Akıllı telefonlar, hayatımızın kesinlikle değişmez bir parçasıdır. Bunun sebebi pek çok aletin ve cihazın yaptığı tüm işlevleri tek ve cebe sığabilecek büyüklükte bir cihazda toplanmasıdır. Bu nedenle gencinden yaşlısına herkesin en az 1 adet sahip olduğu akıllı telefonlar aynı zamanda oldukça hassas cihazlardır.

Huawei P9 Ekran Değişimi Neden Yapılır?

Kullanıcıların karşısına yazılımsal problemler çıktığı gibi bazı donanımsal problemler de görülebilmektedir. Bu donanımsal problemler, telefonun düşmesi veya herhangi bir yere çarpması sonucunda ekranlarında çatlama veya kırılma gibi oluşabilecek sorunlardır.

Bu donanımsal problemlerden korunmanın yolu olmasa da, zarar görme ihtimalini en aza indirmek amacıyla koruyucu kılıf veya ekran kullanılabilir. Ancak bunlar zarar görme ihtimalinin azaltsa da sıfıra indiremez.

Huawei P9, yüksek çözünürlükteki fotoğraf kabiliyeti ile öne çıkan bir telefondur. Huawei P9, sahip olduğu geniş dokunmatik ekrandan dolayı hassas bir telefondur. Düşmesi veya herhangi bir yere çarpması sonucu ekranda kırılma veya çatlama görülmesi oldukça olasıdır.

Donanımsal problemler sonucu ortaya çıkan çatlama ve kırılma gibi durumların yanı sıra bir de yazılımsal problemler sonucu ortaya çıkabilecek ekran değişimi işlemi olabilir.

Huawei P9 her ne kadar yazılımsal olarak üst düzey bir telefon olsa da zaman zaman ekranda mürekkeplenme, ölü pikseller, kalibrasyon sorunu ve çeşitli donmalar sonucu ekran değişimi işlemi gerektirebilir.

Huawei P9 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Kullanıcıların karşılaştığı donanımsal ve yazılımsal problemlerin sonucu olarak, yüksek tecrübeli, işinde ustalaşmış teknik servis ekibimiz, çeşitli testler sonucunda problemlerin belirlenmesiyle ekran değişimi işlemi başlamaktadır.

İlk olarak arızalı ekranın sökülmesinin ardından sorun yaratan ve değişmesi gereken parçalara müdahale edilir. Takılan yeni Huawei P9 ekranı en kaliteli ürün olup 6 ay garanti ile desteklenmektedir.

Huawei P9 Ekran Değişimi İşleminde Bilgi Kaybı Yaşanmaz

Huawei P9 öne çıktığı kaliteli fotoğraf çekme kabiliyetinden dolayı, pek de elden düşmeyen bir telefondur. Kullanım amacı anılar biriktirmek olan fotoğraf makinesinin küçük ve daha kullanışlı bir hali olan Huawei P9, çoğu teknik servislerde tamir durumlarında hafızası sıfırlanmış olarak geri döner.

Kaya Gsm teknik servisine getirdiğiniz Huawei P9 cihazınızın, hafızasında herhangi bir eksilme olamayıp tüm bilgileriniz ve anılarınız korunmuş olarak tekrar size teslim edilir.

Huawei P9  Ekran Değişimi Maks.20 dakika içerisinde Kaya Gsm Bil.Tek. uzman teknisyenleri tarafından 6 ay garantili olarak değiştirilir.

Huawei teknik servisimizde değişimini yapmış olduğumuz ,yüzlerce Huawei ekran değişimlerin siz değerli müşterilerimizde hissettiğimiz güvenle hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Huawei P9  ekran değişimi sonrası sizin onayınız ve testleriniz sonuclandıktan sonra (tempered glass) koruyucu cam cep telefonunuzu daha güvenli kullanmanız için hediye ediyoruz. Hizmetimizden faydalanmanız için 0216 337 53 53 numaralı telefonla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Huawei P9 Ekran değişimi fiyat bilgisi linkte verilmiştir.

http://acilceptamiri.com/urun/huawei-p9-ekran-degisimi/

Verilen diğer hizmetlerimiz;

Huawei P9  Mikrofon değişimi

Huawei P9  şarj soket değişimi

Huawei P9 pil değişimi 

Huawei cep telefonlarınızla ilgili yaşamış olduğunuz diğer teknik problemler için de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder