5 / 5 ( 76 votes )

Kaya Gsm’de Xioami Ekran Değişimi Fiyatları

Hızlıca: Xiaomi ekran değişimi işletmemizde maksimum 20 dakikada tamamlanmaktadır. Ekran değişimi için firmamıza gelen telefonlarınıza ekran koruyucu hediye ediyoruz. Xiaomi ekran ve cam değişimi işlemine firmamızca 6 ay garanti verilmektedir

Xiaomi ModeliEkran Değişim Fiyatı
Xiaomi Redmi Note5 Ekran Değişimi249tl
Xiaomi Redmi 5 Plus Ekran Değişimi249tl
Xiaomi Mi Max Ekran Değişim Fiyatı240tl
Xiaomi Redmi S2 Ekran Değişim Fiyatı 249tl
Xiaomi mi 5s Plus Ekran Değişimi Fiyatı249tl
Xiaomi Mi8 Ekran Değişim Fiyatı--
Xioami Redmi Pro Ekran Değişimi Fiyat339 tl
Xioami Redmi Note4 Ekran Değişimi Fiyat 199 tl
Xioami Redmi Note2 Ekran Değişimi Fiyat249 tl
Xioami Redmi Note 4X Ekran Değişimi Fiyatı219tl
Xioami mi 4 Ekran Değişimi Fiyatı199 tl
Xaoami Redmi 3S Ekran Değişimi Fiyat159 tl
Xioami Redmi Note 4 Ekran Değişimi Fiyatı199tl
Xioami mi6 Ekran Değişimi Fiyat349tl
Xiaomi Black Shark Ekran Değişimi Fiyatı
Xiaomi mi 4c Ekran Değişim Fiyatı 220 ₺
Xiaomi mi 4s Ekran Değişimi Fiyatı220 ₺
Xiaomi Mi 5 Pro Ekran Değişim Fiyatı249 ₺
Xiaomi Mi 5C Ekran Değişimi Fiyatı
Xiaomi mi 5S Ekran Değişimi Fiyatı229 ₺
Xiaomi Mi 6x Ekran Değişim Fiyatı
Xiaomi Mi 8 Lite Ekran Değişim Fiyatı289 ₺
Xiaomi Mi 8 Pro Ekran Değişimi Fiyatı
Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi Fiyatı
Xiaomi Mi 9 Explorer Edition Ekran Değişimi Fiyatı

Xiaomi Ekran Değişimi İşlemi Nasıl Yapılır?

 • Ekran değişimi için servisimize gelen xiaomi cihazınız öncelikle manüel olarak incelenir ve problem size belirtilir.
 • Cihazın problemleri saptandıktan sonra onayınız ile ekran sökülür ve cihazın içi temizlenir.
 • Varsa içinde cam kırıkları ya da diğer yabancı partiküller temizlenir.
 • Yeni ekran cihaz üzerinde test edilir ve test amaçlı size sunulur. Yeni ekranın performansından memnun kalmanız durumunda ekran son aşamadan geçilir ve cihaz kapatılır.
 • Xiaomi ekran ya da cam değişimi işlemi servisimizde böylelikle tamamlanmış olur.

Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır Video

Xiaomi Pil, Soket, Kasa, Mikrofon Değişimi Kadıköy

Xiaomi de yaşamış olduğunuz problemlere çok kısa sürede çözüm getirebiliriz. Aynı gün içerisinde cihazınızı servisimizden geri alabilir ve garantili olarak kullanabilirsiniz. Aşağıdaki listede çözüm getirdiğimiz Xiaomi problemleri listesi görebilirsiniz. Bu problemlerden herhangi birini yaşarsanız ya da cihazınızın probleminin ne olduğu konusunda herhangi bir fikriniz yok ise bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

 1. Xiaomi Kulaklık Değişimi
 2. Xiaomi Arka Kamera Değişimi
 3. Xiaomi kasa değişimi
 4. Xiaomi Sıvı Temas Tamiri
 5. Xiaomi Mikrofon Değişimi
 6. Xiaomi Hoparlör Değişimi
 7. Xiaomi  Boot Repair İşlemi
 8. Xiaomi Yazılım Yüklemesi
 9. Xiaomi Anakart Tamiri
 10. Xiaomi yan ses tuşları değişimi
 11. Xiaomi Ön Kamera Değişimi
 12. Xiaomi Şarj Filimi Değişimi
 13. Xiaomi on-off power buton tamiri
 14. Xiaomi Kamera Camı Değişimi
 15. Xiaomi Batarya Değişimi

# Xiaomi kulaklık değişimi maksimum 30 dakika sürmektedir. Kulaklık değişimi işlemi yapılmasına bir kaç sebep etken olmaktadır. Kulaklık soketinize bir darbe almış, su kaçmış, lehimleri kopmuş ya da yazılımsal da olabilir. Servisimize geldiğinizde uzmanlarımız tarafından Xiaomi kulaklık soketiniz incelenip gerekli işlemler için size bilgi verilecektir.

# Bütün parçalarda olduğu gibi Xiaomi arka kamera değişimine de 6 ay garanti vermekteyiz. Düşme, darbe ya da yazılımsal sebeplerden dolayı arka kameranınızda problem yaşıyor, fotoğraf çekemiyorsanız arka kamera değişimi yapmanız gerebilir. Fotoğraf çekememenizin sebebi yazılımsal sebeplerden kaynaklamıyor ise yeniden program yüklemek gerekebilir.

 Xıaomı soket kasa kamera mikrofon değişimi

# Kasa değişimi işlemi yapılması için önceden bizi arayıp detaylı bilge de alabilirsiniz. Telefonunuzun düşmesi ya da darbeye maruz kalması sonucu kasanızda yamulmalar, kırıklar ya da çizikler olabilir ve görünümün olarak göze hoş gelmeyebilir. Kasası yamulmuş  bir cihazın ekranı daha kolay kırılabilmekte ve ekstra masraf çıkarmaktadır.  Bu sebeplerden dolayı  Xiaomi kasa değişimi yapmak istiyor olabilirsiniz. Kasa değişimi işlemini Kadıköyde bulunan şubemizde aynı gün içerisinde yaptırabilir ve çok kısa süre içerisinde yeni kasanıza sahip olabilirsiniz. Kaya Gsm’de yapılan her işlem gibi kasa değişimi işlemi de 6 ay garantilidir. 

# Xiaomi mikrofon değişimi işlemi yapılan servisimizde cihazların mikrofon değişimi işlemi 30 dakikada gerçekleştirilmektedir. Telefonunuzda ses gelmeme problemi varsa mikrofonunuzun incelenmesi ve tamir edilmesi ya da değiştirilmesi gerekebilir. Mikrofonunuzun çalışmamasının sebebi oksitlenme ya da spesifik problemler de olabilir. Kaya Gsm olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

# Xiaomi telefonunuzda şarj etme problemi yaşıyorsanız muhtemelen soketten kaynaklanıyordur. İşletmemize gelen bu tür vakaların çözümü soket değişimiyle çözülmektedir. Telefonunuzun bazen şarj oluyor gibi görünüp akabinde şarj almaması ya da gel-gitlerin yaşanmasının en büyük nedenlerinden biri soket problemidir. Bu tarz problemlerin yaşanmasında en büyük etken hatalı kullanımdır. Cihaz şarja tarken ya da şarjdan çıkarırken dengesiz kuvvet uygulanırsa cihazın soket dişleri ya da ayakları kırılabilmektedir.

Xiaomi Teknik Servisi Çalışmalarımız — Ekran Değişimi Videosu

# Pil değişimi için servisimize gelen Xiaomi telefonlarda sıkça rastlanılan durum orijinal olmayan ya da kalitesiz şarj cihazlarının kullanmasıdır. Onun dışında telefonunuzu arabada  şarj etmeniz pil ömrünün kısalmasına ve şarjınızın erken tükenmesine sebebiyet vermektedir. Şarjınızın pil seviyesi %90 iken aniden %50 seviyesine düşüyorsa Xiaomi pilinizin değiştirilmesi gerekmektedir.

# Xiaomi Ön kamera değişimi yapmak için maksimum 20 dakikaya ihtiyacımız vardır. Servisimize geldiğiniz anda telefon kayıt işleminiz gerçekleşir ve cihazınız ön kamera değişimi için işlem sırasında alınır. Uzaman ekibimiz tarafından kameranız incelenir değişim yapmak gerekiyorsa ön kamera değişimi yapılır.

Xiaomi on-off power buton tamiri ya da değişimi işlemi yapmak için biraz zamana ihtiyacımız olabilir. Xiaomi on-off power buton arızasının en temel sebebi ıslak el ile on-power tuşuna dokunmaktır. Islak el ile tuşa basılması sonucu butondan içeri su damlacıkları girmektedir. Bu su damlacıkları tuşun çalışmamasına ya da gel-gitlerin oluşmasına sebep olur. Oksitlenme sonucu power tuşu çalışmaz. Sorunun giderilmesi için oksitin temizlenmesi gerekmektedir.  Temizlenen oksitin ardından tuş değişimi işlemine ihtiyaç duyulmadan tamir işlemi yapılabilir. Tamir işlemi sonucu Xiaomi on-off power butonunuz çalışmazsa tuş değişimi yapmak gerekmektedir.

Xiaomi Parça Değişimi Yapım Süresi Listesi

Xiaomi Tamir ÇözümlerimizTamir Süresi
Xiaomi Kulaklık Değişimi30 dakika
Xiaomi Kamera Camı Değişimi30 dakika
Xiaomi Batarya Değişimi20 dakika
Xiaomi on-off power buton tamiri30 dakika
Xiaomi Şarj Filimi Değişimi40 dakika
Xiaomi Ön Kamera Değişimi30 dakika
Xiaomi yan ses tuşları değişimi 30 dakika
Xiaomi Anakart Tamiri1 Saat
Xiaomi Yazılım Yüklemesi1 saat
Xiaomi JTAG Boot Repair İşlemi30 dakika
Xiaomi Hoparlör Değişimi30 dakika
Xiaomi Mikrofon Değişimi30 dakika
Xiaomi Sıvı Temas Tamiri1 saat
Xiaomi Arka Kamera Değişimi30 dakika
Xiaomi kasa değişimi1 saat

Kargo İle Gönderim

 

 

İstanbul’da 3 şube ile faaliyet gösteren servisimize İstanbul dışına kargo ile hizmet vermektedir. Yaşadığınız şehirde telefonunuzu tamir edemiyor ya da kalite endişesi taşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bize göndermiş olduğunuz cihazlar aynı gün içerisinde tamir edilir ve kargoya geri verilir. Yapmış olduğumuz işlemlerin 6 ay garantili olduğunu hatırlatmak isteriz.

Tamir sürecinin nasıl ilerlediğini bu makalenin baş kısmında bulabilirsiniz. Ekran, cam, soket, kulaklık, kasa, power tuş değişimi başta olmak üzere bir çok yazılımsal ve donanımsal probleme çözüm bulmamız için kargo almaktayız. Gönderilen kargolar, kargo firması tarafından servisimize getirilir. Ardından cihazınızın elimize ulaştığı bilgisi vermek için size bilgi veririz.

Cihazınız sektörde yıllarca çalışan teknisyen uzmanlarımız tarafından test edilir ve karşılaşılan problemler size aktarılır. Arıza ve fiyat bilgisi size aktarıldıktan sonra onayınızla işlemlere başlanır. Çalışmalarımız gün içerisinde tamamlanır ve test edilir. Problemler çözüldükten sonra cihaz tekrar kargoya verilir ve cihaz ertesi gün size ulaşmış olacaktır.


Servisimiz tarafından yapılan işlemler 6 ay garantilidir


İşlem Sırasında Bilgileriniz Silinir Mi?

Kaya Gsm arzu ettiğiniz takdirde bilgilerinizi olumsuz olasılıkların önüne geçmek için yedekleyebiliriz. Ekran, cam, soket değişimi yada benzeri işlemlerde bilgileriniz silinmez. Yazılımsal problemlerde bilgilerinizi silmek gerekebilir. Bilgilerinizin silinmesi gereken durumlara size danışılır ve telefonuz tamamen silinir gerekli yazılımsal yüklemeler yapılır. Ardından alınan yedekleriniz geri yüklenir.

Neden Kaya Gsm

Kaya Gsm 18 yıllık tecrübesiyle hizmet vermekte olan İstanbul /Kadıköy olan en iyi teknik servistir. Uzman kadrosuyla şimdiye kadar binlerce işlem yapmış olmanın vermiş olduğu öz güvenle 6 ay garanti vererek ekran, cam, soket değişimi ve yazılımsal problemlere çözüm buluyoruz. Telefonunuzu uzun süre kullanmak isterseniz bizi tercih ediniz ve kaliteli hizmetimizden memnun kalınız.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30
Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

Tel: 0216 337 5353

Gsm: 0506 178 1875

 

  • Kaya GSM diyor ki:

   Merhaba Suna hanım
   xiaomi cam değişimi işlemi yerine ekran değişimi yapmanızı tavsiye ediyoruz. xiaomi mi 5 plus ekran değişimi 249 tldir.

  • Kaya GSM diyor ki:

   Merhaba Yıldırım bey
   Xiaomi ekran değişimi işlemimiz 6 ay garantilidir. Kullanıcı kaynaklı olmayan dokunmatik problemlerine 6 ay garanti veriyoruz. İletişim kısmından adresimizi görüntüleyebilir ve işletmemize gelebilirsiniz.

 1. Pingback: Kadıköy Xiaomi Ekran Değişimi

 2. Pingback: Kadıköy Xiaomi Mi6 Ekran değişimi:349tl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder