Samsung A50 Orijinal Ekran Değişimi

 

Samsung A50 Orijinal Ekran Değişimi , her geçen gün neredeyse tüm kuşakların en gözde kullanım aracı haline dönüşmüştür. Bu değerli cihazların en büyük problemlerinden birisi de ekran sorunlarıdır. Ekran boyutları geniş olarak üretildikçe, telefon ekranlarında hasarlar ve problemler oluşabilir. Telefonunuzu böyle bir durumda tamir ettirmek zorunda kalabilirsiniz. Tamir ettireceğinizi yeri iyice araştırmalısınız. Özellikle bu gelişmiş sektördeki birçok telefon tamircisi yan sanayi veya orijinallikten yoksun parçalar vermekte, biz ise Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri olarak, müşteri memnuniyetine her zaman öncelik vererek, değerli müşterilerimizin telefonlarında yaşayabileceği her türlü sorunu ve ekran sorunlarını çözmek için kaliteli donanımsal parçalarımız ile hizmet vermekteyiz. 

NEDEN SAMSUNG TERCİH ETMELİSİNİZ?

Samsung markasının, uygun fiyatına rağmen sunduğu özellikleri ile ideal ve kullanışlı telefonu diyebileceğimiz Galaxy A50, orta segmentte ilklere sahip olmuş bir telefon. Samsung Galaxy A50 telefon modelinin özelliklerinden bahsedecek olursak; ekran boyutu 6.4-inç olup sizlere dizi, film izlerken ve telefonu kullanırken çok fazla rahatlık sağlayacaktır. Ekran boyutu oldukça geniştir. Geniş ekran telefon kullanmayı tercih edenlerdenseniz, Galaxy A50 modelini inceleyebilirsiniz. Üstün tasarımları ile elinize aldığınızda zarifliğini ve modernliğini hissedeceksinizdir.

SAMSUNG GALAXY A50 EKRAN DEĞİŞİMİ 

Samsung Galaxy A50 telefon modelinin ekranı neredeyse telefonun bir ucundan bir ucunu kaplayacak şekildedir. Telefonun çercevesi yok denilecek kadar az bir alana sahiptir. Elinizdeki telefonun ekranı ne kadar büyük olursa, dikkat etmeniz o kadar kaçınılmaz olacaktır. Telefonunuzu elbette ki dikkatli kullanacaksınızdır. Ekran koruyucu ve telefon kılıfları kullanarak ekranınıza zarar gelmesini önleyebilirsiniz. Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri olarak, Samsung A50 ekran değişimi işlemlerinizi gerçekleştirerek işlemden sonra değerli müşterilerimize ekran koruyucu hediye ediyoruz!

FHD+ 1080 x 2340, 19.5:9, Super AMOLED ekranlı bu telefonun en önemli özelliklerinde biri ekranı olmakla beraber her telefonda olduğu gibi en hassas parçası da ekranı diyebiliriz. Telefon ekranınız darbe aldığında, hasar gördüğünde ilk olarak kendiniz, bilinçsizce müdahale etmeden önce işi bilenler ile iletişime geçerek Samsung A50 ekran değişimi tamirinizi yaptırmalısınız. Fakat kendiniz müdahale etmemeniz gerektiği gibi telefonunuzu bu sektörde tecrübesi olmayan yerlerde de tamir ettirmemelisiniz.
Yan sanayi donanımsal telefon parçalarıyla tamir ettirerek, telefonun kalitesini bozmaktansa, bizi tercih ederek kırılmış olan telefon ekranınızı orjinal parçalar ile geri alabilirsiniz. 

İlginizi çekebilir: Samsung A50 Ekran Değişimi 

samsunga50

VERİLERİM NE OLUCAK?

Samsung A50 ekran değişimi yapılırken telefonunuz hafızası sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Ekran değişim işlemlerinin telefonunuzun hafızasıyla, verileriniz ile hiçbir alakası yoktur. 
Yıllardır geliştirdiğimiz teknolojik donanım ile cihazınızın kırık olan, hasar görmüş ön camını özel makineler yardımıyla kolayca söküyoruz. Telefonunuzun ekran ve teknik performansında hiçbir düşüş gözlemlenemez. Tamire ihtiyacı olan telefon ekranınızı Kaya Gsm Bilişim Teknolojilerine servise getirdiğinizde ekran değişimi işlemleri deneyimli çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilerek telefonunuz tarafınıza ilk gün almış yeni bir telefon gibi iletilecektir.

TEMEL POLİTİKAMIZ
18 yıldır en önemli misyonumuz olan müşteri memnuniyetinde her zaman müşterilerimizin beğenisini ön plana alma politikası sergiledik. Güleryüz ve güvene dayalı çalışma prensibimiz ile sorunlarınızı çözüyoruz. Telefonunuza taktığımız orijinal ekranlar ilk aldığınız gün ki  kalite ve dokunmatik duyarlılığından hiç bir şey kaybetmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmet sonrasında, tarafınıza yazılı bir şekilde garanti belgesi verilecek olup karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorun karşısında bizimle iletişim haline geçebilirsiniz. Telefon tamirinden sonra karşılaşılabilecek her problem, deneyimli Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri çalışanlarımız tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır. Kullanılan donanımsal parçaların 6 ay garanti süresi olmaktadır. Diğer telefon modelleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Özet
İnceleme Tarihi
Yazar Puanı
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder