Cep telefonlarının sahip olduğu ve telefonun tüm temel fonksiyonlarının yönetiminin sağlandığı ekranlar, en kaliteli parçalardan yapılsa dahi, cam yapısından dolayı hassas bir yapıdadır. Bu nedenle herhangi bir düşme veya çarpma gibi durumlarda kolayca çatlayabilir ve hatta kırılabilir.

Önlenmesi imkansız olan bu durum için yapılabilecek tek şey, ekran kırılma riskinin minimuma indirilmesi için kırılmaz cam ve koruyucu kılıf kullanımıdır. Ekran kırılma riskini en aza indiren bu yöntemler yine de kırılma riskini tamamen ortadan kaldıramaz.

Samsung A70 cihazınızın ekranı kırıldığı durumlarda, estetik olarak kötü bir görüntü oluşmasının yanı sıra çeşitli sorunlar da bu ekran kırılmasından dolayı baş gösterebilir. Ekran kırılması, estetik olarak kötü bir görüntü oluşturur, peşinden ortaya çıkabilecek problemler ise ilk olarak ekran kalibrasyonunun bozulmasıyla kullanıcının karşısına çıkabilir.

Kalibrasyon problemi oldukça ciddi sorunlara yol açabilir ve kullanıcının bu dokunmatik problemler yüzünden oldukça başı ağrıyabilir. Bu nedenle Samsung A70 cihazınızın ekranı kırıldığında, yapmanız gereken tek şey  kırık olan ekranı, yeni ve sağlamıyla değiştirmektir.

Samsung A70 ekran değişimi işlemi nedir?

Samsung A70 cihazında ekran çatlaması veya kırılmasından dolayı ortaya çıkan problemlerin tek çözümü olan ekran değişimi işlemi; sorunlu ekranın ve eğer varsa diğer sorunlu parçaların sökülüp yerine yeni ve sağlam parçaların takılmasıyla gerçekleştirilir.

Takılan yeni parçaların, uzman servis ekibi tarafından performans testlerine sokulmasının ardından, herhangi bir sorunu bulunmayan cihazlar sahibine ilk günkü performans ve görüntüsüyle teslim edilir.

Samsung A70 cihazının ekranı hangi durumlarda değiştirilir?

Samsung A70 cihazlarının ekran değişimi işlemine sebep olan sorunlar; ekran kırılması veya çatlaması gibi donanımsal problemler olabilidiği gibi kalibrasyon sorunu, mürekkeplenme ve piksel ölmesi gibi yazılımsal problemler de olabilir.

Samsung A70 cihazlarda bu gibi problemlerden tek kurtuluş yolu ekran değişimi işlemidir. Takılan yeni ekran sayesinde, Samsung A70 cihazları, kullanıcıların gözüne adeta ilk günkü gibi görünecektir.

Samsung A70 ekran değişimi nerede yapılmalıdır?

Samsung A70 cihazının ekran değişimi için en uygun ve en güvenli seçenek Kaya Gsm’dir. Sektördeki en köklü ve en tecrübeli teknik servis ekibiyle çözemeyeceği problem bulunmayan Kaya Gsm ekibi, ekran değişiminde kullandığı en üst düzey kalitedeki parçalar ile işini en doğru ve en sağlam yapan ekiptir. Yaptığı işin sağlamlığını ve güvenilirliğini verdiği 6 ay garanti ile destekleyen Kaya Gsm, kesinlikle ekran değişimi işleminin yapılması gereken yerdir.

Kaya Gsm’de ekran değişim işlemi, sektördeki en tecrübeli teknik servis ekibi tarafından yapılmaktır. İlk olarak çeşitli testler yardımıyla sorun veya sorunları belirlenen Samsung A70 cihazı için, belirlenen sorunlar üzerinden, ekran değişimi ve eğer varsa sorunlu diğer parçalar için parça değişimi işlemi fiyatlandırılır.

Cihaz sahibi tarafından onaylanan fiyatlandırmanın ardından, ilk olarak hasarlı ekran, yeni ve piyasadaki en kaliteli ekranla değiştirilir. Eğer ekranın yanı sıra sorun çıkartan diğer parçalara da rastlanırsa, bu parçalar da yine piyasadaki en kaliteli parçalarla değiştirilir. Samsung A70 ekran değişimi işleminin tamamlanmasının ardından, yeni takılan parçalar çeşitli performans testlerine tabi tutulur. Bu testlerinde olumlu olması durumunda Samsung A70 cihazı ilk günkü performans ve görüntüsüyle, cihaz sahibine teslim edilir.

Samsung A70 ekran değişimi işleminde bilgi kaybı yaşanır mı?

Günlük hayatın vazgeçilmezi konumunda bulunan ve adeta insanlar için demirbaş sayılan cep telefonları, hemen hemen her türlü bilgi ve anıyı tuttuğumuz cihazlardır. Bunun sebebi ise pek çok farklı cihazın tüm fonksiyonlarının tek bir noktada toplanması ve hepsinin kullanımının daha da kolaylaşmasıdır. Bu nedenle 7’den 70’e herkes tarafından kullanılan cep telefonları, kullanıcıların bütün bilgilerinin kayıtlı olduğu cihazlardır.

İçindeki tüm bu bilgiler ve anılardan dolayı kullanıcılar tarafından oldukça önemli olan cep telefonları, çeşitli sorunlardan dolayı tamir için verildiği teknik servislerden tüm bilgileri sıfırlanarak geri dönmektedir. Bu durumun kullanıcılar açısından ne kadar üzücü olduğunun Kaya Gsm olarak farkındayız ve bundan dolayı sizleri mağdur etmemek amacıyla ekran değişimi için teknik servisimize teslim ettiğiniz cep telefonlarınızın bilgileri sıfırlanmaz ve cihazlarınız, kayıtlı tüm bilgileriyle birlikte ilk günkü performans ve görüntüsüyle size teslim edilecektir.

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

GSM: 0506 178 1875

TEL: 0216 337 5353

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder