İphone 11‘i Kaya Gsm Olarak İnceledik

iPhone iPhone 11 özellikleri nelerdir ? Şirketin yeni iPhone 11’inin halefi olan Apple’ın yeni iPhone 11’i ile biraz zaman geçirdim. 20 Eylül’de geliyor ve 699 dolara satılıyor. İPhone 11, ön taraftaki iPhone XR ile görsel olarak aynı görünse de, bu yıl gerçekten değişen cihazın modeli.

KAMERA

Phone 11 özellikleri ( Kamera ) Apple, 5x görüş alanına geri çekmenize izin veren 12 megapiksellik ultra geniş kameralı çift kamera sistemi ekleyerek çerçevede daha fazlasını görmenizi sağlar. Bu kameralar artık ayrı bir kamerada değil. Bunun yerine, telefonun arka camı şimdi kamera modüllerini içeriyor. Hala kamera çarpması, ama hepsi artık tek bir cam parçası. Özellikle beyaz modelde oldukça çarpıcı.

iPhone 11 özellikleri hakkında detaylı  bilgi
iPhone 11 Özellikleri

ARKA KAMERA

iPhone 11 özellikleri ( Arka Kamera ) Bu kamera sistemi, her iki kamera için de çerçevenin dışını görmenizi sağlayan yeni bir yazılım arayüzü içerir, böylece ultra geniş kamerayla çektiğiniz fotoğrafların ayrıntılarını görebilirsiniz. Hemen video çekmeye başlamak için deklanşör düğmesini de basılı tutabilirsiniz. (Umutsuzluğa kapılma, deklanşörü sola doğru kaydırarak fotoğraf çekmeye devam edebilirsiniz. Küçük bir arayüz fikri.) Öne bakan kamera, 12 megapiksellik bir TrueDepth geniş açılı kameraya da yükseltme yapıyor Apple’ın “slofies” dediği şey için slow-mo yakalamayı destekler.

RENK SEÇENEĞİ

Phone 11 özellikleri ( Renk Seçeneği) Bu yılki kamera değişiklikleri büyük haber, ancak yeni renk seçeneklerinden de seçim yapabileceksiniz: mor, beyaz, yeşil, sarı, siyah ve kırmızı hepsi mevcut. Apple ayrıca, içindeki en yeni A13 Bionic işlemci sayesinde pil ömrünü yaklaşık olarak 2 saat artırıyor.

Ek kamera, yükseltilmiş işlemci ve pil ömründe hafif bir artış dışında, iPhone XR ile vakit geçirdiyseniz, iPhone 11 son derece aşinadır. 6.1 inç LCD ekran şimdi biraz daha güçlü cam altında, ancak yine de mükemmel bir Apple LCD, OLED değil. Face ID modülü şimdi biraz daha hızlı ve biraz daha geniş açıyla çalışıyor. Bir demo ortamındaki işlemci gelişmelerini değerlendirmek çok zor, ancak XR’deki A12 Biyonik zaten o kadar çok kafa boşluğu içindeydi ki, bunun yakın zamanda hedef pazar için gözle görülür bir gelişme olacağını görmek zordu.

Apple, iPhone 11’i 20 Eylül’de göndermeye başlayacak. Renk seçeneklerinin yanı sıra, farklı cihaz depolama düzeylerinden de seçim yapabilirsiniz. 64GB modeller 699 dolar, 128GB 749 dolar ve en büyük sürüm 256GB depolama için 849 dolar.

İPhone 11 ile biraz daha zaman toplamaya ve bir video çekmeye geri dönüyoruz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin. Ve elbette, bu telefonu en kısa zamanda gözden geçireceğiz.

Kaya Gsm sunar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder