OPPO Reno Ekran Değişimi

OPPO Reno Ekran Değişimi , Son dönemlerde sosyal medya ve reklamlarda en çok karşılaştığımız ve bahsi geçen Oppo marka akıllı telefonlardan söz edeceğiz.

Oppo Reno ultra gecem modu ile gece fotoğrafçılığına muhteşem keyif vermektedir.

48 mp kamerası ile Reno serisi fotolarınızda kaliteli albüm sahibi olursunuz.

Tamamen gizli kamerası gizli ve şık bir görünüm veriyor.

Ses yoğunluk kalitesi ise tek hoparlör yerine iki hoparlörde verilmesi de aynı zamanda ses kalite özelliği sunmaktadır.

Ters Şarj Özelliği Olan 5000mAh Ultra Batarya. Hem kullan hem paylaş özelliği  sağlamaktadır.

Özellik harikası bu telefonu kullanırken olası bir kaza sonucu kırılacak ve bozulacak olan ekranınzın tamirini Kaya Gsm ‘de yapabilirsiniz.

Neden Kaya Gsm Teknik Servis?

2001 yılından bu yana Teknoloji yakından takip eden yönetici kadromuz ve uzman teknisyenlerimiz. Her zaman kendilerini yenileyen bilgi ve pratikle daha iyi hizmet için çalışıyor.

Sayısız cep telefonu tamiri ve ekran değişimine imza atan teknik servisimiz yapmış olduğu tüm işlemlere garanti vermektedir.

Misyonumuz:

Bizler 18 yıldır süregelen en önemli odak noktamızı sürdürüyoruz. Bu odağın merkezinde ise insan bulunmakta yani müşterilerimiz onların yaptığımız işten memnun kalması ve olumlu yorumlar yapması için her zaman gelişen piyasa ve teknolojiyi yakından takipçisi olarak hizmet sahamızı geliştirmeye devam ediyoruz.
Bizler gelişen çağımızda insanın günlük hayatında en çok yardımcı olan eşyası olan akıllı telefonu olan her bireye hizmete sunmaktayız. Elbette ki bu kadar yüksek özellikteki cihazlarımız zarar görmez özellikte değillerdir. Biz akıllı cihazınızda çıkan bütün problemleri eksiksiz olarak tamir etmekteyiz. Garanti ve tecrübe bakımından orijinalliği en büyük kaidemiz yaparak yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz.
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
İstanbul’da firmamızı büyüterek en çok tercih edilen Telefon tamir firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak her zaman en başta gelen misyonlarımızdan birisi oldu.

Vizyonumuz:

En ileri teknolojiyi, uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş, profesyonel bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder