5 / 5 ( 22 votes )

Samsung Galaxy C5 Pro Ekran Değişimi: 549 TL

Kırılan Samsung Galaxy C5 Pro ekran değişimi biz Kaya Gsm Bilişim Teknolojilerinin uzman teknisyenleri  tarafından yalnıza 20 dakika içinde değiştirilmektedir. İşlem esnasında telefonda bulunan hiçbir özel bilgi silinmeden işlem tamamlanır.  Değişim sonrası hediye ettiğimiz darbe ve çiziklere karşı koruma sağlayan kırılmaz cam ile birlikte  Samsung Galaxy C5 Pro telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.Samsung Galaxy C5 Pro Ekran Değişimi fiyatı

Teknik servisimizde işlemi gerçekleşen Samsung Galaxy C5 Pro ekranı 6 ay boyunca Kaya GSM Bilişim Teknolojileri garantisi altındadır.Samsung Galaxy C5 Pro Ekran Değişimi fiyatı

Hasanpaşa acil cep telefon tamir hizmeti vermekte olan teknik servisimize 0216 337 53 53 ile ulaşılabilir detaylı bilgi alabilirsiniz .

 

Misyonumuz:

Bizler 18 yıldır süregelen en önemli odak noktamızı sürdürüyoruz. Bu odağın merkezinde ise insan bulunmakta yani müşterilerimiz onların yaptığımız işten memnun kalması ve olumlu yorumlar yapması için her zaman gelişen piyasa ve teknolojiyi yakından takipçisi olarak hizmet sahamızı geliştirmeye devam ediyoruz.
Bizler gelişen çağımızda insanın günlük hayatında en çok yardımcı olan eşyası olan akıllı telefonu olan her bireye hizmete sunmaktayız. Elbette ki bu kadar yüksek özellikteki cihazlarımız zarar görmez özellikte değillerdir. Biz akıllı cihazınızda çıkan bütün problemleri eksiksiz olarak tamir etmekteyiz. Garanti ve tecrübe bakımından orijinalliği en büyük kaidemiz yaparak yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz.
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
İstanbul’da firmamızı büyüterek en çok tercih edilen Telefon tamir firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak her zaman en başta gelen misyonlarımızdan birisi oldu.

Vizyonumuz:

En ileri teknolojiyi, uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş, profesyonel bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

GSM: 0506 178 1875

TEL: 0216 337 5353

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder