Sony Xperia XZ1 Ultra Ekran Değişimi

Sony Xperia XZ1 Ultra telefonunuzun ekranı kırıldığındaön camı çatladığında veya iç ekranda yaşanan kırılmalardan dolayı ekrana görüntü gelmez; Bu durumda tek çözüm Sony Xperia XZ1 Ultra telefonunuzun ekranının değişimi olmalıdır. Fakat telefonunuzu bırakacağınız teknik servisin kesinlikle güvenilir ve tecrübeli olmasına dikkat etmelisiniz aksi durumda olumlu bir sonuç alamayabilirsiniz.
Biz Kaya GSM Bilişim Teknolojileri olarak 17 yıldır kesintisiz bir şekilde bu sektörde ilerliyoruz. Bütün yapılan işlemler statik elektirikten arındırılmış ve steril ortamda yapılmaktadır. Yani şöyle ki, telefon ekran değişimi için iyi bir teknik servis merkezi arıyor ve kaliteli bir hizmet ile birlikte %100 müşteri memnuniyeti bekliyorsanız biz Kaya GSM Bilişim Teknolojileri ile tanışmanız gerektiğini söyleyebiliriz.
Kırılan Sony Xperia XZ1 Ultra ekran değişimini 30 dakika kadar kısa bir sürede gerçekleştirip hediye edeceğimiz kırılmaz cam ile birlikte teslim aldıktan sonra sorun yaşamadan telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

GSM: 0506 178 1875

TEL: 0216 337 5353

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder