Samsung A10 ekran değişimi  markasının kaliteli telefonlarından birisiyle karşınızdayız! Öncelikle Samsung A10 32 Gb çift hatlı cep telefonu hakkında biraz konuşacağız. Bu cihazın donanımsal özellikleri hakkında bilgiler vererek, cihaz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacağız. Samsung A10 telefon modeli, Android işletim sistemlidir. Samsung A10 modeli 32 gb hafızası ile üst seviyede fotoğraf keyifi sunuyor. Telefonu ilk olarak elinize aldığınızda görebileceğiniz sade tasarımıdır. Zarif ve modern bir görünüme sahiptir. Batarya kapasitesi ile uzun saatlerce dayanan bir pili vardır. Telefon tercih ederken bu özelliklere bakmanız sizi avantajlı kılacaktır. Sadece Samsung A10 modeli için değil de hangi telefon modelini satın alacaksanız alın bir telefonun hafızasına, batarya kapasitesi, çözünürlülüğüne, ekran boyutuna bakmalısınız.

Samsung A10 modelinin ekran boyutu 6.2 inçtir. Ekran çözünürlüğü ise 720*1520 oranlarındadır. Bu oranlar ise cihazın küçük olmadığını anlamanıza yardımcı olur. Samsung A10 cihazının neredeyse çercevesi yok denilecek kadar azdır. Yani telefonun ekranı, bir uçtan diğer uca kaplamaktadır. Bu görüntü ise telefona son derece modern bir görüntü katmaktadır. Telefon ince ve hafiftir. Durum böyle olunca bir de ekran boyutu geniş olduğunda ekstra özenle kullanmanız gerekmektedir. Çünkü telefonunuz en ufak bir düşme yaşadığında, sert bir darbe aldığında ekranı kırılabilir veya çatlayabilir. Bu durumların önüne geçmek için tabii ki de ekran koruyucu kullanmalısınız. Telefon kılıfları kullanarak, ince ve hassas bir yapıya sahip olan telefonunuzu koruyabilirsiniz.

SAMSUNG A10 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR?

Samsung A10 ekran değişimi aşamalarını sizlere anlatacağız. İlk olarak bizlere getirmiş olduğunuz cihazınızın ekranı, tecrübeli çalışanlarımız tarafından incelenir. Ne yapılması gerektiği tespit edilerek duruma göre fiyat belirlenir ve sizlere bildirilir. Müşterilerimizinde onayıyla beraber işlemlere başlanır. İlk olarak telefonunuzun çercevesinden kırılmış olan ekran tamamıyla sökülür. İkinci aşama olarak; ekranınızın içerisine gelmiş olan toz parçacıkları, partiküller, yabancı cisimler bulunuyorsa aletlerimiz ile temizlenir. Son olarak ise yeni takılacak olan ekran, telefonun çercevesinden tekrar takılır. Tüm bu aşamalar yapılıyor iken sizler de gözlemleyebilirsiniz. Yeni ekranınız takıldıktan sonra akıllı telefonunuzun dokunmatiğinin çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Yeni ekran takılmış telefonunuz sizlere teslim edilirken, Kaya Gsm olarak bir de ekran koruyucu hediye ediyoruz.

samsunggalaxya10telefon

EKRAN DEĞİŞİMİ İŞLEMİNDE NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Ekran değişim işlemlerini titizlikle ve özenle yapan bir firma bulmak oldukça zor. Yan sanayi donanımsal ürünler kullanılan firmalar arasından en doğrusunu bulmak güçtür. Siz değerli okuyucularımız bu konuda şanslısınız diyebiliriz. En doğru firmayı bulmak için hiç uzak bir yerde değilsiniz! Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri olarak hizmet verdiğimiz işlemleri web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Bizlere getirmiş olduğunuz ekranı bir şekilde kırılmış, çatlamış olan telefonunuzu son derece kaliteli donanımsal mallarımız ile tamir ediyoruz. Yaptığımız işlemlerden memnun kalmadığınız esnada çalışanlarımıza belirttiğinizde ücretsiz hizmet alıyorsunuz. Tarafınıza vereceğimiz 6 ay geçerli garanti belgesini saklayarak ileriki zamanlarda bir sorunla karşılaştığınızda, bu belgeyle şubemize geldiğinizde size hizmetimiz devam etmekte. Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri olarak prensibimiz hiçbir müşterimize mağduriyet yaşatmamaktır. Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri ailesinden, deneyimli ve tecrübeli çalışanlarımızdan alacağınız hizmetten son derece memnun kalacağınızı belirtmek isteriz.

Daha öncesinde de belirttiğimiz gibi ekran değişimi sonrasında yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda bizler ile iletişim halinde olabilirsiniz. Tarafınıza verdiğimiz garanti belgemizle hizmetlerinizi almaya devam edebilirsiniz. Samsung A10 ve tamirini yaptığımız diğer telefon markaları için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder