Xiaomi A2 Lite modeli cihazın ekran değişimi hakkında detaylı bilgiler vermeden önce bu cihazın genel özelliklerini inceleyelim. Telefon alınırken bakılması gereken belli başlı özellikler olduğunu hepiniz bilirsiniz. Bu sadece Xiaomi A2 Lite için geçerli olmamakla beraber satın almayı düşündüğünüz her telefon için geçerlidir. Örneğin ilk olarak alacağınız telefonun ekran boyutu oranlarına, ekran çözünürlüğüne, bataryasının dayanıklı olup olmadığını anlayabilmek için batarya kapasitesine, fotoğraflarınızı doya doya çekebilmek için dahili depolamasının kaç gb olduğuna dikkat etmelisiniz.

Xiaomi A2 Lite modelini ilk olarak fiziki özelliklerine bakacak olursak; 5.84 inç ekran boyutu ile full ekran modeller arasına girmekte olduğunu belirtmeliyiz. Hafıza olarak baktığımızda 32gb dahili depolama alanıyla başlayan cihazın 64gb seçeneği de bulunmaktadır. 4000 mAh pil gücüne sahip bu cep telefonu kullanım süresinde kullanıcılar için avantaj sağlayacak durumdadır.

 

XİAOMİ A2 LİTE EKRAN DEĞİŞİMİ HAKKINDA

Ekranı kırılmış, bozulmuş çeşitli sebeplerden dolayı hasar almış telefonunuzun ekran değişimi işlemini derhal yaptırmanız gerekmektedir. Telefonunuzun ekranını kırık bir halde uzun bir süre bekletmemelisiniz. Aksi takdirde telefonunuza daha fazla zarar verebilirsiniz. Bu sebepten dolayı tecrübesine, yaptığı işlere güvenebileceğiniz cep tamiri yapan doğru firmayı bularak Xiaomi A2 Lite ekran değişimi işleminizi yaptırmalısınız.

Yüksek özelliklere sahip cep telefonunuzun kullanım aşamasında olası bir durumdan kaynaklı gelebilecek bir arıza ile ilgili çözüm için garantili teknik servislerine başvurduğunuzda tamir süresi için de uzun bir zaman vermektedirler.

Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri olarak yıllardır verdiğimiz güvenilir hizmetlerimiz ile hiçbir müşterimizi mağdur etmemekteyiz. Bizlere servise getirmiş olduğunuz telefonunuzda, ekran değişimi işlem sonrasında oluşabilecek arıza durumunda şubemize gelebilirsiniz. Deneyimli çalışanlarımız tarafından en hızlı şekilde hizmet alabilirsiniz.

xiaomiA2Liteekrandegisimi

XİAOMİ A2 LİTE EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR?

Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri’nin engin tecrübelerine güvenerek getirdiğiniz ekranı kırık telefonunuz en kısa sürelerde sizlere yeni alınmış bir telefon gibi teslim edilir. Ekranınız düşerekte kırılabileceği gibi batarya şişmesi sonucunda da hassaslaşan ekranınız kırılabilir. Getirecek olduğunuz Xiaomi A2 Lite ekran değişimi işlemlerinin diğer telefon modellerinden pek bir farkı yoktur.

  • İlk olarak; getirmiş olduğunuz ekran değişimi ihtiyacı olan telefonunuzun problemleri deneyimli çalışanlarımız tarafından tespit edilir. Ne tür işlemler yapılacağına dair fikir edinilir.
  • Problemler tespit edildikten sonra sizlere fiyat bilgisi verilir ve uygunluğuna göre işlemlere başlanır.
  • Kırılmış olan ekran, telefonunuzun çercevesinden tamamıyla sökülür. İçerisinde toz, partiküller, yabancı cisim bulunuyorsa titizlikle temizlenir.
  • Daha sonrasında yeni ve son derece kaliteye sahip yeni ekran takılır.
  • Tüm bu işlemlerin sonrasında Android telefonunuzun dokunmatiği çalışıyor mu herhangi bir sorun yaşanıyor mu diye kontrol edilir.
  • Xiaomi A2 lite ekran değişimi yapılmadan önce takılacak olan ekran sizlere sunulur. Onayınız doğrultusunda işleme devam edilmektedir.
  • Onay vermediğiniz durumda şartsız, eski ekranınız takılıp size teslim edilir.
  • Yaşanan herhangi bir sorunda tarafımızdan ücretsiz hizmet alacaksınızdır.

Teknik servisimizde Xiaomi A2 Lite ekran değişimi maksimum 60 dakika içerisinde yapılır. Xiaomi A2 Lite ekran değişimi Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri tarafından 6 ay garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Ekran değişimi esnasında mevcut bilgileriniz teknisyenlerimiz tarafından korunur.

Kaya Gsm Bilim Teknolojileri ailesi olarak, ekran değişimi yaptığımız tüm telefon modellerinde, bizlere güvenerek gelmiş olan tüm müşterilerimize ekran koruyucu hediye etmekteyiz. Bizler de telefon ekranlarınıza zarar gelsin istemeyiz. Bunun haricinde yapmış olduğumuz tüm işlemlerin 6 ay garanti belgesi bulunmaktadır. Tarafınıza verilmiş mühürlü belge olan garanti belgesini, herhangi bir sorun yaşandığınızda bizlere ileterek ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Diğer telefon modellerini ve yapılan işlemleri incelemek istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

GSM: 0506 178 1875

TEL: 0216 337 5353

Özet
Xiaomi Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy
Makale Başlığı
Xiaomi Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy
Açıklama
Xiaomi A2 Lite Ekran Değişimi Uzman Teknisyenlerimiz Tarafından Maksimum Hızda Değişim Sağlamaktadır. 0216 337 53 53 - 0506 178 18 75
Yazar
Yayıncı İsmi
Kaya Gsm
Yayıncı Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder