Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım?

KayaGsm olarak Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım? Sorunuza Pratik anlamda  çözüm ve cevap oluyoruz. Telefonunuz düşme çarpma veya her hangi bir sebepten dolayı kırılma ve çatlama olması durumunda bizleri aramanız yeterli. Telefonunuzun ekranında olsun kasasında olsun yaşanan kırık ve çatlaklıkları gerekli görülmesi durumunda parça gerektiği durumda onarım yapıyoruz.

KIRILAN EKRAN TAMİR OLURMU?

Kırılan ekranım yenisi ile değişmeden tamir olurmu? sorusunu bir çok  sefer siz müşterilerimizden duyuyoruz. Akıllı telefon larınızda kulandığınız amoled , süper amoled ve daha alt teknolojili ekranlardan oluşmaktadır. En son teknolojiden oluşan bu ekranlarınız belirli katmanlardan oluşmakta kısaca halk dilinde sıklıkla kulandığınız iç ekran ve dış ekran diye tabir ettiğimiz iki bölmeyi esas alıyoruz. Sizin kulandığınız telefonunuzun kırılan ekranında görüntü var ise muhtemelen dış ekran kırılmıştır. telefonunuzun dış yüzeyinde hiç bir çatlak olmamasına rağmen görüntü vermiyor ise iç ekranınız kırılmıştır. Tabi nadiren de olsa bu iki  seçeneğin dışında sıkışmadan dolayı ekran yüzeyinde hiç bir çatlak olmamasına rağmen içerde kısmi kararma yaşıyor ve buna rağmen telefonu kulanabiliyorsanız buda bir ekran sorunu demektir.

  • Ekranınız kırılırsa
  • Ön cam çatlarsa
  • Lekeler ya da ölü noktalar olursa
  • Piksellenmeler olursa
  • Mürekkeplenmeler olursa
  • Donma-kasma olursa ekran değişimi ya da cam değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Peki hangi durumlarda ekranım tamir olur  sorusuna gelelim. Telefonunuzun dış ekranı çatlamış ise marka ve model ve tedarik durumuna göre çok büyük olasılık ile telefonunuzun ekran camını çok daha uygun bir  maliyete değiştirebiliriz. Telefonunuzun ekranı yukarıda belirtiğimiz diğer 2. ve . sorunlardan ise malesef telefonunuzun ekranını komple değiştirmek zorunluluğu doğuyor.

Kırılan Telefon Ekranlarınımın Fiyatı Nedir?

 

Biz Kaya Gsm olarak kadıköy bölgesinde 4 şübemiz ile ve 18 yıllık sektördeki tecrübemizde her daim müşterilerimize en hasaplı , En hızlı ve En kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Fiyat bilgisi için mutlaka bizi arayıp sorun.

Misyonumuz:

Bizler 18 yıldır süregelen en önemli odak noktamızı sürdürüyoruz. Bu odağın merkezinde ise insan bulunmakta yani müşterilerimiz onların yaptığımız işten memnun kalması ve olumlu yorumlar yapması için her zaman gelişen piyasa ve teknolojiyi yakından takipçisi olarak hizmet sahamızı geliştirmeye devam ediyoruz.
Bizler gelişen çağımızda insanın günlük hayatında en çok yardımcı olan eşyası olan akıllı telefonu olan her bireye hizmete sunmaktayız. Elbette ki bu kadar yüksek özellikteki cihazlarımız zarar görmez özellikte değillerdir. Biz akıllı cihazınızda çıkan bütün problemleri eksiksiz olarak tamir etmekteyiz. Garanti ve tecrübe bakımından orijinalliği en büyük kaidemiz yaparak yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz.
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
İstanbul’da firmamızı büyüterek en çok tercih edilen Telefon tamir firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak her zaman en başta gelen misyonlarımızdan birisi oldu.

Vizyonumuz:

En ileri teknolojiyi, uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş, profesyonel bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

GSM: 0506 178 1875

TEL: 0216 337 5353

Bir cevap yazın

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder