Samsung markasının diğer tüm teknolojik aletlerde başarılı olduğu gibi, telefonlarda da üstün başarısını biliyorsunuzdur. Son derece kaliteli ve modern cihazlar geliştirir, tasarlar ve satışa sunar. Samsung müşterileri satın aldıkları telefonlardan oldukça memnun kalırlar. Samsung Galaxy J7 Pro modeli de aynı şekilde beğenilen çok fazla rağbet gören bir telefon modelidir. Dizi, film, vloglar vs. izlerken ekran boyutunun 5,5 inç ve çözünürlüğünün 1080×1920 (FHD) piksel olması çok büyük avantajlar sağlar. 16 GB dahili depolaması ile birçok uygulamayı telefonunuza indirebilir ve istediğiniz gibi fotoğraf çekilebilirsiniz. 3600 mAh batarya kapasitesiyle Galaxy J7 Pro modelinin şarjı dayanıklıdır diyebiliriz.

Samsung Galaxy J7 Pro Ekran Değişimi

Samsung Galaxy J7 Pro telefon modelinizin ekranı, kaza sonucu kırıldıysa, herhangi bir yerden darbe aldıysa ve görüntü hiç gelmiyorsa, ekranının komple değiştirilmesi gerekmektedir. Ekran kırıldığı andan itibaren telefonunuzu o şekilde nasıl olsa kullanılır halde diyerek tamirini aksatmamalısınız. Kendiniz elle, hiçbir müdahale etmeden telefonunuzun ekranını daha fazla paramparça etmeden tamire götürmelisiniz. Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri olarak, bizlere getirmiş olduğunuz ekranı kırık, çatlamış veya başka bir problemden dolayı ekran değişimi gereken telefonlarınızı tamir ettikten sonra sizlere ekran koruyucu hediye ediyoruz!

Samsung Galaxy J7 Pro telefonunuzun sadece dış camı kırık veya çatlamışsa, iç ekranda görüntü var ve dokunmatiği düzgün şekilde çalışıyorsa, sadece ekran cam değişimi yapılarak eski ekranınıza aynı kalitede kavuşabilirsiniz. Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri’nde  yapılan cam değişimlerinde %100 olumlu geri dönüş almakta olduğumuzu net bir şekilde ifade ediyoruz.

galaxyj7proekrandegisimi

Samsung Galaxy J7 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri ailesi olarak, servise getirmiş olduğunuz Samsung J7 pro ekran değişimi işlemini orjinal donanımsal parçalar ile tamir ediyoruz. Asla yan sanayi olmayan kaliteli parçalarımız ile telefonunuzu ilk gün ki gibi size teslim ediyoruz.

Getirmiş olduğunuz telefonunuz, deneyimli çalışanlarımız tarafından incelenerek sorun tespit ediliyor. Daha sonrasında ne yapılması gerektiğine dair fikir edinilerek sizlere fiyat bilgisi veriliyor. Durumun uygunluğuna bakılarak işlemlere başlanıyor. İlk olarak kırık olan ekran, telefonunuzun çercevesinden tamamıyla sökülüyor. İçerisinde toz parçacıkları, partiküller veya herhangi yabancı cisim varsa temizleniyor. Temizlendikten sonra ise yeni ekranınız takılmış oluyor. Samsung Galaxy J7 Pro ekran değişimi işlemi de diğer tüm telefonlarda olabileceği gibi maksimum 30 dakika ile 1 saat arasında yapılabilir.

Kaya Gsm Bilişim Teknolojilerine güvenerek getirmiş olduğunuz tüm cihazlarınızın tamirinden memnun kalacağınızı belirtmek isteriz. Telefon tamiri sektöründe 18 yıllık tecrübelerimize dayanarak, bugüne kadar servis amaçlı getirilmiş tüm cihazlara son derece kaliteli hizmet vermiş bulunmaktayız. Hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimize 6 ay geçerliliği bulunan garanti belgesi vermekteyiz. Yaşanılan herhangi bir sorunda bizimle iletişim halinde olabilir, sorunlarınızı size ait garanti belgesi ile çözümleyebilirsiniz. Diğer tüm telefonlar ve cihaz tamirleri hakkında bilgi almak istiyor iseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Samsung J7 Pro Teknik Servis İşlemlerimiz

Samsung J7 Pro Ekran Değişimi
Samsung J7 Pro Cam Değişimi
Samsung J7 Pro Şarj Soketi Değişimi
Samsung J7 Pro  Kulaklık Soketi Değişimi
Samsung J7 Pro  Batarya Değişimi
Samsung J7 Pro  Kasa Değişimi
Samsung J7 Pro  Power Tuş Değişimi
Samsung J7 Pro Mikrofon Değişimi
Samsung J7 Pro  Ön Kamera Değişimi
Samsung J7 Pro  Arka Kamera Değişimi
Samsung J7 Pro  Simkart Yuvası Değişimi
Samsung J7 Pro  Sıvı Teması Problemi
Samsung J7 Pro  Titreşim Motoru Değişimi
Samsung J7 Pro  Hafıza Kart Yuvası Değişimi
Samsung J7 Pro  Entegre Tamiri

Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri tarafından yapılan ekran değişimleri garantilidir. Ekran değişimi yapılırken mevcut hiçbir bilginiz silinmez. (Rehber,galeri,kişiler,notlar vb.) Ekran değişim işleminin telefon hafızanızla hiçbir alakası olmadığını belirtmek isteriz.

Değişimini yapmış olduğumuz Samsung J7 pro cep telefonunuza ekran koruyucu hediyemizdir.

Teknik servisimizde yapılan arıza tespitler ücretsizdir.

 

Adres ve İletişim Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa Mahallesi Kurbağalıdere Caddesi No:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

Tel: 0216 337 5353

Gsm: 0506 178 1875

 

Özet
Samsung Galaxy J7 Pro Ekran Değişimi Fiyat
Makale Başlığı
Samsung Galaxy J7 Pro Ekran Değişimi Fiyat
Açıklama
Samsung galaxy j7 pro ekran değişimi fiyatı 6 AY GARANTİLİ olarak maks. 15 dakika içerisinde yapılır. Cam, batarya, soket değişimi ve yazılımsal problemler teknik servisimizde çözüme kavuşturulur.
Yazar
Yayıncı İsmi
Kaya Gsm
Yayıncı Logo

Samsung Galaxy J7 Pro Ekran Değişimi Fiyatı” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder