Tüm  marka telefon veya tabletlerinizle alakalı yaşadığınız sorunlara çözüm mü arıyorsunuz?

Kadıköy – Hasanpaşa  bölgesinde yer alan teknik servisimiz hizmetinden faydalanmak ve akıllı cep telefonlarınızın onarımını en kısa sürede gerçekleştirmek oldukça kolay!

Kaya Gsm  Teknik Servis hizmetlerini başlattığımız günden bu yana binlerce cihaz sahibi, yaşadığı sorunları çözüme kavuşturabilmek açısından bizi  tercih ettmektedir.

Bu noktada ise kusursuz bir cihaz kullanımı sağlamak ve ek olarak hizmetlerden faydalanabilmek açısından ekibimizin güvencesi altında yer alabilirsiniz. İphone marka cihazlarda;

  • Cep Telefonu Ekran kırılması gibi problemlere anında müdahale ile çözüm oluyoruz.
  • Cep Telefonu Yazılım, ana kart veya işlemciye bağlı sorunlar kısa sürede çözüm oluyoruz.
  • Cep Telefonu ahize,mikrofon,hoparlör hatalarınıza çay keyfi zamanında çözüm oluyoruz.
  • Cep Telefonunuzun iç aksam ve anakartını dıştan kaplayan dış kasanıza gelecek kırılma ve çatlama durumlarına kasa değişimi ile çözüm oluyoruz.
  • Tüm Marka model parça değişimi ve işlemler için  Cep telefon tamiri  tercihiniz pişmanlık değil Kaya Gsm olsun !

Orijinal Parça Değişimi Hizmetleri

Cep Telefonu Teknik servis olarak bu alanda bir cihaz üzerinden yapılacak çalışmalar için orijinal parça değişimleri sunulmaktadır.

Cihazlarınızda yer alan hataların giderilmesi ve ek olarak teknik servis avantajlarını ele almanız konusunda kendisini geliştirmiş olan ekibimiz, bu alanda ki hizmetleri boyunca kullanıcılarına tam memnuniyet sunmaktadır.

Bu da sizlere en kusursuz ve ideal hizmetleri ele almanızı sağlar ve hesaplı fiyatlardan cihazınızın teknik servis kontrolü altında olmasını sağlayabilirsiniz.

Genelde satın aldığınız ana bayi veya sağlayıcılar, en ufak bir parça değişimi için bile 400-500 TL gibi ücretler talep etmektedir.

iPhone telefon tamiri konusunda hem AA Kalite hem de orijinal parça seçeneği kullanan, hem de hesaplı fiyatlardan cihazınızın tamirini sunan ekibimiz, var

olan hizmet politikasında her daim ileriye gitmeye ve ‘kullanıcı memnuniyeti odaklı’ çalışmalarına devam etmektedir.

 

Cep Telefonlarını Bizimle Güvende!

Kaya Gsm teknik servisimiz ile kontak kurabilir ve daha sonrasında cihazınızın hatası, düzeltilmesi için istenen ücret ve aklınıza takılan tüm soru ve  sorunlara anında cevap bulabileceğiniz ekibimiz ile tanışın.

Bu alanda hizmet çıtasını hep bir basamak yukarıda tutan ve güvenli yöntemler yaratan ekibimiz, sağlamış olduğu bu hizmetlerle beraber Kadıköy-Hasanpaşa  bölgesinde en çok tercih edilen teknik servis ağını alanında barındırmaktadır.

Yurtdışından özel olarak temin edilen parçalar sayesinde değişimler kusursuzca sağlanmakta ve kişilere parça değişimine bağlı garanti kapsamları sunulmaktadır.

Böylelikle Cep telefon tamiri ve tablet tamirlerini de  barındıran tüm hizmetlerden en kısa sürede faydalanabilir, hesaplı fiyatlardan cihazınızın ömrünü uzatma

şanslarına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder