5 / 5 ( 347 votes )

Kaya Gsm Cep Telefonu Ekran Değişimi Kadıköy

Ekran değişim hizmeti veren teknik servis araştırıyorsanız, sektörün en eski ve en uzman ekibine sahip olan Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri ile tanışın!

Akıllı telefonların populerliği sürecinde kullancıların en büyük yaşadığı sorunlardan biri ekran kırılmasıdır.

Kırılan ve bozulan bütün ekranlarınızın sorunlarına çözüm üreten teknik servisimiz , hızlı ve profesyonel hizmet vermektedir.
Kırılan veya bozulan ekranlarınızı, güvenilir ve işinde profesyonel ekiplere emanet etmek için bizi tercih ettiğinizden memnun kalacaksınız .

Kaya-Gsm

Telefon ekranında görüntü yoksa yada görüntü varken dokunmatik çalışmıyorsa ve ölü pikseller varsa ekranınız hasar görmüş demektir.

Kadıköy’de ekran değişimi hizmeti bekleyen alanında uzman servisimiz , çözüm için hizmetinizde bekliyor.

Ekran Değişiminde Parça Garantisi
Sayısız akıllı telefon ekran değişimleri yapan , bu alanda ki güveni kanıtlamış teknik servis ve uzman teknisyenlerimiz , değişen telefon ekranlarınız 6ay garantili ve Maks.30 dakika içerisinde size ilk günkü gibi teslim eder.

Bilgilerim Silinecek mi?
Akıllı telefonlarımızı hayatımızın her alanda kullandığımız için büyük bir bilgi taşıyan cihazlarımızda bir problem çıktığında bütün bilgilerimiz riske ediliyor.

Teknik servislere götürmüş olduğumuz cihazlarımız hem 7 ila 20 gün gibi geç bir zamanda teslim edilip hem de bütün bilgilerimizi silme durumunda kalıyorlar.

Biz www.acilceptamiri.com Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri olarak cihazını emanet olarak alıp bütün bilgilerinizi sorumluluk içinde saklayıp,tamir aşamasında

herhangi bir şey kaybolmadan ,ekran değişimlerinde maks.30 dakika diğer tamir durumlarda 2 gün içinde size teslim ediyoruz.

Kaya Gsm Cep Telefonu Ekran Değişimi” te bir düşünce

  1. mahir koçak diyor ki:

    merhaba izmir de olmaz diye elime tutusturulan telefonum ile suan calismakta ve yazmaktayim.cok tsk,ilginize calisma sisteminize.Kerim bey ve tum ekibiniz e tsk eder ,her bozulani atmamamiz gerektigini gostermenizi takdir ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder