Kaya Gsm iPhone 11 Pro Max İncelemesi

Apple, iPhone’una bu kadar çok özellik kazandırdı ve akıllı telefonlarından birinde “Pro” markasını ilk kez kullanmaya karar verdi.

İPhone 11 Pro Max, geçen hafta ABD’de, Cupertino, California’daki açılış konuşmasında Apple iPhone 11 ile birlikte ortaya çıktı ve daha önce bir Apple el cihazında daha önce hiç görülmemiş bir takım özelliklerle geldi.

İPhone 11 Pro Max, geçen yıl iPhone XS Max’taki çift kamera kurulumundan, kutuda 18W’lık hızlı şarj prizinden, ayrıca daha fazla güç sağlayan bir bataryadan ve yeniden tasarlanmış bir işlemciden, arkada üçlü kamera kullanıyor daha önce gitmiş olan her şeyden. Ancak, tüm bu gelişmeler bir bedeli var. Ve bu ne maliyet!

 Şimdi Kaya Gsm olarak ürünümüzü yakından inceleyelim..

iPhone 11 Pro Max Özellikleri

Tasarım :

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, iPhone 11’in sonsuz bir konsept fotoğraf akışı tarafından bombalandık ve çoğu bu yeni el cihazının oldukça korkunç görünmesini sağladı. Üçlü kamera, çok ağrılı bir parmak gibi çıkacak ve yenilenen tasarım çekici görünmüyor gibi görünüyordu.

Her ne kadar tasarım söylentileri oldukça doğru olsa da, iPhone 11 Pro Max’in kayganlaştığını nasıl hissettiğinizi gösteremediler.

Apple, cam kasa için şık ve yeni bir mat yüzey seçti ve göz alıcı.

Kamera :

İPHONE KAERA
İPHONE 11 PRO MAX KAMERA

İPhone’daki en anıtsal değişikliklerden biri, üçlü bir arka kameranın dahil edilmesi – Android destekli rakiplerinin çoğuyla aynı seviyeye getiren Apple akıllı telefon serisi için bir ilk.

Apple’ın en yeni kamera sistemi, çarpıcı bir dizi farklı çekim yapabilen Ultra Geniş, Geniş ve Telefoto kameraları içerir. Kamera uygulaması başlatıldıktan sonra, ana vizörde daha geniş bir görüş alanı ile herhangi bir kaliteyi kaybetmeden konunuza daha yakın olmanızı sağlayan bir optik zoom arasında hızlıca gezinmek için bir ayar bulacaksınız.

Apple, bu zoom seviyesine ulaşmak için çoklu kamera sistemleri sunan ilk kişi iken, rakiplerinden bazıları kavramı son yıllarda çok daha ileri götürdü. iPhone 11 Pro Max, çoğu konser ve turist çekimi için yeterli olması gereken iki kat saygın bir optik zoom sunar – başka bir yerde mevcut olan beş kez, 10 kez ve 50 kez seçeneklerin olduğu kadar etkileyici.

Ultra geniş çekim yapabilmenin yanı sıra, yeni üçlü kamera, flaş kullanmadan oldukça inanılmaz görüntüler çekebilen çok akıllı bir Gece Modu içerir. Testlerimizde, yeni modun inanılmaz şekilde çalıştığını tespit ettik.

A13 GÜÇLÜ :

İPhone XS Max, ham güç söz konusu olduğunda çoktan önderlik ediyordu ancak işler iPhone 11 Pro Max ile başka bir uç noktaya itiliyor. Yakışıklı sadece blistering hızlı değil, aynı zamanda çok daha verimli olan A13 Biyonik sahiptir.

Bu nedenle, iPhone’unuzdaki ağır görevleri yerine getirirken herhangi bir yavaşlama görmemeniz gerekir büyük belgeler yükler, videolar düzenler, pil ömrünü etkilemeden video kaydeder ve oyun oynar .

A13 Bionic, A12 Bionic çipindeki performans çekirdeklerinden yüzde 20’ye kadar daha hızlı ve yüzde 30’a kadar daha az güç kullanan iki performans çekirdeğine sahiptir.

Pil Ve Şarj :

Epik batarya ömrü, iPhone 11 Pro Max’ta en sevdiğimiz değişiklik olabilir.

Açılış konuşması sırasında Apple, iPhone sahiplerinin önceki amiral gemisi iPhone’dan beş saat daha fazla pil bekleyebileceğini iddia etti. Bu gerçek olamayacak kadar iyi görünüyordu, ancak iPhone 11 Pro Max bu iddiaları yerine getirmekten çok daha fazlası.

Telefonu geçen hafta kullanıyorduk e-postaları kontrol ediyor, mesaj atıyor, sosyal medyada dolaşıyor ve FaceTime aramaları yapıyor – ve günün sonunda tankta her zaman çok şey kalmıştı. Hafif kullanımla, sorunsuz bir şekilde iki tam günü kolayca alacağınızı düşünüyoruz.

Kaya Gsm Olarak iPhone İncelemesinin Sonuna Geldik..

iPhone 11 Pro Max incelemesi” te bir düşünce

  1. Pingback: iPhone 6 Ekran Değişimi Fiyat: 139 TL ~ Xiaomi Teknik Servis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder