Htc Orjinal Pil Değişimi

Kullanmış olduğunuz akıllı Cep telefonunuz pil gücü kullanım durumu çok önemli bütün işlerimizi akıllı cihazlarımız üstünde yaptığımız için pil gücü az az dayanan bir cihaz hayli can sıkıcı olur. Htc akıllı cep telefonlarınızı daha uzun  süreli kullanmanın çözüm biz Kaya Gsm Teknolojilerinde mümkündür. Yapmış olduğumuz Orijinal Htc pil değişimi yapılan işlem 6 ay garantili olup 1 saat içinde size ilk günkü kalitede teslim ediyoruz

Htc  Pil  Değişimi

HTC Pil  değişimi: Kaya Gsm bilişim Teknolojileri olarak daima yapmış olduğumuz işlemin kalite ve güvenirliliğin netliğiyle, uzman teknisye kadromuzla  hiçbir bilginiz silinmeden ,akıllı chazınıza fiziksel bir zarar vermeden size hizmet veriyoruz.

Kullanmış olduğumuz  akıllı telefonların pillerinin belli bir ömrü vardır. Htc marka akıllı telefonunuzun kullanıma bağlı olarak belli bir süre sonunda pil ömrü biter veya şişme sonuçu değişmesi gerekir.

Pil de Şişme sonucu mutlaka telefonunuzuz pil değişimi  gerekli olacaktır. Olası bir durumda hem telefonun sağlıklı kullanımı hemde şişme sonucu ciddi risk taşıyor durumdasınız. Htc akıllı cep telefonunuzun pil  gücü %20 den  bir anda kapanıyorsa yada pil ile gili tutarsızlık yaşıyorsanız ,htc pil değişimi zamanı gelmiştir.

Htc 10 pil değişimi

Htc 820 pil değişimi

Htc  728 pil değişimi

Htc 828 pil değişimi

Htc 816 pil değişimi

Htc m8 pil değişimi

Bu durumda Kaya Gsm BilişimTeknolojileri uzman teknisyenleri tarafından yapılan pil değişim işlemi 6ay garantilidir.

Hasanpaşa mahallesi Kurbağalıdere caddesi no:76 /B Kadıköy-İstanbul  (Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı – Meşhur Hasanpaşa Kuru Fasülyecisi yanı) 0216 337 53 53- 0506 178 18 75

Adres Ve İletişim Bilgileri

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30
Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

Tel: 0216 337 5353

Gsm: 0506 178 1875

Anasayfa: https://acilceptamiri.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder