İphone Randevusuz Teknik Servisi ve Kırık Ekran Değişimi Kadıköy

İPhone telefon veyaİPad tabletlerinizle alakalı problem mi yaşıyorsunuz? Kadıköy,Hasanpaşa’da yer alan teknik servisimizde kaliteli ve profesyonel hizmet almak ve İPhone ve İPad onarımını en kısa sürede gerçekleştirmek oldukça kolay!

iphone-ekran-batarya-cam-soket-değişimi-kadıköy

iPhone teknik servis ekibimizle hizmet vermeye başladığımız günden bu yana binlerce İPhone cihaz sahibi, yaşadığı sorunları çözüme kavuşturabilmek açısından bizleri tercih etmekte ve bizi tercih edenlerin mutlu olmalarına aracı olmak bizim için öncellikle çok memnunuz. Bu noktada ise kusursuz bir cihaz kullanımı sağlamak ve ek olarak hizmetlerden faydalanabilmek açısından uzman teknisynlerimizin  güvencesi altında yer alabilirsiniz.

İPhone marka cihazlarda;

  • İphone kırık ekran durumuna en hızlı ve kaliteli hizmetti 6 ay garantili olarak  vermekteyiz.
  • İPhone  ile ilgili yazılım, ana kart veya işlemciye bağlı problemler anında tespit edilir.
  • İPhone Pil değişimi en hızlı şekilde orjinal pil kullanılarak 6ay garantili olarak değiştirilir.
  • İphone cihazınıda ses problemi yaşıyorsanı,ahize veya hoparlör bölümünde yaşanan hasarları en hızlı şekilde  çözüme kavuşmaktadır.
  • İPhone şarj soket değişimi orjinal parça kullanılarak yapılır
  • Cihazın dış kısmında yer alan kasada ezilme,çizilme gibi durumlarla karşılatıysanız , telefonunuzu yeni almış gibi sıfır görünümde kullanmanızı İphone kasa değişimi yaparak sağlıoruz.
  • Diğer parça değişimi  işlemleri için iPhone telefon tamiri ve  Acil Cep Telefonu Tamiri konusunda bizi tercih edin!
  • iPhone Cihazlarınız ve Bilgileriniz Bizimle Güvende!
  • Randevusuz iPhone teknik servisimiz ile irtibata geçebilir aynı zamanda  ve daha sonrasında cihazınızın arıza tespiti ve aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınıza anında yanıt bulabileceğiniz uzman teknik servis kadromuz  ile tanışın. Bu alanda hizmet konusunda hizmet kalitesini yapmış olduğu işlemlerle  ve güvenli yöntemler yaratan servisimiz, vermiş olduğu bu hizmetlerle beraber  Türkiye genelinde en çok tercih edilen teknik servisler arasında yerini almaktadır.  Kullancılara parça değişimine bağlı garanti kapsamları sunulmaktadır. Böylelikle iPhone telefon tamiri ve diğer markaları barındıran tüm hizmetlerde en kısa sürede ve en hızlı  faydalanabileceğiniz ,www.acilceptamiri.com   hesaplı fiyatlarla cihazınızı daha uzun ömürlü kullanım  şanslarına sahip olabilirsiniz.

Adres Ve İletişim Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30
Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

Tel: 0216 337 5353

Gsm: 0506 178 1875

Anasayfa: https://acilceptamiri.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder