5 / 5 ( 17 votes )

Mi Note 10 Ekran Değişimi

Kaya Gsm Teknik Servis ,bir çok marka ve modellerin ekran değişimi ve tamirine imza atmıştır.
Teknik Servisimiz henüz ülkemizde satışı olmayan ama en yakında satışı ve yedek parçaları ülke piyasasına girecek olan cihaz ile bu yazıda kısa bilgi verecektir.

Xiaomi Mi Note 10

Ekran Boyutu:
6.47 İnç
Dahili Depolama:
128 GB
Bellek (RAM):
6 GB
Batarya Kapasitesi:
5260 mAh
Hat Sayısı:
Çift Hat
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
2.2 GHz
CPU Çekirdeği:
8 Çekirdek
Kamera Çözünürlüğü:
108 MP

Misyonumuz:

Bizler 18 yıldır süregelen en önemli odak noktamızı sürdürüyoruz. Bu odağın merkezinde ise insan bulunmakta yani müşterilerimiz onların yaptığımız işten memnun kalması ve olumlu yorumlar yapması için her zaman gelişen piyasa ve teknolojiyi yakından takipçisi olarak hizmet sahamızı geliştirmeye devam ediyoruz.
Bizler gelişen çağımızda insanın günlük hayatında en çok yardımcı olan eşyası olan akıllı telefonu olan her bireye hizmete sunmaktayız. Elbette ki bu kadar yüksek özellikteki cihazlarımız zarar görmez özellikte değillerdir. Biz akıllı cihazınızda çıkan bütün problemleri eksiksiz olarak tamir etmekteyiz. Garanti ve tecrübe bakımından orijinalliği en büyük kaidemiz yaparak yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz.
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
İstanbul’da firmamızı büyüterek en çok tercih edilen Telefon tamir firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak her zaman en başta gelen misyonlarımızdan birisi oldu.

Vizyonumuz:

En ileri teknolojiyi, uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş, profesyonel bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder