Kaya Gsm’de iPhone Ekran Değişimi

İçindekiler

Hızlıca: iPhone ekran değişim işlemi servisimizde hızlı ve garantili olarak yapılmaktadır. Ekran değişim işlemi maksimum 15 dakika sürmektedir. Bu işlem servisimiz tarafından 6 ay garanti altına alınmakta ve kaşeli garanti belgesi verilmektedir. Ayrıca ekran değişimi ya da cam değişimi işlemi ardından bir ekran koruyucu HEDİYE edilmektedir.

iPhone Telefon ModeliDeğişim Ücreti
iPhone 4 Ekran Değişimi99 TL
iPhone 4S Ekran Değişimi99 TL
iPhone 5 Ekran Değişimi109 TL
iPhone 5S Ekran Değişimi109 TL
iPhone 6 Ekran Değişimi139 TL
iPhone 6S Ekran Değişimi169 TL
iPhone 6 Plus Ekran Değişimi179 TL
iPhone 6S Plus Ekran Değişimi199 TL
iPhone 7 Ekran Değişimi199 TL
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi249 TL
iPhone 8 Ekran Değişimi279 TL
iPhone 8Plus Ekran Değişimi299 TL
iPhone X Ekran Değişimi1999 TL
iphone ekran değişimi kadıköy güncel fiyat
iPhone Ekran Değişimi İşlemimiz 6 AY GARANTİLİDİR.

Hangi Durumlarda iPhone Ekran Değişimi Yapmanızı Tavsiye Ediyoruz?

 • Dokunmatikde gelip gitmeler oluyor ya da basmıyorsa
 • Ekran kırılır yada çatlarsa
 • Görüntünün gitmesi ya da solması
 • Mürekkeplenme olursa
 • Piksellenme olursa ekran değişimi yapmanızı tavsiye ederiz.

iPhone Ekran Ya da Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

 1. Firmamıza ekran ya da cam değişimi için getirilen telefonlar öncelikle manüel olarak incelenir. Uzman teknisyenlerimiz tarafından saptanan başka problemler var ise size belirtilir.
 2. Ardından ekran değişimi için ekran kasadan ayrılır. Yeni ekranı takmadan önce cihazınızın içi temizlenir varsa cam kırkları çıkarılır.
 3. Yeni ekran takıldıktan sonra test edilir ve ardından test etmeniz için size verilir.
 4. Dokunmatik performansı beklenilen seviyede olursa cihaz kapatılır ve size teslim edilir.

iPhone Ekran Değişimi Videosu

 

iPhone Batarya Değişimi Fiyat Listesi

iPhone ModeliFiyat Tarifesi
iPhone 5-5S Batarya Değişimi79
iPhone 6 Batarya Değişimi99
iPhone 6S Batarya Değişimi119
iPhone 6 Plus Batarya Değişimi119
iPhone 6S Plus Batarya Değişimi149
iPhone 7 Batarya Değişimi149
iPhone 7 Plus Batarya Değişimi199
iPhone 8 Batarya Değişimi199
iPhone 8 Plus Batarya Değişimi249
iPhone X Batarya Değişimi399
iPhone XR Batarya DeğişimiArayınız
iPhone X Max Batarya DeğişimiArayınız

iPhone Parça Değişim Bilgisi

iPhone Ekran değişimi ve batarya değişimi dahil olmak üzere iphone cihazınızda meydana gelen bütün yazılımsal ve donanımdal problemlere çözüm buluyor ve işlemlerimize 6 ay garanti veriyoruz.

iPhone Tamir Çözümüİşlem Süresi
iPhone Ekran Değişimi15 dakika
iPhone Cam Değişimi45 dakika
iPhone Batarya Değişimi15 dakika
iPhone Kamera Değişimi15 Dakika
iPhone Şarj Soketi Değişimi20 Dakika
iPhone Kulaklık Soketi Değişimi20 Dakika
iPhone Sensör Değişimi20 dakika
iPhone Kasa Değişimi45 dakika
iPhone Home Tuş Değişimi15 dakika

iPhone Servis İşlemlerinin Mufassal Açıklaması

iPhone 5 Parça Değişimi

#1 iPhone 5 Ekran Değişimi

iPhone 5 ekran değişimi servisimizde 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Dokunmatik panelde bir problem varsa ekranın değişmesi gerekmektedir. iPhone 5 ekran işlemi genellikle 15 dakikada tamamlanmaktadır. iPhone 5 iç ekran değişiminin ardından cihaz normal çalışma performansına geri dönecektir. Ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekranı test etmeniz için size verilir. Ekranın herhangi bir alanında spesifik bir probleme karşılaşmazsanız ya da dokunmatik performansından memnun kalırsanız, işlem tamamlanmış olacaktır.

#2 iPhone 5 Cam Değişimi

iPhone 5 cam değişimi yapmak istiyorsanız uzman ekibimiz size kısa sürede yardımcı olabilir. Cihazınıza düşme ya da darbe sonucu zarar geldiyse cam değişimi yapmayı tercih edebilirsiniz.  Cam değişimi işlemi yapabilmemiz için iç ekranın sağlam olması gerekmektedir. İç ekran sağlam değilse LCD ekranın tamam değişmesi gerekebilir.  iPhone 5 ön cam değişimi ya da ekran değişimi hakkında detaylı bilgi akmak istiyorsanız bizden bilgi alabilirsiniz. iPhone 5 cam fiyatı döviz kuruna bağlı olarak değişebilmektedir.

#3 iPhone 5 Batarya Değişimi

iPhone 5 batarya değişimi ihtiyacın doğmasına bir çok faktör etki etmektedir. Öncellikle her canlı ve nesnenin doğal bir ömrü olduğunu belirtmek gerekir. Pilinizin önceden belirlenmiş bir ömrü vardır. Pil ömrünüzün uzayıp yada kısalması size bağlıdır.  iPhone 5 bataryasının tükenmesine en çok sebebiyet veren yan sanayi şarj kullanımıdır. Kullanmış olduğunuz yan sanayi şarjlar gerek iPhone 5 bataryanızda gerekse sokette tahribat yaratmaktadır. Yan sanayi şarj dışında araç şarjı kullanmak da bataryanıza zarar vermektedir. Düzensiz şarj ve şarjda iken oyun oynamak diğer faktörlerden biridir. iPhone 5 batarya değişimi fiyatı hakkında ve değiştirilecek bataryanın kalitesi hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir ya da whatsapptan mesaj yazabilirsiniz.

#4 iPhone 5 Kamera Değişimi

İphone 5 kamera değişimi genellikle düşme sonucu olur. Dikkatsiz bir anda telefonunuzun yere düşmesi sonucu kameraya zarar gelebilir. Bu tür darbeler sonucu gerek ön kamera gerekse arka kameranızda problemler olabilir. iPhone kamera değişimi yaparak bu problem aşılabilinmektedir. Kaya Gsm olarak sıklıkla karşılaştığımız durumlardan biri ise ekranın kemara lensinin olduğu bölümün zarar görmesi/kırılmasıdır. Bu durum iphone kullanıcıları tarafından pek önemsenmez fakat lensin kırılması sonucu bu yarıklardan içeri toz ve partiküller girmektedir. Bu toz, partiküller hatta terinizin kameraya temas etmesi kameranın bozulmasına sebebiyet vermektedir. iPhone 5 kamera değişimi Kadıköy’deki şubemizde 15 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. iPhone kamera değişimi hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ekibimiz geçe geç saatlere kadar size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

#5 iPhone 5 Kasa Değişimi

iPhone 5 kasa değişimi Kadıköy’deki şubemizde kısa süre içerisinde yapılmaktadır. 20 yıla yaklaşan iş tecrübemizle sizlere hizmet veriyor ve elbette çalışmalarımıza garanti veriyoruz. iPhone 5 kasa değişimi yapılmasının sebebi genellikle düşme sonucu vuku bulan deformasyonlardır. Bu deformasyonlar sonucu iPhone kasanızda yamulmalar meydana gelebilmektedir. Bu tür durumlarda kasa değişimi mecburi olabilmektedir. Yamulan kasanın üzerinde ekran tam olarak oturamadığı için ekranın da kırılma olasılığı yüksektir. Bu tür olumsuz ve maliyetli durumlarla karşılaşmamız için iPhone 5kasa değişimi yapmanızı tavsiye ediyoruz. iPhone 5 kasa değişimi fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

 

#6 iPhone 5 Kulak Soketi Değişimi

iPhone 5 kulaklık soketi değişimi işlemi için Kadıköy’deki şubemizde 20 yıla yaklaşan tecrübemizle garantili hizmet vermekteyiz. iPhone 5 kulaklık soketi değişimi gerektiren durumlardan bir tanesi soketten içeri toz ve partiküllerin girmesidir. Bu partikküller uzman teknisyen tarafından değil de bizzat tarafınızca yabancı bir madde ile temizlenmesi kulaklık soketinin bozulmasına sebebiyet vermekte ve kullanılamaz hale getirmektedir. Servisimize gelen iPhone 5 cihazınızın kulaklık soketi tarafımızca incelenir ve temizlenme ile kurtarılıp kurtarılamayacağına bakılır.  Temizleme ile soket çalışmazsa tamir edilmesi ya da yenisinin  takılması gerekmektedir. Kulaklık soketinin arızalanmasının bir diğer sebebi de duşta müzik dinlemektir. Soketin çevresinde buhar nedeniyle su damlacıkları oluşmakta ve böylece cihazda oksitlenme olmaktadır. Bu tarz durumlarla karşılaştıysanız eğer iPhone şarj soketi değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. iPhone şarj soketi değişimi fiyatı için ise bizimle iletişime geçip fiyat alabilirsiniz.

#7 iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 5 şarj soketi değişimi işlemini Kadıköy’deki şubemizde maksimum 30 dakikada yapıp teslim ediyoruz. iPhone şarj soketi değişimi servisimizde garantili olarak yapılır. Şarj soketi bozulmasının sebebi cihaz şarja takılırken orantısız kuvvet uygulanması ve cihazı şarjda çıkarırken nizami olarak çıkarılmamasıdır. Orijinal olmayan şarj cihazları da iPhone şarj soketi bozulmasına sebebiyet vermektedir. Şarj soketine yabancı bir cisimle müdahale edip içindeki patikülleri temizlemeye çalışmak da soketinizin bozulmasına sebebiyet verebilir. iPhone 5 şarj soketi değişimi fiyatı almak için ekibimizle iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

#8 iPhone 5 Sensör Değişimi

iPhone 5 sensör değişimi gereken durumlarda bizimle iletişime geçebilir gerekli ayrıntıları ve onarım ya da sensör değişim fiyatı  alabilirsiniz. Bir arama yapıp telefonu kulağınıza götürdüğünüzde ekran kararmıyorsa sensörünüz bozulmuş demektir. Sensör bozulmasına sebebiyet veren en bariz durum telefonun o bölgesinin darbe almış olmasıdır. Sensör bölgesine gelen darbe sonucu sensör aparatında deformasyonlar oluşur. Bu sebeplerden dolayı iPhone 5 sensör değişimi yapmak gerekebilir.  iPhone 5 sensör değişimi fiyatı için ► 0216 337 5353

#9 iPhone 5 Home Tuşu Değişimi

iPhone 5 home tuşu değişimi Kadıköy’deki şubemizde 15 dakika içerisinde yapılıp teslim edilir. Home Tuşu değişimi yapıldıktan sonra parmak izi okuyucusu çalışmaz. Her parmak izi okuyucu bir telefona özeldir. Bundan ötürü home tuşu değiştirmek parmak izi okuyucusunun çalışmasını sağlamaz; fakat Home Tuşu normal çalışma fonksiyonlarını yerine getirir. iPhone 5home tuşu değişimi fiyatı için servisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone 5S Parça Değişimi

#1 iPhone 5S Ekran Değişimi

iPhone 5S ekran değişimi servisimizde 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Dokunmatik panelde bir problem varsa ekranın değişmesi gerekmektedir. iPhone 5S ekran işlemi genellikle 15 dakikada tamamlanmaktadır. iPhone 5S iç ekran değişiminin ardından cihaz normal çalışma performansına geri dönecektir. Ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekranı test etmeniz için size verilir. Ekranın herhangi bir alanında spesifik bir probleme karşılaşmazsanız ya da dokunmatik performansından memnun kalırsanız, işlem tamamlanmış olacaktır.

#2 iPhone 5S Cam Değişimi

iPhone 5S cam değişimi yapmak istiyorsanız uzman ekibimiz size kısa sürede yardımcı olabilir. Cihazınıza düşme ya da darbe sonucu zarar geldiyse cam değişimi yapmayı tercih edebilirsiniz.  Cam değişimi işlemi yapabilmemiz için iç ekranın sağlam olması gerekmektedir. İç ekran sağlam değilse LCD ekranın tamam değişmesi gerekebilir.  iPhone 5S ön cam değişimi ya da ekran değişimi hakkında detaylı bilgi akmak istiyorsanız bizden bilgi alabilirsiniz. iPhone 5S cam fiyatı döviz kuruna bağlı olarak değişebilmektedir.

#3 iPhone 5S Batarya Değişimi

iPhone 5S batarya değişimi ihtiyacın doğmasına bir çok faktör etki etmektedir. Öncellikle her canlı ve nesnenin doğal bir ömrü olduğunu belirtmek gerekir. Pilinizin önceden belirlenmiş bir ömrü vardır. Pil ömrünüzün uzayıp yada kısalması size bağlıdır.  iPhone 5S bataryasının tükenmesine en çok sebebiyet veren yan sanayi şarj kullanımıdır. Kullanmış olduğunuz yan sanayi şarjlar gerek iPhone 5S bataryanızda gerekse sokette tahribat yaratmaktadır. Yan sanayi şarj dışında araç şarjı kullanmak da bataryanıza zarar vermektedir. Düzensiz şarj ve şarjda iken oyun oynamak diğer faktörlerden biridir. iPhone 5S batarya değişimi fiyatı hakkında ve değiştirilecek bataryanın kalitesi hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir ya da whatsapptan mesaj yazabilirsiniz.

#4 iPhone 5S Kamera Değişimi

İphone 5S kamera değişimi genellikle düşme sonucu olur. Dikkatsiz bir anda telefonunuzun yere düşmesi sonucu kameraya zarar gelebilir. Bu tür darbeler sonucu gerek ön kamera gerekse arka kameranızda problemler olabilir. iPhone kamera değişimi yaparak bu problem aşılabilinmektedir. Kaya Gsm olarak sıklıkla karşılaştığımız durumlardan biri ise ekranın kemara lensinin olduğu bölümün zarar görmesi/kırılmasıdır. Bu durum iphone kullanıcıları tarafından pek önemsenmez fakat lensin kırılması sonucu bu yarıklardan içeri toz ve partiküller girmektedir. Bu toz, partiküller hatta terinizin kameraya temas etmesi kameranın bozulmasına sebebiyet vermektedir. iPhone 5S kamera değişimi Kadıköy’deki şubemizde 15 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. iPhone kamera değişimi hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ekibimiz geçe geç saatlere kadar size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

#5 iPhone 5S Kasa Değişimi

iPhone 5S kasa değişimi Kadıköy’deki şubemizde kısa süre içerisinde yapılmaktadır. 20 yıla yaklaşan iş tecrübemizle sizlere hizmet veriyor ve elbette çalışmalarımıza garanti veriyoruz. iPhone 5S kasa değişimi yapılmasının sebebi genellikle düşme sonucu vuku bulan deformasyonlardır. Bu deformasyonlar sonucu iPhone kasanızda yamulmalar meydana gelebilmektedir. Bu tür durumlarda kasa değişimi mecburi olabilmektedir. Yamulan kasanın üzerinde ekran tam olarak oturamadığı için ekranın da kırılma olasılığı yüksektir. Bu tür olumsuz ve maliyetli durumlarla karşılaşmamız için iPhone 5S kasa değişimi yapmanızı tavsiye ediyoruz. iPhone 5S kasa değişimi fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

#6 iPhone 5S Kulak Soketi Değişimi

iPhone 5S kulaklık soketi değişimi işlemi için Kadıköy’deki şubemizde 20 yıla yaklaşan tecrübemizle garantili hizmet vermekteyiz. iPhone 5S kulaklık soketi değişimi gerektiren durumlardan bir tanesi soketten içeri toz ve partiküllerin girmesidir. Bu partikküller uzman teknisyen tarafından değil de bizzat tarafınızca yabancı bir madde ile temizlenmesi kulaklık soketinin bozulmasına sebebiyet vermekte ve kullanılamaz hale getirmektedir. Servisimize gelen iPhone 5 cihazınızın kulaklık soketi tarafımızca incelenir ve temizlenme ile kurtarılıp kurtarılamayacağına bakılır.  Temizleme ile soket çalışmazsa tamir edilmesi ya da yenisinin  takılması gerekmektedir. Kulaklık soketinin arızalanmasının bir diğer sebebi de duşta müzik dinlemektir. Soketin çevresinde buhar nedeniyle su damlacıkları oluşmakta ve böylece cihazda oksitlenme olmaktadır. Bu tarz durumlarla karşılaştıysanız eğer iPhone şarj soketi değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. iPhone 5S şarj soketi değişimi fiyatı için ise bizimle iletişime geçip fiyat alabilirsiniz.

#7 iPhone 5S  Şarj Soketi Değişimi

iPhone 5S şarj soketi değişimi işlemini Kadıköy’deki şubemizde maksimum 30 dakikada yapıp teslim ediyoruz. iPhone şarj soketi değişimi servisimizde garantili olarak yapılır. Şarj soketi bozulmasının sebebi cihaz şarja takılırken orantısız kuvvet uygulanması ve cihazı şarjda çıkarırken nizami olarak çıkarılmamasıdır. Orijinal olmayan şarj cihazları da iPhone şarj soketi bozulmasına sebebiyet vermektedir. Şarj soketine yabancı bir cisimle müdahale edip içindeki patikülleri temizlemeye çalışmak da soketinizin bozulmasına sebebiyet verebilir. iPhone 5S şarj soketi değişimi fiyatı almak için ekibimizle iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

#8 iPhone 5S Sensör Değişimi

iPhone 5S sensör değişimi gereken durumlarda bizimle iletişime geçebilir gerekli ayrıntıları ve onarım ya da sensör değişim fiyatı  alabilirsiniz. Bir arama yapıp telefonu kulağınıza götürdüğünüzde ekran kararmıyorsa sensörünüz bozulmuş demektir. Sensör bozulmasına sebebiyet veren en bariz durum telefonun o bölgesinin darbe almış olmasıdır. Sensör bölgesine gelen darbe sonucu sensör aparatında deformasyonlar oluşur. Bu sebeplerden dolayı iPhone 5S sensör değişimi yapmak gerekebilir.  iPhone 5S sensör değişimi fiyatı için ► 0216 337 5353

#9 iPhone 5S Home Tuşu Değişimi

iPhone 5S home tuşu değişimi Kadıköy’deki şubemizde 15 dakika içerisinde yapılıp teslim edilir. Home Tuşu değişimi yapıldıktan sonra parmak izi okuyucusu çalışmaz. Her parmak izi okuyucu bir telefona özeldir. Bundan ötürü home tuşu değiştirmek parmak izi okuyucusunun çalışmasını sağlamaz; fakat Home Tuşu normal çalışma fonksiyonlarını yerine getirir. iPhone 5S home tuşu değişimi fiyatı için servisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone 6 Parça Değişimi

#1 iPhone 6 Ekran Değişimi

iPhone 6 ekran değişimi servisimizde 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Dokunmatik panelde bir problem varsa ekranın değişmesi gerekmektedir. iPhone 6 ekran işlemi genellikle 15 dakikada tamamlanmaktadır. iPhone 6 iç ekran değişiminin ardından cihaz normal çalışma performansına geri dönecektir. Ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekranı test etmeniz için size verilir. Ekranın herhangi bir alanında spesifik bir probleme karşılaşmazsanız ya da dokunmatik performansından memnun kalırsanız, işlem tamamlanmış olacaktır.

#2 iPhone 6 Cam Değişimi

iPhone 6 cam değişimi yapmak istiyorsanız uzman ekibimiz size kısa sürede yardımcı olabilir. Cihazınıza düşme ya da darbe sonucu zarar geldiyse cam değişimi yapmayı tercih edebilirsiniz.  Cam değişimi işlemi yapabilmemiz için iç ekranın sağlam olması gerekmektedir. İç ekran sağlam değilse LCD ekranın tamam değişmesi gerekebilir.  iPhone 6 ön cam değişimi ya da ekran değişimi hakkında detaylı bilgi akmak istiyorsanız bizden bilgi alabilirsiniz. iPhone 6 cam fiyatı döviz kuruna bağlı olarak değişebilmektedir.

#3 iPhone 6 Batarya Değişimi

iPhone 6 batarya değişimi ihtiyacın doğmasına bir çok faktör etki etmektedir. Öncellikle her canlı ve nesnenin doğal bir ömrü olduğunu belirtmek gerekir. Pilinizin önceden belirlenmiş bir ömrü vardır. Pil ömrünüzün uzayıp yada kısalması size bağlıdır.  iPhone 6 bataryasının tükenmesine en çok sebebiyet veren yan sanayi şarj kullanımıdır. Kullanmış olduğunuz yan sanayi şarjlar gerek iPhone 6 bataryanızda gerekse sokette tahribat yaratmaktadır. Yan sanayi şarj dışında araç şarjı kullanmak da bataryanıza zarar vermektedir. Düzensiz şarj ve şarjda iken oyun oynamak diğer faktörlerden biridir. iPhone 6 batarya değişimi fiyatı hakkında ve değiştirilecek bataryanın kalitesi hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir ya da whatsapptan mesaj yazabilirsiniz.

#4 iPhone 6 Kamera Değişimi

İphone 6 kamera değişimi genellikle düşme sonucu olur. Dikkatsiz bir anda telefonunuzun yere düşmesi sonucu kameraya zarar gelebilir. Bu tür darbeler sonucu gerek ön kamera gerekse arka kameranızda problemler olabilir. iPhone 6 kamera değişimi yaparak bu problem aşılabilinmektedir. Kaya Gsm olarak sıklıkla karşılaştığımız durumlardan biri ise ekranın kemara lensinin olduğu bölümün zarar görmesi/kırılmasıdır. Bu durum iphone kullanıcıları tarafından pek önemsenmez fakat lensin kırılması sonucu bu yarıklardan içeri toz ve partiküller girmektedir. Bu toz, partiküller hatta terinizin kameraya temas etmesi kameranın bozulmasına sebebiyet vermektedir. iPhone 6 kamera değişimi Kadıköy’deki şubemizde 15 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. iPhone 6 kamera değişimi hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ekibimiz geçe geç saatlere kadar size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

#5 iPhone 6 Kasa Değişimi

iPhone 6 kasa değişimi Kadıköy’deki şubemizde kısa süre içerisinde yapılmaktadır. 20 yıla yaklaşan iş tecrübemizle sizlere hizmet veriyor ve elbette çalışmalarımıza garanti veriyoruz. iPhone 6 kasa değişimi yapılmasının sebebi genellikle düşme sonucu vuku bulan deformasyonlardır. Bu deformasyonlar sonucu iPhone kasanızda yamulmalar meydana gelebilmektedir. Bu tür durumlarda kasa değişimi mecburi olabilmektedir. Yamulan kasanın üzerinde ekran tam olarak oturamadığı için ekranın da kırılma olasılığı yüksektir. Bu tür olumsuz ve maliyetli durumlarla karşılaşmamız için iPhone 6 kasa değişimi yapmanızı tavsiye ediyoruz. iPhone 6 kasa değişimi fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

#6 iPhone 6 Kulak Soketi Değişimi

iPhone 6 kulaklık soketi değişimi işlemi için Kadıköy’deki şubemizde 20 yıla yaklaşan tecrübemizle garantili hizmet vermekteyiz. iPhone 6 kulaklık soketi değişimi gerektiren durumlardan bir tanesi soketten içeri toz ve partiküllerin girmesidir. Bu partikküller uzman teknisyen tarafından değil de bizzat tarafınızca yabancı bir madde ile temizlenmesi kulaklık soketinin bozulmasına sebebiyet vermekte ve kullanılamaz hale getirmektedir. Servisimize gelen iPhone 6 cihazınızın kulaklık soketi tarafımızca incelenir ve temizlenme ile kurtarılıp kurtarılamayacağına bakılır.  Temizleme ile soket çalışmazsa tamir edilmesi ya da yenisinin  takılması gerekmektedir. Kulaklık soketinin arızalanmasının bir diğer sebebi de duşta müzik dinlemektir. Soketin çevresinde buhar nedeniyle su damlacıkları oluşmakta ve böylece cihazda oksitlenme olmaktadır. Bu tarz durumlarla karşılaştıysanız eğer iPhone şarj soketi değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. iPhone 6 şarj soketi değişimi fiyatı için ise bizimle iletişime geçip fiyat alabilirsiniz.

#7 iPhone 6  Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6 şarj soketi değişimi işlemini Kadıköy’deki şubemizde maksimum 30 dakikada yapıp teslim ediyoruz. iPhone şarj soketi değişimi servisimizde garantili olarak yapılır. Şarj soketi bozulmasının sebebi cihaz şarja takılırken orantısız kuvvet uygulanması ve cihazı şarjda çıkarırken nizami olarak çıkarılmamasıdır. Orijinal olmayan şarj cihazları da iPhone 6 şarj soketi bozulmasına sebebiyet vermektedir. Şarj soketine yabancı bir cisimle müdahale edip içindeki patikülleri temizlemeye çalışmak da soketinizin bozulmasına sebebiyet verebilir. iPhone 6 şarj soketi değişimi fiyatı almak için ekibimizle iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

#8 iPhone 6 Sensör Değişimi

iPhone 6 sensör değişimi gereken durumlarda bizimle iletişime geçebilir gerekli ayrıntıları ve onarım ya da sensör değişim fiyatı  alabilirsiniz. Bir arama yapıp telefonu kulağınıza götürdüğünüzde ekran kararmıyorsa sensörünüz bozulmuş demektir. Sensör bozulmasına sebebiyet veren en bariz durum telefonun o bölgesinin darbe almış olmasıdır. Sensör bölgesine gelen darbe sonucu sensör aparatında deformasyonlar oluşur. Bu sebeplerden dolayı iPhone 6 sensör değişimi yapmak gerekebilir.  iPhone 6 sensör değişimi fiyatı için ► 0216 337 5353

#9 iPhone 6 Home Tuşu Değişimi

iPhone 6 home tuşu değişimi Kadıköy’deki şubemizde 15 dakika içerisinde yapılıp teslim edilir. Home Tuşu değişimi yapıldıktan sonra parmak izi okuyucusu çalışmaz. Her parmak izi okuyucu bir telefona özeldir. Bundan ötürü home tuşu değiştirmek parmak izi okuyucusunun çalışmasını sağlamaz; fakat Home Tuşu normal çalışma fonksiyonlarını yerine getirir. iPhone 5S home tuşu değişimi fiyatı için servisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone 6S Parça Değişimi

#1 iPhone 6S Ekran Değişimi

iPhone 6S ekran değişimi servisimizde 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Dokunmatik panelde bir problem varsa ekranın değişmesi gerekmektedir. iPhone 6S ekran işlemi genellikle 15 dakikada tamamlanmaktadır. iPhone 6S iç ekran değişiminin ardından cihaz normal çalışma performansına geri dönecektir. Ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekranı test etmeniz için size verilir. Ekranın herhangi bir alanında spesifik bir probleme karşılaşmazsanız ya da dokunmatik performansından memnun kalırsanız, işlem tamamlanmış olacaktır.

#2 iPhone 6S Cam Değişimi

iPhone 6S cam değişimi yapmak istiyorsanız uzman ekibimiz size kısa sürede yardımcı olabilir. Cihazınıza düşme ya da darbe sonucu zarar geldiyse cam değişimi yapmayı tercih edebilirsiniz.  Cam değişimi işlemi yapabilmemiz için iç ekranın sağlam olması gerekmektedir. İç ekran sağlam değilse LCD ekranın tamam değişmesi gerekebilir.  iPhone 6S ön cam değişimi ya da ekran değişimi hakkında detaylı bilgi akmak istiyorsanız bizden bilgi alabilirsiniz. iPhone 6S cam fiyatı döviz kuruna bağlı olarak değişebilmektedir.

#3 iPhone 6S Batarya Değişimi

iPhone 6S batarya değişimi ihtiyacın doğmasına bir çok faktör etki etmektedir. Öncellikle her canlı ve nesnenin doğal bir ömrü olduğunu belirtmek gerekir. Pilinizin önceden belirlenmiş bir ömrü vardır. Pil ömrünüzün uzayıp yada kısalması size bağlıdır.  iPhone 6S bataryasının tükenmesine en çok sebebiyet veren yan sanayi şarj kullanımıdır. Kullanmış olduğunuz yan sanayi şarjlar gerek iPhone 6S bataryanızda gerekse sokette tahribat yaratmaktadır. Yan sanayi şarj dışında araç şarjı kullanmak da bataryanıza zarar vermektedir. Düzensiz şarj ve şarjda iken oyun oynamak diğer faktörlerden biridir. iPhone 6S batarya değişimi fiyatı hakkında ve değiştirilecek bataryanın kalitesi hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir ya da whatsapptan mesaj yazabilirsiniz.

#4 iPhone 6S Kamera Değişimi

İphone 6S kamera değişimi genellikle düşme sonucu olur. Dikkatsiz bir anda telefonunuzun yere düşmesi sonucu kameraya zarar gelebilir. Bu tür darbeler sonucu gerek ön kamera gerekse arka kameranızda problemler olabilir. iPhone kamera değişimi yaparak bu problem aşılabilinmektedir. Kaya Gsm olarak sıklıkla karşılaştığımız durumlardan biri ise ekranın kemara lensinin olduğu bölümün zarar görmesi/kırılmasıdır. Bu durum iphone kullanıcıları tarafından pek önemsenmez fakat lensin kırılması sonucu bu yarıklardan içeri toz ve partiküller girmektedir. Bu toz, partiküller hatta terinizin kameraya temas etmesi kameranın bozulmasına sebebiyet vermektedir. iPhone 6S kamera değişimi Kadıköy’deki şubemizde 15 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. iPhone 6s kamera değişimi hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ekibimiz geçe geç saatlere kadar size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

#5 iPhone 6S Kasa Değişimi

iPhone 6S kasa değişimi Kadıköy’deki şubemizde kısa süre içerisinde yapılmaktadır. 20 yıla yaklaşan iş tecrübemizle sizlere hizmet veriyor ve elbette çalışmalarımıza garanti veriyoruz. iPhone 6S kasa değişimi yapılmasının sebebi genellikle düşme sonucu vuku bulan deformasyonlardır. Bu deformasyonlar sonucu iPhone kasanızda yamulmalar meydana gelebilmektedir. Bu tür durumlarda kasa değişimi mecburi olabilmektedir. Yamulan kasanın üzerinde ekran tam olarak oturamadığı için ekranın da kırılma olasılığı yüksektir. Bu tür olumsuz ve maliyetli durumlarla karşılaşmamız için iPhone 6S kasa değişimi yapmanızı tavsiye ediyoruz. iPhone 6S kasa değişimi fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

#6 iPhone 6S Kulak Soketi Değişimi

iPhone 6S kulaklık soketi değişimi işlemi için Kadıköy’deki şubemizde 20 yıla yaklaşan tecrübemizle garantili hizmet vermekteyiz. iPhone 6S kulaklık soketi değişimi gerektiren durumlardan bir tanesi soketten içeri toz ve partiküllerin girmesidir. Bu partikküller uzman teknisyen tarafından değil de bizzat tarafınızca yabancı bir madde ile temizlenmesi kulaklık soketinin bozulmasına sebebiyet vermekte ve kullanılamaz hale getirmektedir. Servisimize gelen iPhone 6 cihazınızın kulaklık soketi tarafımızca incelenir ve temizlenme ile kurtarılıp kurtarılamayacağına bakılır.  Temizleme ile soket çalışmazsa tamir edilmesi ya da yenisinin  takılması gerekmektedir. Kulaklık soketinin arızalanmasının bir diğer sebebi de duşta müzik dinlemektir. Soketin çevresinde buhar nedeniyle su damlacıkları oluşmakta ve böylece cihazda oksitlenme olmaktadır. Bu tarz durumlarla karşılaştıysanız eğer iPhone şarj soketi değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. iPhone 6S şarj soketi değişimi fiyatı için ise bizimle iletişime geçip fiyat alabilirsiniz.

#7 iPhone 6S  Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6S şarj soketi değişimi işlemini Kadıköy’deki şubemizde maksimum 30 dakikada yapıp teslim ediyoruz. iPhone şarj soketi değişimi servisimizde garantili olarak yapılır. Şarj soketi bozulmasının sebebi cihaz şarja takılırken orantısız kuvvet uygulanması ve cihazı şarjda çıkarırken nizami olarak çıkarılmamasıdır. Orijinal olmayan şarj cihazları da iPhone şarj soketi bozulmasına sebebiyet vermektedir. Şarj soketine yabancı bir cisimle müdahale edip içindeki patikülleri temizlemeye çalışmak da soketinizin bozulmasına sebebiyet verebilir. iPhone 6S şarj soketi değişimi fiyatı almak için ekibimizle iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

#8 iPhone 6S Sensör Değişimi

iPhone 6S sensör değişimi gereken durumlarda bizimle iletişime geçebilir gerekli ayrıntıları ve onarım ya da sensör değişim fiyatı  alabilirsiniz. Bir arama yapıp telefonu kulağınıza götürdüğünüzde ekran kararmıyorsa sensörünüz bozulmuş demektir. Sensör bozulmasına sebebiyet veren en bariz durum telefonun o bölgesinin darbe almış olmasıdır. Sensör bölgesine gelen darbe sonucu sensör aparatında deformasyonlar oluşur. Bu sebeplerden dolayı iPhone 6S sensör değişimi yapmak gerekebilir.  iPhone 6S sensör değişimi fiyatı için ► 0216 337 5353

#9 iPhone 6S Home Tuşu Değişimi

iPhone 6S home tuşu değişimi Kadıköy’deki şubemizde 15 dakika içerisinde yapılıp teslim edilir. Home Tuşu değişimi yapıldıktan sonra parmak izi okuyucusu çalışmaz. Her parmak izi okuyucu bir telefona özeldir. Bundan ötürü home tuşu değiştirmek parmak izi okuyucusunun çalışmasını sağlamaz; fakat Home Tuşu normal çalışma fonksiyonlarını yerine getirir. iPhone 6S home tuşu değişimi fiyatı için servisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30
Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

Tel: 0216 337 5353

Gsm: 0506 178 1875

 

  • admin diyor ki:

   Merhan Uğur bey
   iPhone X arka cam değişimi 2 saat içinde tamamlanır. İletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. iyi günler…

 1. Metin şener diyor ki:

  iPhone 8 ekranım ve arka kapağım kırıldı internetten buldum. Güvenli gelen açıklamalar sonrası yaptırdım. Kullanıyorum memnun kaldım. Teşekkürler Kaya Gsm …

 2. Hayko Demirkıran diyor ki:

  Gerçekten çok titiz çalışan bir teknik servis. Model farkı olmaksızın birçok cihazımdaki sorunlara kolaylikla çözüm bulabiliyorlar. Zaten kapıdan içeriye girdiğinizde karşılaştığınız güler yüz herşeye bedel. Cihazınız işlemdeyken hiç sıkılmadan sohbet edebileceğiniz arkadaşlar ve hoş hizmet… Uzun lafın kısası kalitenin ve titiz işçiliğin tek adresi… Eşe,dosta gönül rahatlığıyla tavsiye edilecek bir teknik servis. Başarılarınızın devamını dilerim…

 3. Ali Fırat diyor ki:

  Ekranınız mı kırıldı? İşlerinizi halletmekte sıkıntı mı yaşıyorsunuz? Size verebileceğim bir taktik var. Hemen internetten http://www.acilceptamiri.com sitesine giriş yapıp konumu bulup hemen yola koyulabilirsini. Eminim ki en kısa sürede sıkıntınız halledilecektir… Bu arada kerem beyin ilgi ve alakasından dolayı kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır…

 4. Zihni diyor ki:

  Göztepe Uğurkan Erkek Kuaför çalışanları olarak bütün tamir ve ekran değişim adresimiz teşekkürler. İphone 6s ekran değişimi başarılıdır.

  • Kaya GSM diyor ki:

   Merhabalar zihni bey, değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Siz ve değerli Uğurkan Erkek Kuaförü ailesine hizmet vermekten memnunuz.

  • Kaya GSM diyor ki:

   Telefonunuzu iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
   iPhone 7 ön cam değişimi işlemi uzman ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

  • Kaya GSM diyor ki:

   Yorumunuz için teşekkürler, iyi günlerde kullanınız.
   iPhone 6 batarya değişimi yapmış olduğumuz cihazınız 6 ay garantilidir.

  • Kaya GSM diyor ki:

   Merhaba Alaattin bey
   iPhone 8 plus ekran değişimi işlemini maksimum 15 dakikada tamamlıyoruz. Ekran değişimi yaptıktan sonra ekran koruyucu hediyemizdir.

 5. Gürsel diyor ki:

  iphone 6 ekran değişimi için telefonumu kargo ile göndermiştim. Memnun kaldığım için yorum yapmak istedim. İlginiz ve kaliteli işçiliğiniz için teşekkür ederim

  • Kaya GSM diyor ki:

   Yorumunuz için teşekkürler Gürsel bey, telefonunuzu iyi günlerde kullanınız. Ekranını değiştirmiş olduğumuz iphone 6 telefonunuzun 6 ay garantilidir.

  • Kaya GSM diyor ki:

   merhaba Dursun bey,
   Ekran değişimi apple servislerinde garanti kapsamı dışındadır ve özel servislerde iphone ekran değişimi yapmak telefonunuzun garanti kapsamı dışına çıkarır

  • Kaya GSM diyor ki:

   Merhaba
   İletişim bölümünden işletmemizin adres bilgilerini alabilirsiniz. Telefonunuzu kargoya teslim ettiğinizde muhtemelen ertesi gün bize ulaşacaktır. Uzman teknisyen arkadaşlarımız aynı gün tamir edip size kargolayacaktır. Merak ettiğiniz başka bir konu varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz

 6. MecitCoskun diyor ki:

  Telefonumu kargo ile gönderdim. İlk etapta göndersim mi göndermesem mi teredüttü yaşadım ama telefonumu aynı gün tamir edip gönderdiler. Telefon gayet iyi çalışıyor, memnun kaldım

 7. MetinGnday diyor ki:

  Geçenlerde iphone 7 plus ekran değişimi için Ümraniye’de bir telefon tamircisine gitmiştim. Telefonu ibr saat sonra tamir edebileceklerini söylediler ve telefonu bıraktım. Aldığımda ön kamera çalışmıyor ve telfonla konuştuğunda sesim karşı tarafa gitmiyordu. Adamlar hatalarını kabul etmediler. Sizden kaynaklanıyor dediler. Mahkemelik olduk. Ardından internetten biraz araştırdım Kaya Gsm’yi buldum. Telefonu aldım kadıköye götürdüm. Sağolsunlar problemi çözdüler ve fiyat olarak da çok çok uygundu. Tavsiye ederim. Ben memnun kaldım

  • Kaya GSM diyor ki:

   Merhaba Metin bey
   Kaya Gsm olarak her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor ve çok çalışıyoruz.
   Telefonunuzu iyi günlerde kullanınız

 8. Pingback: İPhone Randevusuz Teknik Sevisi

 9. Pingback: iPhone Ekran Değişimi Hasanpaşa

 10. Pingback: Kadıköy İPhone Teknik Servis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder