Lenovo K5 Note Ekran Değişimi

Lenovo K5 note marka telefonunuzun ekranı ani bir darbe sonucu ne yazık ki kırılabilir yada iç ekranda oluşan kırılmalardan dolayı ekrana görüntü gelmez. Böyle durumda Lenovo K5 note telefonunuz tamamen garanti dışı kalır ve yapabileceğiniz tek şey kaliteli hizmet veren iyi bir teknik servis merkeziyle görüşmek olmalıdır. Fakat telefonunuzu ekran değişimi için bırakacağınız teknik servisin ne kadar tecrübe sahibi olduğuna özen gösterin.

Kaya Gsm

Biz kaya Gsm Bilişim Teknolojileri olarak uzman teknisyenlerimiz ile birlikte 17 yıldır bu sektörde ilerleyerek devam ediyoruz. Bütün marka telefonların teknik servisiyle ilgilendiğimiz gibi Lenovo K5 note ekran değişimini de hiçbir özel bilginiz silinmeden sadece 30 dakika içerisinde  gerçekleştiriyoruz.

İşlem sonrası darbe ve çiziklere karşı koruma sağlayan kırılmaz cam ile birlikte telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aynı zamanda yapmış olduğumuz Lenovo K5 note ekran değişimi 6 ay boyunca Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri tarafından özel olarak garantilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder