Huawei Mate 9 Pro Ekran Değişimi Ve Cam Değişimi Fiyatı

Huawei Mate 9 Pro hem tasarım hem de teknik özellikleriyle kullanıcılardan olumlu yorumlar almaya devam ediyor. Huawei Mate 9 Pro  kullanıcısı olarak olası bir kaza sonucu telefon ekranı zarar görebilir. Kaza sonucu ekrana görüntü gelmiyorsa, dokunmatikte sıkıntı yaşıyorsanız veya ekranda siyah çizgiler oluşmuşsa en yakın zamanda iyi ve güvenilir bir teknik servis merkezi ile irtibata geçmelisiniz.

Biz Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri olarak tüm marka telefonların teknik servisi ile ilgilendiğimiz gibi Huawei Mate 9 Pro  Ekran değişimini de yalnızca 20 dakika içinde gerçekleştiriyoruz. Değişimini yapmış olduğumuz Huawei Mate 9 pro  Ekranın %100 servis orijinali olduğunu bilmenizi isteriz. Ekran değişimi gerçekleştikten sonra  hediye etmiş olduğumuz darbe ve çiziklere karşı koruma sağlayan kırılmaz cam ile birlikte telefonu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aynı zamanda yapılan Huawei Mate 9 Pro Ekran Değişimi 6 ay boyunca Kaya GSM Bilişim Teknolojileri özel garantisi altındadır.

Gsm: 0506 178 1875

Tel: 0216 337 5353

Ana sayfa: https://acilceptamiri.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder