Huawei P40 Lite E ekran değişimi

Huawei P40 Lite E ekran değişimi , Fiyat Bilgisi işlemi Kaya GSM’de en uygun fiyat garantisi ile gerçekleştirilir. Huawei  P40 LiteE ekranı kırıldı, Huawei P40 LiteE dokunmatiği basmıyor ve iç ekranı kırılmış ya da ön camı çatladı ise 6 ay Kaya GSM onarım garantisi ile cihazınızın ekran değişimi işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Huawei P40 Lite E ekran değişimi fiyatı 250 TL’dir. Cihazınızın ekran değişimi işlem süresi ise yalnızca 35 dakikadır.

Telefonunuzu İstanbul dışından kargo ile servisimize gönderdiğiniz durumlarda ise aynı gün içerisinde tamir işlemini gerçekleştirip tekrar kargoya teslim etmekteyiz.

Huawei P40 LiteE ekran değişimi işleminiz deneyimli uzman teknisyenlerimizle, son teknoloji cihazlar kullanılarak gerçekleştirilir. İşlem gerçekleştirilirken iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.

Dolayısıyla hizmet sonrası cihazınızın görüntü kalitesinde, dokunmatik hassasiyetinde herhangi bir kayıp ya da fark oluşmaz.

Yine aynı şekilde cihazınızın performansında bir değişim söz konusu olamaz. Telefonuzdaki bilgileriniz silinmez, cihazınızda veri kaybı oluşmaz.

Huawei P40 LiteE Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? 

Huawei P40 Lite E ekran değişimi işleminiz, statik elektrikten arındırılan, periyodik olarak sterilize edilen, özel koruyucu ekipmanlar ve son teknoloji tamir cihazları kullanılarak donanımı sağlanan teknik servis odamızda gerçekleştirilmektedir.

  1. Deneyimli teknisyen kadromuzla gerçekleştirdiğimiz Huawei P40 LiteE ekran değişimi işlemine öncelikli olarak cihazınıza ait ücretsiz arıza tespiti yaparak başlıyoruz. Çünkü cihaz ekranında görüntünün oluşmadığı durumlar yalnızca ekran değişimi gerektirdiğini ortaya koymaz. Anakart arızası gibi sorunlardan da kaynaklanabilir.
  2. Cihazınızın başka bir onarıma ihtiyacı olup olmadığını tespit edip; arıza ve işlem bilgisi onayınıza sunulur. Sizin onayınızın ardından işleme başlanır.
  3. Cihazınızın kırık ekranı büyük bir titizlikle sökülür. Telefonunuzun temizliği kullandığımız özel kimyasallarla gerçekleştirilir. Bunun ardından orjinal Huawei P40 LiteE ekranınız cihazınıza takılır.
  4. Gerekli görüntü ve dokunmatik testleri öncelikle teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Akabininde cihazınızın yeni ekranını test etmek için size sunulur.
  5. Sizin de testlerini sağlamanızın ardından 6 aylık garanti belgeniz tarafınıza teslim edilir.

İstanbul dışından telefonumu nasıl gönderebilirim? 

Kaya GSM uzun yıllardır İstanbul’daki şubeleriyle telefon tamiri noktasında hizmet vermektedir. İstanbul dışından teknik servisimize ulaşan müşterilerimizin de cihazlarını bize iletmeleri mümkün. Şubelerimizden herhangi birine cihazlarını kargo yoluyla iletip, bizi haberdar ettikleri takdirde aynı gün içerisinde Huawei P40 LiteE cihazlarının ekran değişimi işlemini gerçekleştirip teslim etmekteyiz.

Talep edildiği takdirde ekran değişimi işlemini canlı bağlantı ile müşterilerimize izletme imkanı da tanımaktayız. Aşağıdaki iletişim numaralarımız üzerinden kargo ile gönderimler noktasında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder