Bu paylaşıma oy veriniz

İphone Şarj Alıyor Gibi Gözüküyor Ama Açılmıyor

iPhone cep telefonunuz şarj eder gibi görünüyor ama şarj ederken açılmıyor ve ilerlemiyorsa bu problem g şarj entegresinin yani U2 entegresinin arızalanmasından hata veriyordur.. Bu probleminize çözüm için Kaya Gsm Bilişim Teknolojilerinin Uzman Teknisyenlerine telefonunuzu ulaştırmanız yeterli oluyor.

U2 yani şarj entegresi telefonun anakartına bağlı bir birimdir. Anakartın üzerindeki bu parça  aşırı ısınma veya telefonunuza alınan darbeler ve benzeri nedenlerle telefonunuzun bu hatası başlar.

iPhone Şarj Alıyor Gözüküyor Ama Açılmıyor

İPhone cep telefonunuzun bataryası şarjı bittikten sonra şarja taktınız. Şarja takma sırasında uzun bir sure beklediğinizde şarj ilerlemiyor ve telefon aktifleşmiyorsa yukarda da belirttiğimiz gibi U2 şarj entegersinde problem olmuş ve tamiri yapılması gerekiyor.

iPhone Şarj Entegresi (U2 Entegresi) Değişimi

iPhone şarj entegresi değişimi Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri uzman teknisyenleri tarafından telefonunuzun şarj entegresi değiştirilir ve ilk günkü gibi randumanlı kullanmaya devam edebilirisiniz. Yapılan işlemlerimiz Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri tarafından 6 ay garanti kapsamındadır. İşlemle ilgili ayrıntılı bilgi için 0216 337 53 53 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Adres Ve İletişim Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30
Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

Tel: 0216 337 5353

Gsm: 0506 178 1875

Anasayfa: https://acilceptamiri.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir