Huawei Teknik Servis Kadıköy

Özet: Huawei Teknik Servis‘ inde ekran değişimi ya da diğer donanımsal parçalar 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Ekran değişimi işlemi maksimum 45 dakika, cam değişimi ise 1 saat sürmektedir. Ekran ya da cam değişimi yapıldıktan sonra bir adet ekran koruyucu hediye edilir.

Huawei Teknik Servis Çalışmalarımız

Huawei ekran değişimi

Huawei ön kamera değişimi

Huawei batarya değişimi

Huawei arka kamera değişimi

Huawei şarj soketi değişimi

Huawei kulaklık soketi değişimi

Huawei cam değişimi

Huawei pil değişimi

Parça Değişim Kalitesi Nedir?

Ekran ya da cam değişimi işlemi yapılırken kullanılan malzemeler mevcutta piyasada var olan en iyi parçalardır. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kaliteyi korumayı amaçlıyor ve arzuluyoruz. Ayrıca kullandığımız ekran ya da diğer donanımsal parçalara 6 ay garanti vererek herhangi  mağduriyet yaşamanızın önüne geçiyoruz. ( Firmamız tarafından kaşeli olarak garanti belgesi düzenlenir.)

Ekran Koruyucu Takmanızı Tavsiye Ediyor Muyuz?

Telefonların ekranı büyüdükçe kırılma olasılığı artmaktadır. Ekranınızın tekrar kırılmaması ya da herhangi bir zarar gelmemesi için ekran koruyucu takmanızı tavsiye ediyoruz. Firmamız tarafından en ya da cam değişimi yapıldığı takdirde ekran koruyucu firmamızca HEDİYE edilecektir. Böylelikle telefonunuzu darbe ve düşmelere karşı muhafaza etmiş olursunuz.

Kargo İle Ürün Kabul Ediyor Muyuz?

Birçok kişi şehir dışından bize  ( huawei teknik servis) imize ulaşmakta ve ekran ya da cam değişimi yapmak için telefonlarını bize kargo ile göndermektedir.  Siz de ekran ya da cam değişimi yapmak istiyorsanız telefonunuzu bize kargo ile iletebilirsiniz. Kargo ile firmamıza gelen telefonlar aynı gün içerisinde tamir edilip size ulaşması için kargoya geri verilir.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ekran değişimi ya da cam değişimi işlemi yaptıktan sonra ödemeyi gerek nakit gerekse kartla yapabilirsiniz.

Huawei teknik servis Garanti Süreci Nasıl İlerler?

Servisimiz tarafından kaynaklanan hatalardan sorumlu olduğumuzu belirtiyor ve sorumluluğun firmamıza ait olduğunu belirtmekte fayda görüyoruz . Fakat  kullanıcı hatası sonucu meydana gelen deformasyonlar garanti kapsamı dışında olacaktır. Garanti kapsamı dışında olacak hususlar ise şöyledir;

  • Kırık
  • Çatlak
  • lehimli
  • Çizik ekranların garantisi yoktur.

Çalışma Saatleri Ve Adres Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30

Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

Gsm: 0216 337 5353

Tel: 05061781875

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder