Samsung Galaxy s8 plus ekran değişimi

Samsung Galaxy S8, ve samsung galaxy s8 plus  2017 yılında samsungun  piyasaya sürdüğü ‘S’ modelinin en üst modeliydi. Bu akıllı telefon,s6 edge ekran gibi kavisli  kenar ekranlı, güçlü 16 MP birincil kameraya sahip bir 5.1 inç süper AMOLED  dokunmatiği ile ön plana çıkan  s8 ekran sahiptir.

Samsung Galaxy S8 Ekran değişimi

S8 plus ekranı, Samsung Galaxy S8’i diğer akıllı telefonlardan ayıran özelliktir. Bu benzersiz ekran tasarımı ile, telefonunuz açık olsa bile mesajları ve bildirimleri görebilirsiniz. Samsung Galaxy S8 plus ekranında olduğu gibi etkileyici olsa da, halen zaman içinde sorunlarla karşılaşmaya yatkındır.

Bu telefonda en sık karşılaşılan ekran sorunları çizik, çatlak ve kırık bir ekran içerir.Ekranın fiyatı 1.109 tl olup tamamen orijinal ekran kullanılmaktadır.

Samsung Galaxy S8 ekran değişimi ihtiyaçınız varsa, ücretsiz danışmak için Cep Telefonu tamiri için www.acilceptamiri.com Kaya Gsm ı gelin hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

17 yıllık deneyimin vermiş olduğu tecrübe ile yetiştirilmiş uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılan binlerce ekran değişimi ve cep telefonu tamirinde siz değerli müşterilerimizin mutluluğuna aracı olmanın heycanı ve titizliğiyle yapmış olduğumuz işlemlerde  bizi tercih ettiğiniz için teşşekür ediyoruz.

Adres Ve İletişim Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30
Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

Tel: 0216 337 5353

Gsm: 0506 178 1875

Anasayfa: https://acilceptamiri.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder