Kadıköyde Acil Cep Telefonu Ekranı Değişimi

KAYA GSM 18 Yıldan beri Kadıköy’de Kadıköy’de Acil Cep Telefonu Ekranı Değişimi. KAYA GSM En ileri teknolojiyi, uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş, profesyonel bir hizmet sunmakta. Ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Kadıköy’de Acil Cep Telefonu Ekranı Değişimi nin yanında ceptelefonu tamiri ve satışı yapmakta.

EKRANIMI HANGİ DURUMDA DEĞİŞTİRMELİYİM

Kadıköy’de Acil Cep Telefonu Ekranı Değişimi hizmeti veren teknik servis araştırıyorsanız, sektörün en eski ve en uzman ekibine sahip olan Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri ile tanışın!Akıllı telefonların popülerliği sürecinde kullanıcıların en büyük yaşadığı sorunlardan biri ekran kırılmasıdır. Kırılan ve bozulan bütün ekranlarınızın sorunlarına çözüm üreten teknik servisimiz , hızlı ve profesyonel hizmet vermektedir.
Kırılan veya bozulan ekranlarınızı, güvenilir ve işinde profesyonel ekiplere emanet etmek için bizi tercih ettiğinizden memnun kalacaksınız . Telefon ekranında görüntü yoksa yada görüntü varken dokunmatik çalışmıyorsa ve ölü pikseller varsa ekranınız hasar görmüş demektir. Kadıköy’de Acil Cep Telefonu Ekranı Değişimi hizmeti bekleyen müşterilerimize alanında uzman servisimiz , çözüm için hizmetinizde bekliyor.

 

     Kadıköy’de Acil Cep Telefonu Tamiri

                           Ekran değişimi

                               Pil değişimi

                           Şarj soketi değişimi

                        Kulaklık soketi değişimi

                          Ön kamera değişimi

                        Arka kamera değişimi

                             Batarya değişimi

                            Hoparlör değişimi

Bilgilerim Silinecek mi?

Akıllı telefonlarımızı hayatımızın her alanda kullandığımız için büyük bir bilgi taşıyan cihazlarımızda bir problem çıktığında bütün bilgilerimiz riske ediliyor.
Teknik servislere götürmüş olduğumuz cihazlarımız hem 7 ila 20 gün gibi geç bir zamanda teslim edilip hem de bütün bilgilerimizi silme durumunda kalıyorlar.
Biz Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri olarak cihazını emanet olarak alıp bütün bilgilerinizi sorumluluk içinde saklayıp,tamir aşamasında herhangi bir şey kaybolmadan ,ekran değişimlerinde maks.30 dakika diğer tamir durumlarda 2 gün içinde size teslim ediyoruz.

Misyonumuz:

Bizler 18 yıldır süregelen en önemli odak noktamızı sürdürüyoruz. Bu odağın merkezinde ise insan bulunmakta yani müşterilerimiz onların yaptığımız işten memnun kalması ve olumlu yorumlar yapması için her zaman gelişen piyasa ve teknolojiyi yakından takipçisi olarak hizmet sahamızı geliştirmeye devam ediyoruz.
Bizler gelişen çağımızda insanın günlük hayatında en çok yardımcı olan eşyası olan akıllı telefonu olan her bireye hizmete sunmaktayız. Elbette ki bu kadar yüksek özellikteki cihazlarımız zarar görmez özellikte değillerdir. Biz akıllı cihazınızda çıkan bütün problemleri eksiksiz olarak tamir etmekteyiz. Garanti ve tecrübe bakımından orijinalliği en büyük kaidemiz yaparak yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz.
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
İstanbul’da firmamızı büyüterek en çok tercih edilen Telefon tamir firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak her zaman en başta gelen misyonlarımızdan birisi oldu.

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

Gsm: 0216 337 5353

Tel: 05061781875

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder