İphone Ekranım Kırıldı Ne yapmalıyım? (KAYA GSM)

İPhone telefonunuz kırıldıysa hemen karamsar düşünmenize gerek yok. İphone ekran kırılması bütün akıllı telefon kullanıcıların başına gelebilecek bir durumdur.

İPhone ekran görüntü kalitesinin yüksek olduğu ve her ilerleyen süreçte kendini yenilemesi durumu herkes tarafından farkedilir durumda. Eğerki iphone cep telefonunuzu herhangi bir koruyucuyla korumamışsanız, kırılma riski daha fazla oluyor.Özellikle temperli/curved ekran camı tedbir alınması açısından en iyi çözüm olacaktır.

2019 yılı iphone ekran değişimi güncel fiyat listesi
2019 yılı iphone ekran değişimi güncel fiyat listesi

Bütün önlemlere rağmen İPhone ekanınız kırıldı.  Şimdi ne yapacaksınız? Böyle bir durumda yapacağınız ilk şey yetkili bir iphone servisi aramak. (Akasya veya Zorlu center)  Yetkili bir iphone servisine gittiğinizde hemen işlem yapamıyorsunuz. Öncellikle randevu alıp daha sonra işlem yapabiliyorsunuz. Randevu alındı , Apple gidildi unutmamamız gereken bir durum var ki ekran kırılması garanti dahilinde değil. Yaptırmak istediğinizde telefona eş değer fiyatlar aldığınızda bir kararsızlık hali olabilir. Bu durumda biz Kadıköy iphone ekran değişim merkezi www.acilceptamiri.com Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri olarak teminatı, tecrübesi olan uzman kadromuzla , iphone randevusuz kırılan İPhone marka ekranlarınızı en uygun fiyata en hızlı şekilde maks.30 dakikada değiştirip yanında önlem amaçlı koruyucu cam hediye edip size teslim ediyoruz.

Detaylı bilgi için: acilceptamiri.com > blog> 2019 iPhone Ekran Değişimi Güncel Fiyat Listesi makalemizi okuyabilirsiniz.

Adres Ve İletişim Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30
Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

Tel: 0216 337 5353

Gsm: 0506 178 1875

Anasayfa: https://acilceptamiri.com/

Özet
İphone Ekranım Kırıldı Ne yapmalıyım?
Makale Başlığı
İphone Ekranım Kırıldı Ne yapmalıyım?
Açıklama
www.acilceptamiri.com Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri, Tüm İPhone model telefonlarınızın ekran değişimini maks.30 dakika içerişinde değiştiriyor. (0216)3375353
Yazar
iPhone Ekran Değişimi
Yayıncı İsmi
Kaya Gsm
Yayıncı Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder