Lenovo Ekran Değişimi Fiyatları – Detaylı Fiyat Tablosu
5 (100%) 1 oy

Lenovo, Çin menşeili bir marka olduğundan, genel kanı üzerine pek de sağlam olmayan ürünler ürettiği düşüncesi hakimdir. Ancak Lenovo oldukça yüksek kalitede ürünler üretir.

Kullandığını ürün ne kadar kaliteli olursa olsun, dokunmatik ekrana sahip olan telefonlar, oldukça hassas cihazlardır. Bu sadece Lenovo için değil tüm diğer markalar için de geçerlidir.

Oldukça hassas cihazlar olan dokunmatik ekrana sahip olan akıllı cep telefonlarının ekranları, ufak çaplı da olsa yere düşme veya sert bir noktaya çarpması sonucu çatlayabilir ve hatta kırılıabilir. Genellikle cam ekrana sahip olan bu hassas cihazların zarar görmesini engellemek günümüz koşulları için imkansız olmasına rağmen çeşitli koruyucu kılıf ve kırılmaz camlarla zarar görme ihtimali minimuma indirilebilir.

Lenovo marka cep telefonunuzun ekran değişimi için fiyat listemizi burada bulabilirsiniz:

Lenovo Ekran Değişimi Fiyatları
Lenovo A5000 ₺129 Lenovo Vibe P1 ₺199
Lenovo A6000 ₺135 Lenovo Vibe P2 ₺469
Lenovo A7000 ₺199 Lenovo Vibe S1 ₺239
Lenovo A7010 ₺139 Lenovo Vibe S1 Lite ₺239
Lenovo K5 ₺179 Lenovo Vibe X2 ₺239
Lenovo K5 Note ₺199 Lenovo Vibe Z2 ₺349
Lenovo K6 Note ₺199 Lenovo Vibe Z2 Pro ₺379
Lenovo K8 Note ₺199 Lenovo P70 ₺179
Lenovo Moto Z ₺479 Lenovo S90 ₺389

Lenovo Ekran Değişimi Neden Yapılır?

Büyük dokunmatik bir cam ekrana sahip olan Lenovo cep telefonları, ne kadar sağlam ve kaliteli malzemeler kullanılmış olsa da yine de hassas yapısından ötürü ekranlarında kırılma ve çatlama görülebilir. Kırılma ve çatlama gibi problemlerin yanı sıra görülebilecek diğer sorunlar ise ölü pikseller, iç ekran kırılması, kalibrasyon bozukluğu ve ekranda mürekkeplenme problemleridir.

Genellikle görülen problemler mürekkeplenme ve kalibrasyon bozukluğu gibi yazılımsal değil ekranda çatlak veya kırılma gibi donanımsal problemlerdir. Bu problemler sadece telefonunuzun estetik olarak kötü görünmesine değil bunun yanı sıra çeşitli yazılımsal problemlere de sebep olabilir.

Kırık veya çatlak ekranlar, yol açacağı kalibrasyon problemi yüzünden kullanıcıların canını oldukça sıkabilir bu nedenle ekran değişimi kaçınılmaz bir hal alır.

Lenovo Ekran Değişimi İşlemi Nasıl Yapılır?

Lenovo ekran değişimi işlemi ilk olarak kullanıcıların hasarlı cihazlarının teknik servisimize teslim etmesiyle başlar. Sektördeki en eski ve en tecrübeli teknik servis olan Kaya Gsm Teknoloji Servisi ekibi tarafından test edilen cihazın problemi ya da problemleri belirlenerek cihaz sahibine bildirilir. Çıkartılan fiyat listesinin ardından, ekran değişim işlemi başlar.

İlk olarak sorunlu ekran çıkartılır ve cihaz içerinde eğer varsa sorunlu parçalar yeni ve piyasadaki en kaliteli parçalarla değiştirilir. Yeni ve sorunsuz ekranın takılmasının ardından çeşitli kalibrasyon testleri yapılır ve servis yetkilileri tarafından sağlam olduğu teyit edilen cihaz sahibine teslim edilir.

Lenovo Ekran Değişimi İşlemi Ne Kadar Sürer?

Piyasadaki en kaliteli parçalar kullanılarak yapılan Lenovo ekran değişimi işlemi, kaliteli parçalar ve alanında uzman, tecrübeli teknik servis ekibiyle birleştiğinde, ortaya çıkan iş üst düzey olup, Lenovo telefonunuz ilk günkü durumuna dönecektir.

Lenovo ekran değişimi işlemi 30 dakika içinde tamamlanıp, ilk günkü performansıyla sahibine teslim edilmektedir. Lenovo ekran değişimi için kullanılan parçalar piyasadaki en kaliteli parçalar olup, Kaya Gsm tarafından 6 ay garanti edilmektedir.

Lenovo Ekran Değişiminin İşleminin Faydaları Nelerdir?

Lenovo cihazlarda, yazılmsal veya donanımsal olarak bozuk olan ekrandan dolayı ortaya çıkabilecek çeşitli kalibrasyon sorunları olabilir. Bu sorun kullanıcı için büyük bir problemdir. Kalibrasyon sorunu, dokunmatik ekranda simgesine bastınız uygulamanın değil de sanki başka bir noktaya basmışsınız gibi farklı bir uygulamayı açar. Bu da oldukça baş ağrıtacak bir problemdir.

Kalibrasyon sorununun yanı sıra oluşabilecek çeşitli kararma problemleri de kullanıcıları telefon kullanmaktan nefret edecek duruma getirebiliyor.

Tüm bu sorunlardan kurtulmak ise sadece Lenovo cihazınınız ekranını değiştirerek mümkün oluyor. Lenovo, ekran değişimi işlemi uygulanan telefonlar, ilk günkü görünüş ve performansıyla kullanıcılara yaşadıkları problemlerden dolayı nefret ettikleri telefon kullanmayı tekrar sevdirmekte.

Lenovo Ekran Değişimi İşleminde Bilgi Kaybı Yaşanır mı?

Günlük hayatta ihtiyacımız olan tüm cihazların tek yerde toplandığı cep telefonları, gün içinde asla elimizden düşmüyor. Önceleri bir problem olarak görülen sürekli olarak telefonla ilgilenmek, artık kimse tarafından sorun olarak görülmüyor, çünkü sorun olarak görmek için bile ilk olarak telefonu bir kenara bırakmak gerekiyor.

Herkes sahip olduğu telefonları eskisi gibi sadece arama yapmak amacıyla kullanmıyor. En basit örnek olarak adeta bir fotoğraf makinesi görevi gören cep telefonlarının, bir fotoğraf makinesine nazaran çok daha küçük ve daha donanımlı olmasıdır.

Cep telefonları artık, anıların ve bilgilerin tutulduğu ve hayatın her anında bulunan cihazlardır. Bir fotoğraf makinesi kadar iyi fotoğraf çekebilen cep telefonlarının, güzel anıları biriktirmek için kullanılması artık oldukça yaygındır. Sadece fotoğraf olarak değil not defteri olarak da kullanılan cep telefonları bir öğrencinin ders notlarının yanı sıra bir iş adamının önemli bilgileri tutuğu bir not defteri de olabiliyor.

Tüm bu nedenlerden dolayı hayatın her anında olan ve içinde sahibi için çok önemli bir yer tutan bilgiler barındıran cep telefonları, genellikle servise verildiğinde hafızası sıfırlanmış olarak geri döner. Bu da kullanıcılar için oldukça üzücü bir durumdur.

Ancak Kaya Gsm olarak, sizleri oldukça iyi anlıyoruz ve ekran değişimi işlemi esnasında bilgilerinizde herhangi bir kayıp olmadan cihazınızı size teslim ediyoruz.

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

GSM: 0506 178 1875

TEL: 0216 337 5353

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir