Cep telefonları, televizyon, buzdolabı ve akıllı ev aletleri gibi birçok alanda hizmet veren Teknoloji devi Samsung Telekomünikasyon sektöründe 2019 yılında şu an 71.5 milyon satışıyla lider konumda, bu marka telefon tamir firmalarına en çok tamir için gelen telefon konumunda, dolasıyla Samsung kullanıcılarının sahte parça kullanan firmalarla karşılaşma olasılığı çok yüksektir. Orijinal olmayan parçalar zamanla sökülmeye başlar ve zarar görme olasılığı çok yüksek olur. Kalite güvencesiz firmalar yerine Kadıköy’deki firmalar arasında en yüksek vizyona sahip olan Kaya Gsm firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sivri malzemeler ile temas edildiğinde, aşırı sert basınç uygulandığında veya düşme gibi kazara oluşan hallerde Samsung Cam dokunmatik kısmında yahut iç ekranda meydana gelen arızalar için cihazınızın Dokunmatik ön Cam yenilenmesine veya iç ekran (değişimine) ihtiyaç olabilir. Ekran kırığı yüzünden kullanılamaz hale gelen cihazlardan, en ufak ekran çiziklerine kadar Samsung cihazlarınızın ekran değişimini yapmaktayız.

Samsung Galaxy Soket Değişimi Fiyatı
Samsung Galaxy Soket Değişimi Fiyatı

Bunca firma arasında neden biz peki?

2001 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren bir telefon tamircisi olarak tüm akıllı telefonların ekran ve ön cam tamirlerini yapıyoruz. Samsung cihazların da ekranda kırık yoksa yalnız ön cam değişimi yapılırken, diğer modellerde telefonun ekranının darbe alması her zaman ekran değişimi ile çözülür. Sadece ön cam değişimi sizin daha az para harcamanızı ve gereksiz ekran değişiminin önüne geçmektedir. Samsung teknik servis çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi alın.

SAMSUNG S8,S8 PLUS ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ

Samsung teknik servis çalışmalarında garanti vardır. Onarımlarda işçilik garantimiz bulunuyor. Cihazınızın kusursuz çalışacağını vaat ediyoruz. Plastik gibi dış paneldeki yüzeyde herhangi bir sorun varsa bu da ortadan kalkar.  İşinde uzman teknik ekibimiz telefona zarar gelmemesini sağlamaktadır.  Samsung S8, S8 plus veya diğer Samsung marka telefonların ekran değişimi özenle yapılır, telefona gelebilecek zararlardan kaçınılır ve hizmet güvencesi verilir. Hizmet sonunda ekran koruyucu hediye eden firmamız olası ekran zararlarının önüne geçmiş olur.

Tüm müşterilerimizin ürünleri titizlikle incelenir ve arızası uzman ekibimizle tespit edilir ve en doğru şekilde onarılır. Böylelikle ilk günkü kalitesinde Samsung cihazlarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder