Telefon Tamirciniz

Kaya Gsm olarak kulandığınız cep  telefon tamirciniz olarak size her zaman hizmet vermekten mutluluk duyarız. Kaya gsm kulandığınız samsung, huawei, iphone, xiaomi ve daha bir çok model telefonları tamirciniz olarak çözümler üretiyoruz. KAYA GSM teknik servisimizde kırılan ekranlarınızın tamrini yapıyoruz. Gelişmiş teknoloji ile donatılmış teknik servisimizde ekranları çatlamış telefonlarınızın sadece ön camınıda değiştiryoruz. Telefon tamircin ‘iz olarak minumum maliyetlerle telefon sorunlarınıza çözüm oluyoruz.

TELEFONUNUZUN ŞARJ ETMEME SORUNU

Telefon Tamircin iz olarak telefonunuz şarj etmiyor ise bize ulaşmanız yeterli. Bizler her zaman düşük maliyet ile sizi yüksek masraflardan kurtarıyoruz. Telefonlarınızda şarj problemi sorununu 40 dakika içinde düşük maliyetli hızlı ve garantili hizmet veriyoruz.

Misyonumuz:

Bizler 18 yıldır süregelen en önemli odak noktamızı sürdürüyoruz. Bu odağın merkezinde ise insan bulunmakta yani müşterilerimiz onların yaptığımız işten memnun kalması ve olumlu yorumlar yapması için her zaman gelişen piyasa ve teknolojiyi yakından takipçisi olarak hizmet sahamızı geliştirmeye devam ediyoruz.
Bizler gelişen çağımızda insanın günlük hayatında en çok yardımcı olan eşyası olan akıllı telefonu olan her bireye hizmete sunmaktayız. Elbette ki bu kadar yüksek özellikteki cihazlarımız zarar görmez özellikte değillerdir. Biz akıllı cihazınızda çıkan bütün problemleri eksiksiz olarak tamir etmekteyiz. Garanti ve tecrübe bakımından orijinalliği en büyük kaidemiz yaparak yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz.
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
İstanbul’da firmamızı büyüterek en çok tercih edilen Telefon tamir firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak her zaman en başta gelen misyonlarımızdan birisi oldu.

Vizyonumuz:

En ileri teknolojiyi, uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş, profesyonel bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

GSM: 0506 178 1875

TEL: 0216 337 5353

Telefon Tamircin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder