 dakikadır. Kasa değişimi işlemi yapmaya karar verirseniz bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Telefon modelinizi ve rengini bize bildirirseniz  sizin için stoklarımızı tekrardan kontrol eder ve gerektiği takdirde model ve renk eksiği tedarik edebiliriz. Randevulu olarak servisimize gelmenizi durumunda kasa değişmi işlemi maksimum 30 dakika sürmektedir. Randevusuz olarak gelirseniz ve istediğiniz model kasa onda stoğumuzda mevcut değilse tedarik etmek ve kasa değişimi yapmak 1-2 saat arası sürebilmektedir.

Xiaomi Kasa Değişimi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin ► https://acilceptamiri.com/2019-xioami-ekran-degisimi-fiyat-listesi/

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30
Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

Tel: 0216 337 5353

Gsm: 0506 178 1875

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder