Samsung A30 Ekran Değişimi

Samsung A30 Ekran Değişimi ,görselliğe sahip olan Samsung A 30, aynı zamanda anı yakalamak için geliştirilmiş çift kamera fonksiyonu ile de oldukça ses getirmiştir. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra 8 çekirdekli işlemcisi ile tüm işlemleri müthiş bir hızla halledebilirsiniz.

Tüm akıllı telefonlarda olduğu gibi Samsung A 30’da da tüm fonksiyonlar, ana ekran üzerinden kontrol edilmektedir. Bu nedenle Samsung A 30 cihazını en sağlıklı şekilde kullanmak için, ana ekranın sorunsuz ve sağlam olması gerekmektedir.

A30 Ekran Değişimi İşlemi Nedir?

A 30 akıllı cep telefonu, tıpkı tüm diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi tüm fonksiyonlarının kontrol edildiği, geniş, cam ve dokunmatik bir ekrana sahiptir. Bu ekranlar genellikle camdan yapıldığı için, basit çarpmalar ve hafif düşmeler sonucunda bile çatlayabiliyor ve daha da kötüsü kırılabiliyor. Bu gibi durumlara karşı kullanıcılar, koruyucu kılıf ve kırılmaz cam gibi önemler alıyor olsalar da bu önlemler telefonun zarar görme riskini tamamen ortadan kaldıramıyor.

Samsung A 30 cep telefonunda meydana gelebilecek ekran kırılması, estetik olarak kötü bir görüntü oluşturarak, tek başına donanımsal bir sorun olabiliyorken bir de bu problemden dolayı ortaya kalibrasyon problemi çıkmaktadır.

Kalibrasyon problemi dokunmatik ekranların çatlama veya kırılma gibi hasar gördüğü durumlarda, ekran dokunmatiğinin doğru veya hiç çalışmama problemidir. Kalibrasyon probleminin yanı sıra ekran değişimi işlemine yol açabilecek diğer yazılımsal problemler ise ekranda mürekkeplenme ve ölü piksellerin oluşması gibi can sıkıcı durumlardır.

Samsung A30 cihazı için yaşanabilecek tüm bu problemlerin tek çözümü ekran değişimi işlemidir. Samsung A30 cihazına, hasar gördüğü ilk anda ekran değişimi işlemi uygulamak oldukça önemlidir. Aksi takdirde zaman içerisinde başka problemlere sebep olabilir ve kullanıcıyı telefon kullanmaktan nefret ettirebilir.

Samsung A 30 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

SamsungA30ekrandegisimi

Samsung A30 ekran değişimi işlemi, sektördeki en köklü ve en tecrübeli ekip olan Kaya Gsm teknik servis ekibi tarafından, ilk olarak sorunun ne olduğunu belirlemek amacıyla, Samsung A30 cihazına çeşitli testler uygulamakla başlar.

Yapılan testler sonucunda belirlenen sorunlar cihaz sahibine iletilir ve fiyat çıkartılır. Cihaz sahibinin onayının ardından, ilk olarak sorunlu ekran sökülür. Sorunlu ekran değişiminin yanı sıra eğer başka sorunlu parça veya parçalar varsa bunlar da tıpkı ekranda olduğu gibi piyasadaki en kaliteli parçalarla değiştirilir.

Ekran değişimi işleminin tamamlanmasının ardından, cihaz teslim edilmeden önce yeni takılan parçaların performansı test edilir ve teknik servis ekibinin onayladığı cihazlar, ilk günkü görüntü ve performansla cihaz sahibine teslim edilir. Bu işlem toplamda 30 dakika sürmektedir.

Samsung A 30 Ekran Değişimi İşleminde Kullanılan Parçalar

Kaya Gsm sektördeki en köklü ve deneyimli teknik servis ekibine sahiptir ve ekran değişimi veya telefon tamiri denildiğinde akla gelen ilk markadır. Bu itibarın oluşmasındaki en büyük pay, Kaya Gsm teknik servis ekibinin işini en doğru şekilde ve piyasadaki en kaliteli parçalarla yapmasıdır.

Kaya Gsm teknik servisinde yapılan ekran değişimi işleminde piyasadaki en kaliteli parçalar kullanılır. İşini en sağlam ve en doğru şekilde yapan Kaya Gsm, ekran değişimi esnasında kullandığı parçaları 6 aylık garanti ile desteklemektedir.

Samsung A 30 Ekran Değişimi Sırasında Bilgi Kaybı Olur Mu?

Samsung A 30 cep telefonu, kullanıcılar tarafından çok amaçlı olarak kullanılan bir telefondur. Zaman yönetiminizi planladığınız takviminiz, yüksek çözünürlükteki fotoğraf kabiliyetiyle yakaladığınız özel anların bulunduğu video ve fotoğraf galeriniz, tüm işlerinizi detaylıca kaydettiğiniz notlarınız, tüm kişisel bilgileriniz ve elbette tüm çevrenizin numaralarının bulunduğu telefon rehberiniz.

Tüm bu önemli bilgilerin kaybı elbette ki korkunç olur. Kaya Gsm olarak bunun farkındayız. Ekran değişimi için teslim ettiğiniz Samsung A30 cihazlarınızda herhangi bir bilgi kaybı olmaz. Eğer isterseniz ekran değişimi işlemi öncesinde tüm bilgilerinize yedekleme işlemi de uygulanabilir.

Samsung A30 Ekran Değişimi Fiyatı Nedir?

Kaya Gsm’de Samsung A30 ekran değişimi işlemi 30 dakika süren ve sektördeki en iyi ekip tarafından uygulanan bir işlemdir.

Dilerseniz Samsung A30 ekran değişimi fiyatı ve detaylarını buradan görüntüleyebilirsiniz.

 

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

GSM: 0506 178 1875

TEL: 0216 337 5353

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder