Anakart Tamiri Yaparken Neler Dikkat Edilmelidir ?

Anakart tamiri yalnızca alanında  uzman teknisyen  ve  profesyonel tamir cihazlarına sahip teknik servisimiz yapmaktadır.  Özellikle ekran kartı tamiri ve reballing ve anakart chipset değişim işlemlerinde profesyonel elektronik kart tamirinde kullanılan BGA Rework cihazı olmadan yapılan onarımlardan düzgün bir sonuç elde etme şansınız çok düşüktür veya tamiri yapılan anakartın arızayı kısa süre sonra tekrarlama ihtimali çok yüksektir. Deneme yanılma yöntemi ile yapılmaya çalışılan tamirler geri dönüşü olmayan sonuçlar yaratabilir.

Elektronik bilgi ve profesyonel onarım makine parkı altyapısından yoksun teknik servisler, kullanıcı ve teknik servis arayanlar için ayırt edici olmalıdır.

Anakart  Tamirini Yaptığımız Akıllı Telefon Markaları

SonyAppleSamsungHTCLG,  XiaomiHuaweiGeneral MobileLenovo,   saymış olduğumuz bütün markaların anakart tamirini uzman teknisyenlerimiz tarafından maksimum derecede özenle yapılır.

Telefon Tamir Masrafı Ne Kadar Tutar?

Bizimle irtibata geçtikten sonra, cihaz teslim alınır. Cihazınız uzman teknisyenlerimiz taraından arıza tespit aşamasından geçtikten sonra anakart üzerinde tespit edilen arıza fotğraflanıp size ayrıntılı şekilde bilgi verilir.

Arızası tespit edilen cep telefonunuzun tamirini  talep ederseniz, onarım işlemi en kısa sürede tamamlanır ve kapsamlı bir şekilde teste tabi tutulur.

Tespit edilen bazı arızalar aynı gün içerisinde teslim edilir. Arıza tespiti yapmış olduğumuz cihazınız fiyat onayı vermediğiniz durumda hiç bir ücret talep edilmiyor.

 

  1. BİROL diyor ki:

    Samsung Galaxy S7 CIHAZ ŞARZLIYOR GOSTERIYOR FAKAT CIAZDA ŞASVAR
    ANAKARTTAKI USTU KAPALI DEVRELER ISINIYOR İŞLEM YAPMADIGIM HALDE
    WASSAP VARSA SIZE RESIMLERI ATA BILIRIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder