Samsung Galaxy M20 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy M20 Ekran Değişimi ,  Infinity-V ekranı ile kullanıcılara harika bir telefon kullanım keyfi sunuyor. Son dönemlerde en çok tercih edilen telefon markalarından biri olan Samsung, Galaxy M 20 cihazında 5 megapiksellik ultra geniş açılı kamera sensörünü öne çıkarmıştır.

Bu ultra geniş açılı lens ile 120 derecelik bir görüş açısına sahip olan  Galaxy M 20 cep telefonu, insan gözüne benzetilen tasarımıyla adeta göz alıyor.

Yüzde 90 oranında ekran-kasa olarak tasarlanan Samsung Galaxy M 20 cihazı, tüm fonksiyonları ana ekran üzerinden yönetilen bir cihazdır. Bu özelliğinden dolayı geniş dokunmatik ekranı oldukça hayati bir öneme sahiptir.

Camdan yapılan hassas yapıdaki Samsung  M20 cihazının ekranı, yaşanabilecek donanımsal ve yazılımsal problemlerden etkilenebilir ve kullanıcıyı telefon kullanmaktan nefret ettirebilir.

Samsung M20 Ekran Değişimi İşlemi Hangi Durumlarda Yapılır?

ekrandegisimi

Oldukça hassas bir yapıda olan Samsung Galaxy M20 ekranı, basit çarpma veya düşme durumlarında, çatlayabilir ve hatta kırılabilir. Bu kırık veya çatlaklar telefonun estetik olarak kötü bir görünüm kazanmasına yol açtığı gibi çeşitli yazılımsal problemlere de ön ayak olabilir.

Kırılan ekranda baş gösterebilen kalibrasyon problemi, kullanıcıyı tek başına telefon kullanmaktan bezdirebilecek bir problemken bunun yanı sıra piksellenme, mürekkeplenme ve lekelenme gibi yazılımsal problemlerin de ortaya çıkmasına neden olabilir.

Tüm bu yazılımsal ve donanımsal problemlerden kurtulmanın tek yolu ekran değişimi işlemidir. Ekran değişimi için de tek adres tabi ki Kaya GSM’dir.

Samsung M 20 Ekran Değişimi İşlemi Nasıl Yapılır?

Kaya GSM sektördeki en köklü firmadır. Sahip olduğu tecrübeli uzman teknik servis ekibiyle de sektörde önemli konuma sahip olan Kaya GSM, sorun teşkil eden telefonların teslim edilmesinin ardından, ilk olarak cihazdaki problemleri belirlemek amacıyla çeşitli testlerle işe koyulur.

Çeşitli testler sonucunda problemi tam olarak belirlenen Samsung M20 cihazının, tamir fiyatlandırması telefon sahibine sunulur. Kullanıcının onayının ardından ekran değişimi işlemi, ilk olarak sorunlu ekranın sökülmesiyle başlamaktadır.

Sorunlu ekranın sökülmesinin ardından, eğer sorun yaratan başka parça ya da parçalar varsa bunlar da tıpkı ekranda olduğu gibi piyasadaki en kaliteli ve en sağlam parçalarla değiştirilir.

Samsung M 20 cihazının sökülen sorunlu ekranın yerine takılan piyasadaki en kaliteli ve en sağlam yeni ekran, ekran değişimi işleminin tamamlanmasının ardından çeşitli performans testlerine sokulur. Uzman teknik servis ekibi tarafından onaylanan Samsung Galaxy M20 cihazlar, cihaz sahibine, ilk günkü performans ve görüntü ile teslim edilir.

Samsung Galaxy M 20 cep telefonu ekran değişimi işlemi esnasında kullanılan parçalar piyasadaki en kaliteli ve en sağlam parçalardır. İşini en sağlam parçalar ve en iyi ekiple yapan Kaya GSM, ekran değişimi işleminde kullandığı parçaları, 6 ay garanti ile desteklemektedir.

Aynı zamanda Kaya GSM’de ekran değişimi işlemi uygulanan cep telefonlarına, zarar görebilme ihtimallerine karşın koruyucu kılıfı hediye edilmektedir.

Samsung M 20 Ekran Değişimi İşleminde Bilgi Kaybı Yaşanır Mı?

Günümüzde cep telefonları hepimiz için hayati cihazlardır. Samsung Galaxy M20 de tıpkı diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi hemen hemen her işimizi gören bir aygıttır. Bu nedenle içinde kullanıcılar için çok önemli bilgiler barındırır.

Hayati önem taşıyan bu bilgilerin yanı sıra, üst düzey fotoğraf çekme fonksiyonuna sahip olan Samsung Galaxy M20 cihazında, yakalanan harika anların bulunduğu galeri, önemli notların bulunduğu not defteri ve bunlar gibi pek çok önemli fonksiyon, kullanıcılar için oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Kaya GSM olarak bu bilgilerin kullanıcılar için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Genellikle ekran değişimi için teknik servislere teslim edilen cep telefonları, hafızaları sıfırlanmış olarak geri döner. Ancak Kaya GSM olarak kullanıcılar için bu bilgilerin ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden, ekran değişimi işlemi için teslim edilen Samsung Galaxy M20 cihazlarda bilgi kaybı yaşanmaz. Ekran değişimi işlemi öncesi yedekleme işlemi hizmetimiz de mevcuttur.

Samsung Galaxy M20 Ekran Değişimi Fiyatı

Sektördeki en köklü firma olan Kaya GSM aynı zamanda en tecrübeli uzman teknik servis ekibine de sahiptir.

Ekran değişimi işleminde piyasadaki en kaliteli ve sağlam parçaları kullanan Kaya Gsm’de Samsung Galaxy M20 cihazınızın ekran değişimi işlemi sadece ₺470.00’dir.

Samsung Galaxy M20 Ekran değişimi hakkında detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Samsung Galaxy M20 Ekran Değişimi için Kargo

Kaya GSM, sektördeki işini en iyi yapan firmaların başında gelmektedir. Bu nedenle Türkiye’nin pek çok şehrinden kullanıcılar hasar gören cep telefonlarını tamir için Kaya GSM’e kargo yoluyla iletmektedir.

Kargo ile Kaya GSM’e gelen cep telefonları, ekran değişimi işleminin tamamlanmasının ardından aynı gün içinde kargoya teslim edilerek, ilk günkü performans ve görüntüyle sahibine ulaşacaktır.

 

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

GSM: 0506 178 1875

TEL: 0216 337 5353

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder