HUAWEİ Y9 2019 PRİME EKRAN DEĞİŞİMİ

Huawei Y9 2019 prime ekran değişimi fiyatı: Kaya gsm olarak müşteri memnuniyetini odağımıza alarak piyasadaki en makul fiyatladırmayı ilke edinmekteyiz. Bizler müşterilerimizin kulandıkları bütün telefon modellerinde yaşayacakları her türlü teknik konularda çözüm üretmek için maxsimum çaba gösteriyoruz. Huawei nin son çıkardığı modellerden biride Y9 2019 PRİME. Bu ve benzeri telefonlarda en sık rastlanılan ve nerdeyse her kulanıcının korkulu rüyası haline gelen telefon kırılmalarıdır. Tam da bu noktada KAYA GSM olarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermek amacı ile bir bütün olarak yedek parça tedariği için büyük çaba sarf ediyoruz . Günlük yaşantınızın aksamamsı ve Sevdiklerinizle iletişiminizin kopmaması için her zaman stoklarımızı güncel tutuyoruz. Huawei Y9 2019 Prime Ekran Değişimi Fiyatı

HUAWEİ Y9 2019 PRİME TELEFONUZUN HANGİ İŞLEMLERİNİ YAPIYORUZ.

HUAWEİ Y9 2019 PRİME EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATI

HUAWEİ Y9 2019 PRİME İÇ KULAKLIK DEĞİŞİMİ FİYATI

HUAWEİ Y9 2019 PRİME BAZIR DEĞİŞİMİ FİYATI

HUAWEİ Y9 2019 PRİME ARKA KAPAK DEĞİŞİMİ FİYATI

HUAWEİ Y9 2019 PRİME KASA DEĞİŞİMİ FİYATI

HUAWEİ Y9 2019 PRİME ŞARJ SÖKETİ DEĞİŞİMİ FİYATI

HUAWEİ Y9 2019 PRİME KULAKLIK SÖKETİ DEĞİŞİMİ FİYATI

HUAWEİ Y9 2019 PRİME ARKA KAMERA DEĞİŞİMİ FİYATI

HUAWEİ Y9 2019 PRİME ÖN KAMERA DEĞİŞİMİ FİYATI

Yukarıda sıraladığımız ürünlerin tedariğini yapıp siz müşterilerimiz için herzaman stoklarımızda bulundurmaya çalışıyoruz. CEP TELEFON ları konusunda yaşayacağınız her türlü sorun için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

BİZ SİZİN İLETİŞİMİNİZİN KESİNTİSİZ DEVAM EDEBİLMESİ VE YAŞAYACAĞINIZ AKSİLİKLERİ EN HIZLI ŞEKİLDE ÇÖZÜME KAVUŞTURUP  KALDIĞINIZ YERDEN DEVAM ETMENİZ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ.

Misyonumuz:

Bizler 18 yıldır süregelen en önemli odak noktamızı sürdürüyoruz. Bu odağın merkezinde ise insan bulunmakta yani müşterilerimiz onların yaptığımız işten memnun kalması ve olumlu yorumlar yapması için her zaman gelişen piyasa ve teknolojiyi yakından takipçisi olarak hizmet sahamızı geliştirmeye devam ediyoruz.
Bizler gelişen çağımızda insanın günlük hayatında en çok yardımcı olan eşyası olan akıllı telefonu olan her bireye hizmete sunmaktayız. Elbette ki bu kadar yüksek özellikteki cihazlarımız zarar görmez özellikte değillerdir. Biz akıllı cihazınızda çıkan bütün problemleri eksiksiz olarak tamir etmekteyiz. Garanti ve tecrübe bakımından orijinalliği en büyük kaidemiz yaparak yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz.
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
İstanbul’da firmamızı büyüterek en çok tercih edilen Telefon tamir firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak her zaman en başta gelen misyonlarımızdan birisi oldu.
Vizyonumuz:
En ileri teknolojiyi, uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş, profesyonel bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

GSM: 0506 178 1875

TEL: 0216 337 5353

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder