5 / 5 ( 2 votes )

Samsung J3 Pro Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy :299tl

Samsung en fazla telefon modeline sahip olan şirket olarak piyasada koltuğu kimseye kaptırmıyor. Samsung galaxy J3’ün yükseltilmiş versiyonu olarak  karşımıza çıktı.

Samsung Galaxy J3 Pro Kamera Özellikleri;

J3 modeli 5 megapiksel kameraya sahipken;

J3 Pro  modelinde kamera 8 megapiksel olarak kullanıma sunulmuş.

Ön kamera 2 megapiksel ‘den  5 megapiksel olarak  artırılmış.

J3 modeline kıyaslan 2 GB RAM – Aynı zamanda Cihaz dahili belek 16 gb bir önceki modelinde 1,5 GB RAM kullanılıyordu.

J3-Pro-Ekran-Değişimi

Samsung J3 Pro ekranı  5 inçlik Süper AMOLED HD ekranla sunulmuş.

Aynı zamanda çift sim kart özelliği ile kullancıya imkan arttırlmış.

Bu özellikli bütçe dostu telefonu kullandığınızda olabilecek bir kaza sonucu zara gören akıllı cihazınızın tamiri için Samsung Teknik Servisi arıyorsanız www.acilceptamiri.com sitesi üzerinden ulaşacağınız Kaya Gsm bilişim Teknolojileri uzman Samsung teknisyenleri sorunlarınıza çözüm olacaktır.

Samsung Galaxy J3 Pro Ekran Değişimi Nedir?

Samsung Galaxy J3 Pro ekran değişimi işlemi, ana ekranda oluşan çatlama ve kırılma gibi donanımsal problemlerde yapılabileceği gibi, piksellenme ve mürekkeplenme gibi yazılımsal problemler sonucunda da olabilmektedir. Bu gibi problemlerden kurtulmanın tek yolu ekran değişimi işlemidir.

Samsung Galaxy J3 Pro cep telefonu da diğer tüm akıllı telefonlar gibi, tüm fonksiyonları ana ekran üzerinden yönetilen bir cihazdır. Bu nedenle telefonu maksimum düzeyde kullanmak için ana ekranın tamamen sağlam olması gerekmektedir.

Akıllı telefonların ekranları her ne kadar önemli parçalar olsalar da camdan yapıldıkları için oldukça hassas yapıdalardır. Bu nedenle basit çarpma veya düşme gibi durumlarda çatlama ve hatta kırılmalar gözlemlenebilir. Bu kırılma veya çatlama ilk başlarda sadece estetik açıdan kötü görünse de zamanla kalibrasyona da etki edip kullanıcısını telefon kullanmaktan nefret ettirecektir.

Tüm bu problemlerden kurtulmanın tek yolu, ekran değişimi işlemidir.

Samsung Galaxy J3 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy J3 Pro ekran değişimi işlemi, sektördeki en köklü ve en güvenilir teknik ekibe sahip olan Kaya Gsm’de, ilk olarak sorunun belirlenmesi amacıyla cihazın çeşitli testlere sokulmasıyla başlamaktadır.

Çeşitli testler sonucunda belirlenen sorunlu parça veya parçalar belirlenir ve cihaz sahibine fiyat bilgisi sunulur. Cihaz sahibinin onayının ardından 30 dakika içerisinde; sorunlu ekran sökülür ve eğer sorunlu başka parçalar varsa bunlar da tıpkı ekranda olduğu gibi piyasadaki en sağlam ve kaliteli parçalarla değiştirilir.

Kaya Gsm bünyesindeki uzman teknik servis ekibi, sektördeki en köklü ve tecrübeli ekiptir. Bunun yanı sıra ekran değişimi işlemi için kullanılan parçalar da piyasadaki en kaliteli parçalardır. İşini en doğru ekip ve en doğru parçalarla yapan Kaya Gsm, bu nedenle 30 dakikada tamamlanan ekran değişimi işlemini 6 ay süre ile garantilemektedir.

Kaya Gsm’de Samsung Galaxy J3 Pro ekran değişim işlemi fiyatı sadece 299 TL’dir.

Samsung Galaxy J3 Pro Ekran Değişimi İşleminde Bilgi Kaybı Yaşanır Mı?

Cep telefonları, pek çok aletin fonksiyonlarının daha küçük bir cihazda toplanmış halidir. Bu durum akıllı telefonlarla çıtayı başka bir noktaya taşımıştır. Bu nedenle kullanıcılar sadece telefon edip mesajlaşmanın yanı sıra pek çok diğer işlemi de cep telefonları üzerinden yapmaktadır.

Samsung Galaxy J3 Pro modelinde ise fotoğraf çekme yeteneği öne çıkmaktadır. Gelişmiş fotoğraf kabiliyeti ile pek çok anı ölümsüzleştiren Samsung Galaxy J3 Pro, bunu yanı sıra pek çok diğer özelliğiyle de her bakımdan kullanıcıların tüm bilgilerinin barındırır.

Bu bilgilerin kullanıcılar için ne kadar önemli olduğunun Kaya Gsm olarak farkındayız. Teknik servisler genellikle, parça veya ekran değişimi işlemi sonrasında performans arttırmak amacıyla cihazları sıfırlar. Ancak Kaya Gsm’e teslim ettiğiniz telefonlar teknik servisimize teslim edildiğindeki tüm bilgileri barındırmasının yanı sıra ilk günkü performansıyla kullanıcılara teslim edilir.

Servisimizde Yapılan J3 Pro Hizmetler;

Samsung J3 Pro orjinal ekran değişimi

Samsung J3 Pro Orjinal pil değişimi

Samsung J3 Pro orjinal  arka kamera değişimi

Samsung J3 Pro orjinal ön kamera değişimi

Kırılan samsung J3 Pro telefonunuzun  ekran renk seçenekleri ile orijinal Samsung J3 Pro ekran değişimini 299.00 tl ye yapıp maksimum 30 dakika içerisinde size teslim ediyoruz.

Ekran değişimi yapılan parçalar 6 ay garantilidir.

Ekran değişimi yaptığımız cep telefonun ekran dokunmatik ve renk kalitesinde ilk günkü kalitede kullanabilirsiniz.

Samsung j3 pro ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekranınızın korunması amacıyla Tempered glass koruyucu hediye edilir.

Kaya Gsm Samsung Teknik Servis Kadıköy -Hasanpaşa bölgesinde 17 yıldır hizmet vermektedir.

17 yıldır binlerce cep telefonu tamiri yapan teknik servisimiz uzman teknisyenleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Adres Ve İletişim Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30
Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

Tel: 0216 337 5353

Gsm: 0506 178 1875

Anasayfa: https://acilceptamiri.com/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder